צילום: freepik
כמעט כל אחד שמע בשנה האחרונה על יצרנית הרכב טסלה שכובשת את ישראל. לא מדובר על יצרנית רכב סטנדרטית כזאת שמייצרת רכבים רגילים. מדובר על יצרנית רכב שחרטה על דגלה לייצר אך ורק רכבים חשמליים. זה מה שהופך את החברה הזאת להיות אחת מהחברות הכי מסקרנות שנכנסו לישראל בשנים האחרונות. אז מה גרם לחברה הזאת להיות החברה שכובשת את השוק הישראלי? במאמר הבא נסביר לכם מדוע טסלה כובשת את ישראל וככל הנראה משאירה אבק ללא מעט חברות אחרות. אחרי שתקראו את המאמר הזה, ככל הנראה גם אתם תרצו לרכוש רכב טסלה לעצמכם. אל תדאגו בשנים האחרונות אנו עומדים לראות עוד דגמים נכנסים לישראל.

מחירי הדלק בישראל מתייקרים

טסלה כובשת את ישראל בין היתר בגלל שמחירי הדלק בישראל מתייקרים מאוד. אנשים מבינים כי הדלק זוהי אחת מההוצאות הכי משמעותיות שהם משלמים בכל חודש מחדש.  לכן על מנת לחסוך בהוצאות הללו הם מעדיפים לרכוש רכב חשמלי. רכב שלא מצריך מהם להוציא מאות שקלים בכל חודש על דלק. ההטענה של הרכב החשמלי היא הרבה יותר משתלמת בהשוואה להוצאות על דלק. לכן יש כאן שיקול כלכלי מובהק שבא לידיי ביטוי בבחירת הרכב הבא. אף אחד מהישראלים לא אוהב להרגיש שהוא פראייר.

רכב מיוחד שנראה שונה

יצא לכם לראות את רכבי טסלה על הכביש? אם לא, אז ככל הנראה תתחילו לראות המון מהם ממש בקרוב. איך תזהו את רכבי טסלה? האמת היא שלא צריך להיות חד אבחנה, הרכבים הללו שונים מכל רכב אחר שיצא לכם לראות אותו. הרכבים הללו הם רכבים מיוחדים שנראים שונה, ולכן לא מעט ישראלים התאהבו במראה שלהם. כל מי שרוכש רכב כזה או אחר ירצה שיהיה לו את הרכב הכי מיוחד שיש.

מחירים יחסית נוחים בהשוואה ליצרניות אחרות

עוד סיבה שבגללה טסלה כובשת את ישראל היא המחירים הנוחים של הדגמים שלה. כבר עכשיו אפשר להגיד כי לא מדובר על מחירים זולים מאוד, קיימות יצרניות יותר זולות. אך עדיין כאשר משווים את העלות אל מול התועלת מגלים תנאים אטרקטיביים במיוחד. כך שישראלי ניגש לשלב שבו הוא בוחן את כל האופציות שעומדות למולו, טסלה ללא ספק בולטת מעל כולם. לכן לא מעט מהישראלים מעדיפים לרכוש רכב חשמלי של חברת טסלה. העלות של הרכב לא גבוהה והעלויות של הדלק לא קיימות.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.