(צילום תמונות: יח"צ, באדיבות המשפחה)

 

הוא משלנו והוא בליגת כדורגל בכירה: יעקב קאיה, בן ה-18, שגדל במחלקות הילדים, הנערים והנוער של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים ואף שימש כקפטן של קבוצת נערים א' במהלך השנים בהן שיחק בקבוצה מהבירה, חתם אמש (רביעי) בקבוצת עירוני רמת השרון, המשחקת בליגה הלאומית הבכירה.

הקשר המוכשר חתם על חוזה ל-3 שנים בקבוצה מהשרון והוא עשוי לשחק גם בקבוצת הבוגרים וגם בקבוצת הנוער. "שמח להצטרף לעירוני רמת השרון ומקווה לעזור לקבוצה בכל המטרות שלה העונה", אמר קאיה מיד לאחר החתימה.

חשוב לציין כי מזה כשנתיים וחצי, קאיה מיוצג על ידי צוות סוכני הכדורגל מהאיכותיים ומהמובילים בארץ - רועי סימוני ואבי נמני, גדול כדורגלני ישראל בכל הזמנים וסמל מועדון הכדורגל מכבי תל אביב, שגם בעצמו שיחק במשך שתי עונות בקבוצת בית"ר ירושלים ואף נחשב לדמות מוכרת בעולם הספורט. 

קאיה, שנחשב לדור העתיד של הכדורגל הישראלי ואף משחק בנבחרת הנוער של ישראל, ממשיך לעבוד קשה על מנת להגשים את חלומו הגדול והוא כמובן להתברג באחת הקבוצות הבכירות בארץ ואפילו בחו"ל. גם נבחרת ישראל הבוגרת, שרק אתמול הביסה 4:0 את נבחרת איי פרו, הנה שאיפתו של הכדורגלן הצעיר. 

כזכור, כפי שפורסם בשמשנט בתחילת חודש אוגוסט, גם הכדורגלן עידו בן לולו (תושב בית שמש, בן ה-17) משחק בעירוני רמת השרון ולנו אין ספק כי השניים ישתפו פעולה יחדיו בשתי הקבוצות מהשרון - גם בנוער וגם בבוגרים. נמשיך לעקוב ולעדכן.