טלה
21.3-20.4

שבוע של פעילות יתר בעיקר מחשבתית ודאגנית. הניחו לעקרונות השמרניים הישנים ביחס לילדים ולאהבה. תמרורי החיים מאובקים ואינכם רואים את הדרך בבהירות. אתם מלאים בהומור סוחף, אבל לא כל אחד יודע מה יש לכם עמוק בלב. מכתב או מסר טלפוני יבשר לכם או למי שחשוב לכם על קידום בעבודה או על משרה חדשה ומעניינת. היכונו לשינוי ולתחושה של מזל משופר. הקשרים הישנים והטובים יסבו לכם נחת. לפנויים: התחום הרומנטי לא ברור. זה הזמן להחליט באומץ לפנות לייעוץ אישי בנושא הכלכלי והרגשי.

שור
21.4-20.5

החרדות מפני המחר נעלמות זמנית לאור בשורות טובות שיתקבלו. אלה שנהגו פעם להחמיא ישובו ללחוש לכם מחמאות ומילות עידוד. אתם מנסים להוציא לפועל את אשר למדתם בחיים. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות זמנית. הפתעה חיובית או תזוזה במישור משפטי ימתנו את אי הוודאות בו אתם שרויים. התחום הרומנטי לא ברור בגלל הגעגוע לעבר. התרחקו מזרים שמנסים למשוך אתכם להשקעות מוזרות ושלא כל כך מגובשות וברורות. זה הזמן להחליט באומץ לפנות לייעוץ אישי בנושא הכלכלי והרגשי. 

תאומים
21.5-21.6

אתם שואפים לאתגרים וקצת פחות מרוכזים. במישור העסקי-ניהולי אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי. טיפ: פשוט אל תבצעו אקט רומנטי נוכח ערפול מן הצד השני. במידה ותנהגו על פי עצה זו, העניינים יסתדרו טוב משחשבתם. בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. לזוגות הנשואים: אתם עומדים לפני החלטות קשות בנושא בן/ת הזוג מפני שזה קשור לילדים ולרכוש המשותף. חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי מזכירים לכם נשכחות. שימרו על הקיים והקבוע בחיים שלכם.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תחושו בבדידות שמקורה בעבר, כולל בשעמום בלתי ברור. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. טוב יהיה אם תנסו להתחבר לכך למרות שאתם חושדים וחוששים מהלא נודע. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר שלא מגיעות כל כך מהר. הנשואים ירצו להתאחד שוב באותה ההסכמה שליכדה אותם בעבר. זה הזמן לחפש את ההכשרה במקצוע שמזמן רציתם לרכוש, אך כבר יש בכם התלבטויות בתחום. בקרוב תשקיעו מאמצים בעבודה החדשה/ישנה.

אריה
23.7-22.8

לצעירים בגילם וברוחם: שבוע ספונטאני ימלא את ליבכם באדרנלין מתוק. לחלק גדול מכם תיפתח התחלה חדשה או מתחדשת בתחום הרומנטי. שחררו את חוסר האמון בבני המין השני. הסבל שנגרם לכם מבני המין השני יתקרב אל קיצו. לכם הנשואים, תיהנו מיחס מתחשב והוגן. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה, אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. שמחת החיים אוחזת באלה שוויתרו על האגו השלילי לטובת עוצמת ההידברות והסליחה. למבוגרים: רצון להתנדב או לתת מעצמכם לא מוצא לו פורקן.

בתולה
23.8-22.9

ימים יותר שמחים לפניכם למרות ימי החום הכבדים. תפגשו מישהו שהבטיח לכם עזרה כספית או שיפעיל את קשריו וייתכן שגם את כשרונו למענכם. לפנויים: בסוף השבוע תחושו בבלבול מה וחוסר המעש גורם לכם לתסכול. לצעירים: כדאי יהיה לכם לצאת לבילוי. יתר ימי השבוע יהיו טובים להתחלות חדשות בכל המישורים. לנשואים שבכם: אתם קצת חושדים וכועסים על התנהלות בן/ת הזוג בתחום הרגשי והכספי. לפנויים ולנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים. מרבית הזמן יוקדש לאחיינים או לילד/ים.

מאזניים
23.9-23.10

למרות הגורמים המגבילים וחוסר הזמן, אתם מסבירים את עצמכם היטב. כושר הריכוז במיטבו. למתאמצים מאוד: הלימודים יחזרו למסלולם או שתמצאו מסלול הכשרה מתאים. עליכם להתאמץ לדגור על החומר. אתם מחכים לתשובה - קבלה לעבודה או קידום - שהובטח לכם ומתעכב. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר. נושא הכספים תקוע, אבל יהיה בסדר. החזיקו בעבודה כלשהי על מנת לחכות לקידומכם המיוחל. ענייני ירושה, משפט וכל עניין מול מוסדות עדיין יישאר תקוע. חפשו ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי כדי לדעת להחליט לאן נושבת הרוח.

עקרב
24.10-21.11

היכולת לשלב בין הדמיון לכישרון ההמצאה יבלוט. תושייה בעבודה תרשים את הממונים עליכם. דמות מן העבר תאותת לכם על רצונה לחדש קשרים, אבל זה יבלבל אתכם ולא תדעו איך לאכול את זה. לנשואים: לבטים בתחום הרגשי. בלית ברירה, אתם צפויים לפנות לכיוונם של אנשים שלא ציפיתם שיוכלו לעזור לכם בזמנים טובים יותר כמו ילדיכם או חבריכם הטובים. בריאותכם הפיזית איתנה, אבל העייפות הנפשית משפיעה. מריבות במשפחה, בענייני חובות, כסף וכבוד ועדיין כועסים על החלק הצעיר והמנצל במשפחה. צלצלו אליי לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

השבוע, בעקבות גלי החום שהותירו אתכם נצורים בבתיכם לתקופה ממושכת בסופי השבוע האחרונים, רגשות עזים מתחילים לבצבץ אל מעל השטח. אתם מלאים באנרגיות חיוביות, אך נתקלים בחומה של אי הבנה סביבכם. זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים, להעז ולהיות פחות מנוצלים למרות הלבטים האישיים. בבית אתם מקבלים מנת אהבה, אך בלבכם החשד שהכול זמני ושהבעיות עדיין לא פתורות וסגורות. בשורה חיובית בתחום הבין זוגי מחכה לכם מעבר לקו. הנשואים ירגישו שהם רוצים לעמוד על שלהם. התקועים בקשר רומנטי מוזמנים להתקשר אליי לייעוץ מקצועי.

גדי
22.12-20.1

מחשבות חזקות מעיקות עליכם בתקופה האחרונה ומתחילים לצוץ להם געגועים למה שהיה בעבר. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים. הגיע הזמן למספר החלטות חשובות בתחומים שונים, אך חסרים לכם כמה שאלות בפאזל הכלכלי והרומנטי. העוסקים בנדל''ן ירגישו שישנו קידום ביחס לעסקאות עליהם עמלו רבות בזמן האחרון. מישהו קרוב אליכם יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי, העסקי או המינהלי מכיוון לא צפוי. מי שנותר לבד, למרות מצב הכוכבי הטוב, חייב לפנות לייעוץ אישי לשם התייעלות ולהסרת המחסומים של עצמו או של הצד שכנגד.

דלי
21.1-18.2

השבוע, בהמשך לקו מנחה של התקופה האחרונה ובמיוחד עכשיו, לאחר תקופת תשעה באב, הגעגוע לעבר יימשך ובנוסף לכל מה שהיה לכם בפן הכלכלי והרגשי. אתם שואפים להתחלק מכל הלב עם בן/ת הזוג וגם עם כל אלה שעזרו לכם. ידידות חדשה תירקם במסגרת כלשהי. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום צפוייפ לכם בתקופה הקרובה אם תמשיכו להראות את אותה המצוינות שהתחייבתם אליה בעבר. לנשואים: אתם ממשיכים להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם ומובטח כי בסופו של דבר תנחלו הצלחה.

דגים
19.2-20.3

השבוע, בניגוד לזמן האחרון ודווקא לאחר תקופת תשעה באב, אתם צפויים לקבל רמז חיובי בדבר הבעיה הכלכלית. יתברר כי הגעתם לסופה של תקופת חרדות. הביטחון יחזור אליכם וכל זאת אם תקשיבו רק לעצמכם. בתחום התעסוקתי או העסקי, תחושו שהזמן הגיע לגבש הכרעה אם להישאר או לעזוב לתמיד. לפנויים וגם לנשואים: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. אתם לא סובלים טיפשים ואטומים השבוע. לאלה מכם שמרגישים כאילו הם סוחבים יותר מדיי משקל על הגב, זה הזמן לצלצל אליי באומץ לייעוץ.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay