סוגים של עגילים בציפוי זהב 14 קארט ולאיזה לוק הם יתאימו?

  • עגילים צמודים – אלו עגילים קטנים וקלאסיים הצמודים לאוזן, ובעיצוב הנכון גם יספיקו בכדי ליצור את המראה המתוחכם שאנחנו מחפשות. הוא אינו מושך תשומת לב רבה בדרך כלל, ומהווה 'הפתעה' כשאנו אוספות את השיער או מסיטות אותו לאחור. ישנם עגילים בציפוי זהב 14 קארט הצמודים לאוזן בשילוב עם אבנים, בעיצוב חלק, ועוד כך שאפשר בקלות להתאים זוג עגילים לאאוטפיט לכל אירוע.
  • עגיל תלוי – כאן כבר אפשר לשחק הרבה יותר עם ההתאמה לבגדים, שכן עגילים תלויים מושכים מעט יותר תשומת לב מהעגילים הצמודים אך אם נרצה בכך, נוכל לבחור בעיצוב לא צעקני, אלגנטי וטוב טעם. כשבוחרות את העגיל הנכון, ניתן לשדרג כל מראה ולהפוך גם מראה יום יומי לנוצץ.
  • עגילי חישוק – אם חשבתן שעגילי החישוק הגדולים עזבו אותנו יחד עם שנות ה-90, ובכן טעות! הם חזרו, ובגדול; עיגולים, משולשים, מרובעים, אליפסות ושאר צורות, עגילי החישוק קיבלו אופי ייחודי ויקנו מראה פלרטטני וכיפי לכל אאוטפיט בו תבחרו לשלב אותם. הם מוסיפים שיק שאי אפשר להתנגד לו ויעבדו נהדר עם שמלה שחורה פשוטה או עם אאוטפיט יום יומי מעניין.
  • עגיל המחבק את האוזן – ניתן למצוא עגילים בציפוי זהב 14 קארט ש"מחבקים" את האוזן, בעזרת טבעת בסגנון שמזכיר מעט 'הליקס' המתלבש על החלק העליון של האוזן. מאותה טבעת משתלשלים אבנים, תליונים, או שום דבר, פשוט עגיל מחבק חלק ואלגנטי. כיום ניתן למצוא עגילים מחבקים המחוברים זה לזה באמצעות חוט זהב\כסף עם אבנים, עבור מי שמתהדרת ב-2 חורים באוזניים ומעוניינת להוסיף טאצ' מעניין במיוחד ללוק הכללי.

כל כך הרבה סגנונות וכל כך הרבה אפשרויות, לא בטוח שכל אחת מהן תתאים לכל סגנון לבוש; מה שנענוד לעבודה לא בטוח יתאים לחתונה של הבסטי בשבוע הבא, והעגיל הצבעוני הצועק אולי לא יתאים לאאוטפיט הצבעוני שתכננת ללכת איתו לראיון העבודה מחר. כעת, גם את יודעת איך להתאים עגילים לסטייל שלך!

עגילים מכל הסוגים!

לא בכדי העגילים הם תכשיטים אהובים ופופולאריים, המגוון הוא עצום; עגילים בציפוי זהב 14 קארט תלויים, צמודים או מחבקים, עגילי חרוזים, כסף ועוד. בקלות רבה אפשר לשחק איתם ולהתאים אותם לכל אירוע, סגנון ופריטי לבוש. הם מוסיפים טאצ' לכל מראה ומשלימים אותו. מה הפלא שאנחנו מכורות?


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.