(התמונה באדיבות הנהלת עירוני בית שמש)

בזמן שטורניר היורו מגיע לשלב משחקי הרבע גמר, בעירוני בית שמש לא מבזבזים זמן ומתחילים לעבוד לקראת עונת הכדורגל 2021/2022. 

עירוני בית שמש החלה בהכנותיה לקראת העונה הקרובה, כאשר הקבוצה המקומית החליטה לאחרונה לצרף לשורותיה מאמן מוערך ובעל ניסיון רב בליגות המשנה.

ראשי הנהלת הקבוצה העירונית החליטו להחתים את המאמן הירושלמי מורדי וקנין, מי שבעבר שיחק בעמדת הבלם בקבוצת הפועל ירושלים לצד כדורגלנים בכירים ואף שימש כמאמנה של הקבוצה הבוגרת במשך מספר עונות.

החתמתו של וקנין ללא ספק מוכיחה על הצהרת כוונות מצד ראשי הקבוצה העירונית והיא כמובן העפלה לליגה הגבוהה יותר - ליגה ב'. וקנין, שכבר הספיק בעבר לשמש כמאמן עירוני בית שמש ואף היה מאמנם של אופיר ואסף עזו בעידן בו השניים שיחקו בהפועל ירושלים, מכיר חלק משחקני סגל הקבוצה ומודע לציפיות ממנו.

בנוסף לכך, מקורבים לקבוצה העירונית מספרים כי וקנין מתכנן לחזק את סגל הקבוצה בעוד מספר שחקנים צעירים ומוכשרים שמתגוררים באזור ירושלים, אולם נכון לשעה זו עניין שחקני הרכש עדיין נמצא בבדיקה תחת חברי ההנהלה.    

תגובתו של יו"ר הנהלת עירוני בית שמש רפי טוביאנה: "אכן החתמנו את המאמן הירושלמי מורדי וקנין, זאת כחלק מההכנות לקראת העונה הקרובה. לגבי חיזוק הסגל - כרגע אנו בודקים מספר שחקנים. נעדכן כשיהיו שינויים או חידושים נוספים".