אחרי משחקי גביע המדינה בליגות א' ו־ב' (סיבוב א'), הערב (חמישי) ייפתחו משחקי גביע המדינה בכדורגל בליגה ג', כאשר יתר המשחקים יתקיימו גם מחר וגם מחרתיים.

מחר אמורים להיערך 13 משחקים, ביניהם הדרבי המקומי שאמור להפגיש בין עירוני בית שמש להפועל מטה יהודה בקרב ישיר על כרטיס העלייה לשלב הבא. אך למערכת שמשנט נמסר כי נכון לשעה זו, ככל הנראה, המשחק בין שתי הקבוצות לא יתקיים כמתוכנן. "הקבוצה עדיין לא מוכנה וככל הנראה המשחק מחר לא ייערך", מוסרים גורמים בקבוצה העירונית.

כזכור, כפי שפורסם בשמשנט לפני כחודשיים, עירוני בית שמש החלה בהכנותיה לקראת העונה הקרובה, כאשר הקבוצה המקומית החליטה לצרף לשורותיה מאמן מוערך ובעל ניסיון רב בליגות המשנה. ראשי הנהלת הקבוצה העירונית החליטו להחתים את המאמן הירושלמי מורדי וקנין, מי שבעבר שיחק בעמדת הבלם בקבוצת הפועל ירושלים לצד כדורגלנים בכירים ואף שימש כמאמנה של הקבוצה הבוגרת במשך מספר עונות.

אולם, הערב נודע כי זמן קצר לאחר החתימה המדוברת החליט וקנין לוותר על משרת המאמן ולפנות את מקומו לכדורגלן הבכיר של הקבוצה, אופיר עזו, שאמור לאמן ולשחק במקביל. "אין זו הפעם הראשונה שעזו משמש גם כמאמן וגם כשחקן, זה קרה גם בעונות הקודמות וראוי לציין כי מדובר במקצוען", מוסיפים גורמים אחרים בקבוצה.  

מבחינת קבוצת מטה יהודה המשחק מחר אמור להיערך כרגיל ואם עירוני לא מוכנה ולא מתכוונת להופיע היא תזכה בניצחון טכני שיעניק לה את הכרטיס לשלב הבא. נמשיך לעקוב ולעדכן.