צילום: unsplash

כשמחפשים גן אירועים לערוך בו כנס מיוחד או אירוע מרגש, מעבר לבחירה במקום יפה או כזה שיש בו קייטרינג איכותי, חשובה לא פחות בחירת גני אירועים הממוקמים במקום שיאפשר לאירוע שלכם להפוך למקרה של גדול השלם מסך חלקיו.

זו גם בדיוק הסיבה שאולם אירועים הממוקם בלב המרכז היא הבחירה הנכונה והקלה ביותר עבור בעלי השמחה, כאשר בחירה באחד מיני מגוון גני אירועים במרכז יכולה להפוך את האירוע שלכם למוצלח ויוקרתי יותר מאשר היה מתקיים בפריפריה, כפי שמיד נדגים ונרחיב.

מיקום מרכזי מאפשר לכם לייצר וודאות בנוגע למספר האורחים

כל אדם שערך איי פעם אירוע בחייו יודע שאחד מסימני השאלה הגדולים ביותר הוא כמות האורחים שצפויה להגיע לאירוע עצמו, כאשר לעתים בימים שלפני האירוע ואפילו בשעות האחרונות עלולה להתקבל הודעת אישור או ביטול שמשנה לפעמים דרמטית את התוכניות או העלויות של האירוע עצמו.

מנגד, בחירת גני אירועים הממוקמים במרכז, כנקודה הנוחה ביותר לרוב המוחלט של תושבי ישראל להגיע אליה, מגדילה את הסיכוי להגעתם של חלק גדול יותר מסך כלל המוזמנים, מהסיבה הפשוטה שמלאכת ההגעה לאירוע הפכה לפשוטה ונוחה יותר.

במילים אחרות, כשהאורחים שלכם צריכים לנסוע רבע שעה עד חצי שעה לאירוע עצמו, הסיכוי שהם יגיעו גדל משמעותית לעומת עריכת אירוע בגני אירועים במרכז הפריפריה שמצריכים מהם לפעמים שעתיים או יותר.

תעשיית האירועים במרכז מפותחת איכותית ויוקרתית יותר

כמו כן, כמו בכל תעשייה ושוק, גם כשמדובר בעולם תוכן כמו גני אירועים במרכז איכות האירוע עצמו עולה משמעותית לאור העובדה שמרבית החידושים והפיתוחים בעולם האירועים, כמו גם איכות העובדים והנפשות הפועלות במסגרת האירוע – מנוסה יותר ומקצועית יותר במרכז הארץ לעומת אזורים בהם נערכים פחות אירועים או בנפח קטן יותר.

לכן, בחירת גני אירועים שממוקמים במרכז הארץ יכולה לאפשר לכם להנות מכוח אדם איכותי יותר ומנוסה יותר, כזה שיכול להוריד ממכם דאגה ולחסוך מכם עיסוק ומאמץ באירוע עצמו.

עבור גני אירועים במרכז עלות הספקים נוחה יותר

על אותו משקל, כשמחפשים לאירוע צלם או דיג'י, שוזר פרחים או אפילו קייטרינג חיצוני ולמעשה כל בעל מקצוע באשר הוא, העלות של הזמנת אותו איש מקצוע למרכז צפויה להיות זולה ונוחה יותר לעומת הצעת מחיר בעבור נקודה נידחת ושמצריכה ממנו לכתת רגליים.

כמו כן, ישנם אנשי מקצוע רבים שלא מוכנים להרחיק לכת לעבר גני אירועים שאינם במרכז, בעיקר מתוך שיקולי עלות תועלת, כשבדיוק כמו לאורחים גם להם יש חישובי זמן ונסיעה עבור אולמות וגני אירועים רחוקים יותר.

אירועים שנעשים בסמיכות לאורחים נמשכים יותר זמן

כמו כן, עוד תופעה חיובית שנוצרת כתוצאה מעריכת אירוע בקרבת מגוריהם של האורחים, היא שאלו יכולים לפנות יותר זמן לאירוע עצמו ופחות לחישובי ההגעה או היציאה אליו וממנו. כלומר, כשאתם עורכים את האירוע שלכם קרוב לאורחים שלכם, עולה הסבירות שהאירוע יימשך לתוך השעות הקטנות של הלילה, ויאפשר לכם לחגוג להפיק ולהנות יותר מהאירוע עצמו ומהסובבים אתכם!

אם האירוע שלכם שם אתכם במרכז – למה שלא תעשו עבורו אותו דבר?

כמו שבטח כבר הבנתם, לאירוע שנערך במרכז יש אין סוף יתרונות ומעלות שמאפשרות לכם כבעלי השמחה להנות ממנו יותר ולייצר חוויה חיובית וקלילה עבורכם ועבור האורחים שלכם. לכן מומלץ להימנע מהרחקת לכת בשביל כיווץ קטן במחיר, מכיוון שלמיקום האירוע יש משקל רב וחסר תקדים וכזה שלא מומלץ לפגוע בו.

כלומר, בחירה באירוע שנערך במרכז הארץ יכולה להיות תשתית טובה יותר עבור כל האירוע כולו – כאשר מדובר בבחירה שמשליכה ומורגשת באופן ישיר בחוויה הסופית שלכם ושל המוזמנים שלכם.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.