טלה
21.3-20.4

השבוע ניכרת השפעת נסיגת כוכב מרקורי שמבלגנת לכם את החיים. הסגולות הנעלות והטובות לתת מעצמכם ממשיכות להכשילכם בדרך להשגת המטרות. אתם לא מסוגלים לנתק מערכות יחסים בגלל הילדים ושיקולים אחרים. אתם נתקפים בפחד נטישה ובקנאה. אתם נחסמים שוב ושוב על ידי הגורל ומאנרגיות של אנשים מסוימים. אתם מתעקשים להאמין למישהו שמושך אתכם ולא נותן תשובה ברורה למרות אזהרות אחרים. זה הזמן לחשוב על דרככם החדשה בחיים למנוע טעויות החוזרות על עצמן. חפשו ייעוץ אישי בנושאים החשובים לכם באמת.

שור
21.4-20.5

השבוע באופן כללי, מצב רטרו מרקורי מעיב על התקשורת הסביבתית והבין אישית. לרוב בני המזל: אי הבנה בנושאים שבינו לבינה. התנהגות בן/ת הזוג עולה לכם על העצבים כי אתם לא מצליחים להגיע אל הלב. אתם מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב, אך נאחזים בסיבות ובתירוצים שונים. זוגות בוגרים עדיין ייהנו מהקשר החזק שיש להם. הדאגה לתחום הכלכלי קשור לא רק אליכם אלא גם לילדים. מי שנואשו מאנשים שלא עזרו לפתרון בעייתם ומחפשים הכוונה יעילה וטובה - שייפנו לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

אתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה. בעקבות זאת תחוו תדר מיוחד שמזמן לא חשתם כמותו. היזהרו מטיפוסים חלקלקים שיציעו לכם את העולם ומלואו, בנקודה זו מומלץ למחוק את הנאיביות ואת הסקרנות שלכם. חלק מבני המזל המבקשים תעסוקה, ימצאו הזדמנות לשנות את גורלם, אך יתקשו להחליט. החד הוריים ירגישו את בדידותם באופן מכאיב יותר. רציתם לבצע הסבה לתחום קצת שונה אך אתם מקובעים באותו מקום כמו בשנה שעברה. אתם משועממים ומחכים לשינוי כדי שתוכלו לצאת ולנפוש.

סרטן
22.6-22.7

לזוגות הוותיקים: זה הזמן לחפש מתנה לבת/ן הזוג ולפצות על דברים הקשורים לענייני הלב. החלום לעצמאות קצת מתרחק לאור אי היכולת להגיע למכירות בהספק הרצוי או מסיבות כאלה ואחרות. מי שמצא שינוי בתחום הקריירה עליו לשמור עליו מכל משמר. רטרו כוכב המזל שלכם מרקורי מתחיל להשפיע על כמה תחומים. רסיסי תקווה נמצאים בתחום הבריאותי והחיצוני. טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו בחברת המשפחה הקרובה. מומלץ להתייעץ על מנת לדעת את מה שאינכם יודעים לגבי נוסחאות הטעות שלכם.

אריה
23.7-22.8

שבוע מלא בבלגן הנקשר כעת לנסיגת כוכב מרקורי. השפעתו תורגש בתחום הארגוני, הזיכרון והריכוז. בן/ת הזוג מגלה סימנים כאלה ואחרים לחזור אך זה נראה לכם כדבר שהגיע באיחור ולא בזמן המתאים. אתם מתלבטים בין אם להישאר בבית או לצאת ולנסות להיכלל במעגל העבודה. הזדמנות לקבל כספים המגיעים לכם דרך מלחמה שניהלתם מול מעבידים, מוסדות ומערכת המשפט. החששות בהקשרי לימודים והתמקצעות גוברים על ההיגיון נוכח הגירוי התמידי שלכם ללמוד ולקרוא. מישהו ישמח אתכם בבשורה טובה.

בתולה
23.8-22.9

כוכבכם האישי מרקורי מתחיל בנסיגה. זה הזמן לחשוב על דרככם בחיים. לא ממש לבצע אבל להתעניין לגבי שינויים אישיים בתחום החברתי והזוגי עד כדי שיפור ולהחליט בנוגע להמשך. אל תתנו השבוע למשהו פתאומי העלול להוציא אתכם מהשגרה החיובית. דחו גישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/ת הזוג שבבית. בעבודה תגלו משהו היוצא דופן במובן החיובי ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. אתם מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה ומשפט. שאלות בנושאים הקשורים לחיי הזוגיות מציקות לכם. שימרו על נהיגה נכונה וערנית.

מאזניים
23.9-23.10

רטרו מרקורי משפיע. אתם מוכיחים השבוע שוב שאלוקים יצר אתכם לאהבה ולקסם אישי. לאלה שהיו ביישנים לפני 10 שנים: אתם נועזים בהקשרים רומנטיים והופכים למעשיים ולמאוד יעילים עד כדי כך שאתם מצליחים לשפר את הדעות לגביכם. אתם משקיעים אנרגיות ניכרות בעבודה, בתחום הבריאות ובעתידכם הפיננסי. תפגשו אובייקט חדש שיציע לכם את כנותו. לחד הוריים ללא זוגיות: זה הזמן לנסות קשרים חדשים או לרענן קשרים ישנים. כספים ושינויים כבר קיבלתם, אבל אתם רוצים עוד במטרה לעזור לקרובים אליכם.

עקרב
24.10-21.11

רטרו מרקורי משפיע קצת לרעה על תחום המכירות לאחר שהשתפר לאחרונה. השבוע במישור הרומנטי: מצד אחד אתם רוצים להעז ולהתרגש ומצד שני מגבילים אתכם, בעיקר אתם המגבילים. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או לחיסכון לטווח הארוך. זה לא הזמן לרכוש דירת השקעה או דירה נוספת גם אם אתם רוצים מאוד להגשים זאת. אתם עצובים בלי סיבה נראית לעין, אך רק אתם יודעים מדוע. יהיה טוב. החיים לא חייבים להיות מושלמים כדי להיות יפים וחייכניים.

קשת
22.11-21.12

בשבוע שעבר הייתם בקשר עם מכרים או בני משפחה. הפנויים יזכו בנובמבר לימים מעוררי רגשות אך לא בחברה רחבה מדיי. הקריירה קצת מתעוררת. הנשואים בימים אלה ייהנו מרגעי הקשבה בחברת אהבתם הישנה המסורתית. הפנויים יחושו שזה הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים בהקשר זה הבאים. אתם בעלי אופי ובונים את עצמכם מתוך כישלונות העבר, אבל אלה שנותרו ללא זיווג והמחפשים את עצמם ואת הכיוון, חייבים לברר מדוע זה קורה, מדוע הם חסומים ומהי הדרך. חפשו ייעוץ אישי ממוקד מטרה.

גדי
22.12-20.1

רטרו כוכב התקשורת מרקורי משפיע על מידת הריכוז. במישור הרומנטי מסתמן סימן חיובי, אבל חוסר הוודאות והצלילות עדיין לא מספקים אתכם בהקשר חשוב זה. המשפחה מעמידה אתכם בניסיון על רקע ירושה או בשל כספים אחרים. בנושאים אלה תרגישו שאתם שוב חווים צער ותסכולים. אל תוותרו למי שההורים העדיפו אותו על פני יתר האחים. תקיעות זמנית בקריירה. למועסקים: אל תלכו ראש בראש עם המעבידים. היו ממושמעים ורציניים כפי שאתם באמת. זה הזמן לסידורים שנערמו לכם כמו שק תפוחי אדמה על הראש.

דלי
21.1-18.2

השבוע טוב למנוחה ולרגיעה למרות שהיה לכם מספיק זמן לעשות זאת בחגים. לצעירים: אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. היזהרו מנסיעה מהירה מדיי. התעניינות לגבי מקום עבודה חדש ומאתגר. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים גסים להוריד לכם את מצב הרוח. ירושות וכספים: המפתח כעת נמצא בידי ההורים, אבל הכול תלוי באימא, באבא או באחד האחים. רצון לשינויים שלא מגיעים במישור האישי. התפתחות חלקית בנוגע לבן/ת זוג מן העבר שולטת במצב הרוח שלכם. שימרו על העבודה החלקית או הזמנית.

דגים
19.2-20.3

השבוע טוב למנוחה ולרגיעה, אך אתם מקבלים מסרים כפולים מכיוון בן/ת הזוג והמרירות מתעצמת. יש רטרו מרקורי ברקע וזה משבש ומבלבל. זה זמני ולא נורא. הנהייה העיקשת לכיוון חשיפת השורשים האישיים והמשפחתיים תנצח על נימי הנפש. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים את הסובבים אתכם. אל תוותרו, למרות שבתנאים מסוימים אתם מוכנים לוותר. זה הזמן לקרוא כמה פרקי תהילים למען אחרים ולמען עצמכם. שננו את הצעדים הבאים בתחומי החיים. אתם טובים בניתוח לעומקם של מצבים קשים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay