"לנוכח הדמה המתחוללת היום בעיריית בית שמש אי אפשר  שלא להביע תמיהה על הדרך שבה בחרו חלק מחברי מועצת העיר למלא את תפקידם כאופוזיציה בתוך הקואליציה. 

כמי ששירת במועצת העיר כמעט 20 שנה, אני לא זוכר ראש העיר, מבין אלה שאני הכרתי, שנתן כל מכך הרבה  והאציל מסמכויותיו לחברי מועצת העיר בכלל ולסגניו בפרט.

עליזה עשתה זאת מתוך אמונה ואידאל ששילוב כוחות ויצירת איזונים היא המתכון ליצירת  אקלים שמאפשר לעבוד, לשרת את התושבים ולבנות עיר  מתפתחת ומודרנית. 

עליזה באה לתפקידה עם חזון הניתן למימוש. היא קבעה מראש מהם המטרות והיעדים אליהם היא שואפת להגיע, עליזה עובדת על פי תוכנית עבודה מותאמת לאופי המיוחד והמורכב של בית שמש, היא השכילה לשנות את כללי המשחק שהיו נהוגים בעיריית בית שמש בימי דני וקנין ומשה אבוטבול.

מאז עליזה נבחרה לתפקידה היא מנסה בהצלחה לא מבוטלת להטמיע תרבות ארגונית שמובילה לאיכות במתן השירות לתושב, היא קשובה לצרכים ונותנת להם מענה.

בדרכה המיוחדת  ובכישרון לא מבוטל , היא מנסה ליצור מודל של שותפות וכיבוד הזולת. 

היא נאבקת בחירוף נפש ובאפס סובלנות נגד הקיצונים  המבקשים לזהם את האקלים הציבורי שגורם נזק בל יתואר לעיר ולתושביה. 

מאוד מצער שחברי מועצת העיר הנבחרים מצאו להם את הזמן להתנגד לתקציבי פיתוח  ולשבש את העבודה השוטפת של העירייה במתן השרות לתושב, הם הראשונים שהיו צריכים  להתייצב לימינה של עליזה ולתת לה תמיכה, כפי שהיא נתנה להם ביד רחבה . היא נתנה להם סמכויות, היא גייסה עבורם תקציבים כדי שיוכלו למלא את תפקידם כל אחד בתחום שלו. 

זו העת לשלב את כל הכוחות למען המשך התפתחות העיר".  

עמי אוריון