בתמונה: דנזן ושחקניו (צילום: פרטי)

 

הוא הוביל את קבוצת הכדורגל עירוני בית שמש (נערים ג') לאליפות המדינה. הרבה בזכותו לא מעט כדורגלנים מקומיים פתחו את העונה הנוכחית במועדוני כדורגל בכירים, ביניהם הפועל באר שבע, מ.ס אשדוד ובית"ר טובורוק. ובתחילת השבוע הוא פתח את עונתו השלישית במשחק סופר דרמטי ורב שערים. נדב דנזן, 38, מאמן עירוני בית שמש (נערים ג'), בראיון לשמשנט מספר על ההישגים המרשימים של קבוצתו בעונה אשתקד, על המטרות של העונה ועל השחקנים הצעירים שמנסים להוכיח את עצמם מחוץ לבית שמש.

"לשמחתי ולשמחתם של רבים מתושבי בית שמש, בעונה האחרונה זכינו בתואר אליפות עם מספרים מאוד מרשימים -  כבשנו עשרות שערי זכות וספגנו רק שישה שערי חובה במשך כל העונה בליגה", מספר דנזן כשנשאל על הצלחתו המדהימה בעונה שעברה. 

 

נדב דנזן (צילום: מתוך הפייסבוק של נדב דנזן)

 

גלה לנו את סוד ההצלחה.

"אני לא מאמין בקסמים ותמיד אומר לשחקנים שלי שעל מנת להצליח צריך לעבוד קשה. ישנה משמעת גבוהה בקבוצה והבנה בסיסית שכדורגל הוא מקצוע לכל דבר (אחרי הלימודים בבית הספר) וזה אומר לנהל אורח חיים בהתאם - שינה, תזונה, ולא מעט ויתור על הנאות וחברים לטובת המטרה. השחקנים לקחו את ההזדמנות בשתי ידיים ועברו תהליך ארוך עד שהגיעו להצלחה הזאת. בעונה הראשונה חלק מהשחקנים ישבו על הספסל והמתינו בסבלנות להזדמנות שלהם, בעונה השנייה ראינו את התוצאות של העבודה האישית והקבוצתית". 

ומהן המטרות שלכם העונה?

"האמת היא שהקבוצה השנה ממש חדשה. אחרי שתי עונות בקבוצה, חלק חשוב של שחקנים מאוד דומיננטיים עברו לקבוצות שונות ברחבי הארץ, ביניהן בית"ר טוברוק , מ.ס אשדוד והפועל באר שבע. כמו כן, הצטרפו שחקנים חדשים וביחד עם השחקנים שנשארו היינו עסוקים בעיקר בבנייה ובחיבור הקבוצה. המטרה שלנו היא להתקדם ולהשתפר ממשחק למשחק, כאשר אנו מתרכזים ותמיד מביטים למשחק הקרוב". 

בן קבלה, שחקן שאימנת במשך שתי עונות ונחשב לכישרון גדול, חתם בהפועל באר שבע - מה תוכל לספר לנו עליו?

"בן קבלה שחקן סופר מוכשר ולדעתי הוא יגיע רחוק. הייתה לו את הסבלנות, הוא השקיע ועבד קשה וזה השתלם לו - הוא סיים את העונה כמלך שערי הליגה עם 32 שערים. יש לו רצון ומוטיבציה להצליח, אני מאוד מאמין בו. יחד עם קבלה, ישנם שחקנים נוספים שפתחו את העונה בקבוצות שונות בארץ; השוער שי חיים (קרית גת), הקפטן יאיר מלכא (מ.ס אשדוד), נועם אילוק ואליאב סולימן (בית"ר טוברוק) ובניה אביטן. כולם שחקנים טובים ומוכשרים ואני בטוח שעוד נשמע עליהם בעתיד". 

לסיום, מילה אחרונה לתושבי בית שמש והסביבה.

"אנצל את ההזדמנות הזאת כדי לאחל לשחקנים שלי (נערים ג') ולמשפחותיהם שנה טובה ומוצלחת בלימודים ובכדורגל. הצלחה ענקית גם לקבוצת הבוגרים של עירוני בית שמש ולשאר הקבוצות והמאמנים המקומיים - אלירן סגל, דודו דמרי ונדב מיימון. שנה טובה ומבורכת לתושבי בית שמש והסביבה, גמר חתימה טובה לכולם".