צילום: FREEPIK

נושא המקרקעין הוא מבין הנושאים המורכבים והסבוכים שיש בכול הנוגע לעסקאות גדולות ולעולם העסקים והכלכלה. מדובר בעולם ומלואו שעוסק בעסקאות נדל"ן, במכירה וחכירה של קרקעות, בנושאים של השכרת ומכירת נכסים, במקרים כמו עסקאות קומבינציה, יזמות, בנייה וכולי. אם אתם מעורבים או מתכוונים להיות חלק מעסקה כזאת - חשוב שילווה אתכם בדרך עורך דין מקרקעין איכותי.

אבל כיצד בוחרים את איש המקצוע הזה? הנה כמה דרכים לבחירה:

סינון לפי תחומי מומחיות - בדקו כי עורך הדין מומחה בנושאים של מקרקעין כמו עורך דין ניר אביבי. כאשר אתם רוצים לבחור משפטן איכותי שימו את הדגש על מומחיות בתחום זה ולא בנושאים כלליים. חשוב שתמצאו משפטן מיומן שמכיר את התחום לאורכו ולרוחבו ויכול ללוות אתכם בכל עסקה, בעיה, חוזה או עסקה שבה אתם מעורבים.

מידע ברשת - חפשו מידע ברשת אודות עורך הדין. שימו לב כי יש המלצות אמיתיות על איש המקצוע וחפשו מידע בפסקי דין. כיום יש פורטלים אתרי אינטרנט ופורומים שעוסקים בעריכת דין בתחומים שונים, כמו למשל תחום המקרקעין והנדל"ן. חפשו מידע אמיתי אודות עורך הדין וודאו כי הוא מנוסה בתחום ויש לו הצלחות בניהול וייצוג לקוחות בתחום זה.

מחיר ושכר טרחה - כולנו כבר יודעים שמחיר שירותים של עו"ד אינו זול, לכן יש להתכונן להוצאה של ייצוג עו"ד בעת עסקת מקרקעין. נסו לבדוק כמה מחירים והצעות של עורכי דין והשוו בין ההצעות. חשוב לא להתפשר על איכות עורך הדין ועל הניסיון שלו והמיומנות שלו בתחום.

תוצאות - לבסוף יש לשים לב כי המשפטן יכול לספק לכם תוצאות טובות למגוון רחב של פעולות, החל מחתימה על חוזים עד הוצאה של עסקאות לפועל. בחרו עו"ד מקרקעין מקצועי מומחה בנושאים כמו קנית דירה מקבלן או קניית דירה ומכירת דירת מגורים, נושאים של חוזים או ביטול חוזים, תביעה לביטול מושכר, עורך דין תמ"א 38 וכזה שעוסק בכול נושא שבו תצטרכו סיוע וייצוג. כך תוכלו לבחור באיש המקצוע הנכון.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.