טלה
21.3-20.4

תחושת הקביעות חשובה לכם השבוע במישורי התעסוקה והאהבה. אל תאבדו סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג האוהב/ת אתכם. זהירות: קצות העצבים עלולים להכשיל אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא בו יתאים לבלויים מהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. מעניין אם אכן תצאו, כי לאחרונה אין לכם דקת זמן מיותרת. סימנים רומנטיים ראשונים יאזנו את מצב רוחכם הסוער. סימנים לפריצת דרך במישור התעסוקה. אתם חייבים לשנות גישה בנושאים אישיים. קוראים לכך יוזמה נכונה, דבר שכרגע שאין לכם במאגר הסבלנות.

שור
21.4-20.5

אתם פועלים במרץ למען מישהו הזקוק לעזרתכם וזה עשוי להסב לכם אושר. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. שימרו על קשר טוב עם המשפחה הקרובה גם אם מתקשרים אליכם, בעיקר כאשר הם צריכים מכם משהו. לפנויים: זה הזמן להשקיע באהבה, ביוזמה ובפתיחות. כספים אינם באים בקלות, אבל בקרוב תרגישו בתפנית התחלתית טובה יותר. יש לכם קצת געגוע מכל סוג ועניין, גם לתקופה של פעם וגם לדמות שאהבתם מאוד. רוצים לדעת פרטים? פנו לייעוץ אישי.   

תאומים
21.5-21.6

אתם עדיין חיים בעבר אבל חושבים איך לשפר את ההווה. אתם נהנים מאנרגיות יתר ונדמה שאין כוח שיוכל לכם. סלחו לעצמכם ביחס לפגיעה באחרים. לפנויים רגשית: הנתינה תאפיין את השבוע הקרוב. זה הזמן לחפש הזדמנויות רומנטיות או עסקיות דרך האינטרנט. הזדמנות לקבל סיוע מגורמים מוסדיים - נצלו זאת. זה הזמן להחליט לגבי הסבת מקצוע או הישארות במקום העכשווי. מסלולים חדשים על רדאר השעמום מאותתים לכם לתכנן נסיעה. האמת? אין לכם המון זמן. בריאותכם חשובה. חלק מן הלב שייך לאהבה שהייתה שם כל הזמן.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם נקלעים לאי נעימות בעבודה. אתם מחפשים עבודה אחרת וכל מה שאתם עושים כמעט מסתבך ומשתבש. זהירות: זה שבוע קשה בו אתם עלולים להרוס את שבניתם בעמל רב. העניינים קצת מסתבכים או מדאיגים סביב כספים המגיעים לכם. יש לכם מידת אופטימיות מכיוון מקור כוח ישן וטוב. אם יישאר לכם זמן, צאו קצת אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב מאוחר חזקים יותר. זה הזמן לספורט מבוקר ולטיפוח הבריאות. צמצמו הרגלים רעים כמו עישון וכל דבר אחר המזיק לגוף.

אריה
23.7-22.8

הנשואים והמחויבים רגשית יחושו במחנק בנוגע למסגרות כובלות ושהם לא יכולים יותר להיות תקועים ללא יחס וקירבה מצד בן/ת הזוג ולא ידעו איך לגרום להחזירו. ייתכנו גישושים רומנטיים מכיוונים הקשורים לעבר - אליכם, או מכיוונם החוצה. הפתעה נעימה בנושא כספים ולזכויות שלכם. התרחקו מהימורים במהלך הימים הקרובים. השבוע אתם מנסים ללמוד קצת יותר בנוגע לעולם המחשבים ומביעים משהו החשוב לכם להביע. קנייה הקשורה לבית או שיפור המבנה גורמים לכם לנחת רוח. מישהו/מישהי ינסה/תנסה להכשיל אתכם במקום העבודה וזה קשור לקנאה ולפחדים.

בתולה
23.8-22.9

שבוע יחסית מחויך יעבור עליכם. אתם אמנם זהירים בדרך כלל אבל היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון בנוגע לפתיחות ולנתינת היתר בתחום האהבה. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מתבהרים. התרחקו מרכילות העלולה לגרור אתכם לאיבוד שליטה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם במקומות שונים או מאחורי גבכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זה הזמן לחפש תשובות לשאלות המטרידות אתכם. נושאים הקשורים לעבר שוב יעלו על הפרק. ייתכן שחלק מהם קשורים לרכוש או לכספים המגיעים לכם או למישהו.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר או שתמשיכו לפעול לאיחוי שבריו. נכונו לכם הפתעות. הציפיות לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. לנשואים ולפנויים: אל תשבו ותרחמו על עצמכם. זה הזמן לחפש דרכים על מנת לשנות את התמונה הרומנטית המשעממת והעגומה. התרחקו מרכילות העלולה לגרור אתכם לאיבוד שליטה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה או בפני משפחה וחברים. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זה הזמן לחפש תשובות לשאלות המטרידות אתכם.

עקרב
24.10-21.11

אתם קצת מתוסכלים למרות שאתם משתדלים. שום דבר לא מביא אתכם לכדי סיפוק. בסוף השבוע תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית. אתם צפויים לשינויים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים ומהטבות מרשויות המס והמדינה. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. למאמינים לא יזיק לקרוא כמה פרקי תהילים לחיזוק נפשי. אל תבחלו באינטרנט בנוגע למידע חשוב. לחלק מבני המזל: הקריירה תקועה במקום, אך זה הזמן לפעול במרץ בכל שטחי החיים.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ובין דמות החשובה לכם מאוד והתסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע משמח. אתם מלאים בהומור סוחף המתקבל באהדה בקרב בני משפחה וחברים. זה הזמן לחפש יועצים עליהם אתם סומכים. בריאותכם הפיזית והנפשית משתפרת. זה הזמן לחשוב על מגורים משלכם או משופרים. מילים הנוגעות אל הלב יקדמו קשר שעליו אתם בונים. לנשואים: אתם עדיין ממשיכים באותן הטעויות הרגשיות. לא מסוגלים לנתק את הקשר הכובל.

גדי
22.12-20.1

אתם מלאים בעוצמה נפשית ופיזית מחודשת. קנייה/מכירה של כלי רכב או דבר יקר ייצאו אל הפועל - דבר שלו חיכיתם. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם לנסות את מזלכם. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים בעיקשות ליבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחוד מפניו ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות. העייפות המצטברת דורשת מנוחה דחופה. מטען רגשי יקר ימצא את דרכו אל היעד הנכון ויתרפא רק אם תדברו על המצוקות הרגשיות שלכם. בריאותכם חזרה למיטבה. זה הזמן לייעוץ אישי.

דלי
21.1-18.2

העסק או העבודה ילחצו אתכם בגלל מכשול אנושי המלא בקנאה וברכושנות לתפקיד אותו רציתם הרבה זמן. מצד שני, המעסיקים יציעו לכם לנהל מהלך חשוב. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות. למנסים פרק ב' יש חשש והם לא מאמינים בכל אחד. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית. הפנויים ילבנו את הבעיות ויגיעו לכדי הבנה. לתקועים בקשר  סודי ולמי שבסבך יחסים מתנדנדים כדאי לברר סופית היכן הם עומדים. רגעים נחמדים בקרב הילדים או האחיינים ממלאים אתכם בשמחה.

דגים
19.2-20.3

מערכת היחסים האישית תקבל מכת תסכול. הנשואים ירצו להתאחד באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הרווקים או הפנויים שביניכם מצליחים להתבטא עד כדי הפיכה לכובשים מובהקים, בעיקר בשיחות הנפש שינהלו. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. הדאגות הן סביב החלומות אותם חלמתם להגשים. ביום שני הקרוב אתם נחלצים מהמצב הלחוץ בו אתם שרויים ברוב התחומים. זה הזמן לדבר מן הלב ולומר מה שאתם חושבים על אחרים. אתם נגררים לקנאה ולהיות נאהבים, אבל לוחצים יותר מדיי על בן/ת הזוג בנושא זה.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay