טלה
21.3-20.4

למתוסכלים מהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. גם אם אין חשדות, אתם בעלי גאווה פצועה די הרבה זמן. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת אכזבות העבר. חפשו עזרה דרך האינטרנט, ארגנו את עצמכם באיטיות ובקוליות ומהר תגלו שרק כך אתם משיגים דברים ומתגברים על חולשותיכם. אתם לא מספיקים לארגן את המחשבות כך שתוכלו להספיק חצי ממה שפעם הייתם מסוגלים לסדר. חפשו יועצים שיגלו לכם את הנוסחה שתחלץ אתכם מהתקיעות הארוכה והמייגעת.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מלאים ברעיונות. אתם בעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ובין ההצלחה הכלכלית. בדרך כלל אתם מקשיבים לעצמכם, לועגים לטיפשים שאף פעם לא לומדים מטעויות של עצמם ומעריכים את החכמים הלומדים מטעויות של אחרים. בשבוע הבא האופק הרומנטי ייפתח בפני אלה המשכימים למוצאו בכל האמצעים הדרושים כולל דרך האינטרנט והמחשב. רגשות לאלה שנותרו מאחור. מחפשים את עצמכם ומחכים להפוגת תחושת השעמום והכאב. 

תאומים
21.5-21.6

זה הזמן לתקן יחסים במהירות האפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם במסגרת הנישואין יסבלו קשות בצל הקשר הקיים. למחפשים קשרים מחייבים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים עומדות לנחות לכם תוך 15-30 יום, ממש באמצע החיים. עליכם להתחבר לכך כדי שההזדמנויות לא יתחמקו. לבודדים זמן רב: פנו לייעוץ אישי בנוגע לתקיעות הארוכה כדי לדעת מהי הסיבה. שימו לב לאזור הצד השמאלי של הגוף. בקרוב תראו ניצוצות של חילוץ מתקיעות בדרך של יד שתעזור לכם לצאת מעיי החרבות הנפשיים.

סרטן
22.6-22.7

הייתה לכם שנת מזל לפני כשנתיים, מכל הבחינות. ייתכן והשנתיים הבאות יחזירו לכם את אותה תחושת ניצחון בכמה שטחים חשובים. עליכם להתמיד בכל מה שלא התמדתם עד כה. חילופי העונות קצת עושים לכם רע, אבל הסתיו ימתן תחושה זו. בקרוב תבחרו בין שתי אפשרויות בנוגע לעבודה, לימודים או משהו חשוב אחר. זיכרונות יפים עולים בכם מחדש. מדהים כמה הירח עושה לכם שינויים בתקופה זו, בעיקר הירח המלא בט"ו באב. אנשים מסוימים איתם עבדתם בעבר כבר מתגעגעים.

אריה
23.7-22.8

חלק מבני המזל מוציאים אל הפועל תכניות מגירה ישנות. אתם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה ניהולית כלשהי. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי רגשות, משפחה וכספים. פנו לייעוץ אישי כיד לדעת שאתם בדרך הנכונה ולא טועים ומסתבכים רגשית. יותר מתמיד עליכם להיות קשובים לעצות בונות שבאות להקל עליכם את החיים. הימנעו מלכפות את דעתכם על אחרים. סיכוי לקבל קידום בקרוב. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בתחומים שונים.

בתולה
23.8-22.9

השקיעו במשפחה יותר מאשר באחרים. הרחיקו גורמים המסיתים כנגד כל מה שאתם מאמינים בו מבחינה רוחנית וערכית. תנו צ'אנס נוסף לדמות המחלקת אתכם את החיים בין כותלי הבית ומחוצה לו. זרעי ביקורת מהעבר כלפיכם מניבים פירות מתוקים בשנה זו. אתם נוכחים שמשהו משתנה כל עוד אתם עקביים, גם בתחום הבין-זוגי וגם בתחומים אחרים. לפנויים ולמתגעגעים: תדעו שבתקופה זו חושבים עליכם ברגעים בהם אתם חושבים על אחרים. דרכים רבות לאהבה אינן פתוחות עד הסוף. מישהו ינסה ללמד אתכם מחדש את חכמת הכיבוש.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע זה טוב מכל הבחינות. חברים ינסו לאחות את השברים. קשרי עבודה יסייעו באופק הקרוב. שבוע טוב ליצירת קשר עם איש מקצוע להכוונה אישית ורוחנית. לאלה שנולדו בתחילת המזל, אני צופה רוח גבית משני כיוונים - הכלכלי והיחסים האישיים. הקריירה תקבל צבע שונה, מקורי ומקדם. מי שנולד בשליש האחרון של המזל מוזמן להתקשר לייעוץ. לחלק השרמנטי והחכם ביניכם, ההצלחות הרומנטיות ירשימו אחרים ואולי אף אתכם. מצב טוב כוכבית יסייע לכם לקדם קריירה שרציתם להביא לידי הגשמה.

עקרב
24.10-21.11

אתם חייבים להתגבר השבוע על הנטייה לסודיות. באורח בלתי צפוי תקבלו הצעה הנקשרת לרכוש או לעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ואת מגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. פנו ליועצים שיפתחו בפניכם את הדרך. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים, בעיקר בהקשרי כספים וירושות. אתם חושבים על בן/ת זוג מן העבר למרות שכאשר אתם מסיימים קשר, אתם לא חוזרים לאחור. מצב קוסמי מדהים ייתן לכם אנרגיות חיוביות מאוד. היזהרו מהשקעות בהימורים כלשהם.

קשת
22.11-21.12

היכונו למסלול לבטים. הקשרים החברתיים ייפלו לטובה בכל הנוגע לסכסוכים ישנים. מישהו יעזור לכם להגיע לכדי ניצול הפוטנציאל. בתחום הרומנטי יתחילו לזוז עניינים חדשים וטובים. בסוף השבוע תגלו שישתפרו יחסים שחשבתם שגוועו. נסו להילחם על התחום הרגשי באופן חיובי. כרגע ישנה כמו עצירה באהבה. זה זמני, התרכזו בלשמור על הקיים. נסיעה קרובה או התרגשות התלבטות ביחס ללימודים יעסיקו אתכם מאוד. אזהרה קטנה לפניכם: אתם דוחים דברים ובסופו של דבר לא תעשו כלום - לא 'את זה' וגם לא את הדברים האחרים.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מתעוררים לחשיבה חיובית. הקשר החברתי בתחום הבין-אישי ינוצל לטובת הבית ולחיזוק הקיים. היזהרו בסוף השבוע מנסיעות ארוכות. שימרו על עצמכם בכבישים ובמקומות מסוכנים אחרים. בריאות אחד מבני המשפחה תמשיך להטריד אתכם. אל תתביישו לבקש עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. העזו לנהל עצמכם כעצמאים בשטח ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. צאו לבילוי או לחופשה קצרה סביב אזור הבית ואל תשכחו שהקורונה עדיין כאן.

דלי
21.1-18.2

שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים. הנשואים צריכים לשמור על האהבה ועל הנאמנות לבן/ת הזוג יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/ת הזוג, אל תשכחו שנשבעתם להעניק כבוד בטוב וברע. הזמינו את הפרטנר/ית החולק/ת אתכם את החיים לבילוי משותף ודברו על העניינים הכואבים באמת. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה. אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו על מה שכואב. מי שהסתבכו ברגשות - שייפנו לייעוץ.

דגים
19.2-20.3

הדגים מקפצים לגובה כדי להיטיב לראות את האוהבים שעל המזח והם גם כן רוצים, אבל מתקשים לחבר בין סנפירי הזוגיות כי הם מתחמקים כמו הגורל העיוור המתעתע. הם נעים בין רצון ללמוד משהו רציונלי ובין הרוחני הטבוע בנפשם. מקרים של תקשורים עוברים לכם בראש וחלקכם לא מודע אפילו ליכולות שלכם. רגעים טובים בחיק המשפחה. זיכרונות ילדות ושאלות מאין הכול התחיל להסתבך עוברים לכם בתת ההכרה. אתם יותר צמודים לבית ונהנים לנוח כמה שיותר. מי שאכן עובד, יודע היטב את הדרך הביתה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay