טלה
21.3-20.4

ההשתחררות מנסיגת כוכב מרקורי פותחת לכם דרכים לאט לאט. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן היותר חיובי ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר. נושא הכספים תקוע, אבל יהיה בסדר אם רק תחזיקו מעמד בעבודה כלשהי על מנת לחכות לקידומכם האמתי. לרוב אתם לבד, למרות שאף אחד לא יאמין שאכן זה המצב כי אתם נראים צעירים מגילכם. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום. למחויבים ולנשואים: אתם ממשיכים להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי.

שור
21.4-20.5

אם אתם בפרק ב' או ג': כשהיה נדמה לכם ששכחתם את בן הזוג המשתנה והלא סגור על עצמו, פתאום אתם מרגישים במועקות וכתקועים בין שמיים וארץ. בזוגיות קרובה: הצימאון לפרגון מצד בן/ת הזוג דוחף אתכם לדרוש תשומת לב ואם אתם לא מקבלים, אתם נסגרים בתוך עצמכם. אתם חשדנים ולא נותנים אמון בגלל אכזבות העבר ופצעיו. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר ולא שמים לב לבריאותכם הפיזית והנפשית. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. זה הזמן לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

אתם בתקופה שהכוכבים יעזרו לכם להגשים חלומות. אתם אמנם לא רואים את זה עדיין, אבל זה כבר בשלבים, ממש מעבר לפינה. היפתחו והשתדלו לשתף אחרים בתחושות הבטן והכאב. השאיפה לנסיעות עדיין לא ממומשת. יש לכם רצון לעשות את זה, אך אתם בתקיעות מתסכלת בגלל הילדים או בגלל המשאבים החסרים. יש לכם הרבה להשלים לאחר תקופת הרטרו המאוד קשה שפקדה בעיקר את המזל שלכם. סימנים ראשונים ליציאה מסכסוך מתמשך בתחום העבודה. אתם מתחילים לדאוג לתחום המגורים.    

סרטן
22.6-22.7

הזמן לא שוחק בכם את הרצון להתפתח למרות הקשיים שחוויתם בתחום לאחרונה. יש בכם דאגה לתחומים רבים בו זמנית. לפנויים: תחום הזוגיות נדחה על ידכם מזה הרבה זמן. ההזדמנויות חומקות לכם בין האצבעות מבלי שתרגישו בקיומן. קיימים רמזים ברורים לאופק חדש בנקודה בה אתם בדיוק מחפשים שתתגשם בתחום התעסוקה. בגדול, אתם מצפים לתשובות הקשורות למשפט, זכויות, תשובה מהמעבידים וול תשובה הנוגעת לקידום או לכספים. לתשובות ברורות יותר בנושא העתיד, זה הזמן לפנות לייעוץ.

אריה
23.7-22.8

תחושת הקביעות חשובה לרובכם השבוע במישורי תעסוקה ואהבה. לא לאבד סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג האוהב/ת אתכם. זהירות, קצות העצבים עלולים להכשיל אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא, בו תצאו לבילויים מהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. סימנים רומנטיים ראשונים יאזנו את מצב רוחכם הסוער. סימנים לפריצת דרך במישור התעסוקה. אתם חייבים לשנות גישה. הפתעות חיוביות בדרך אליכם והן קשורות לילד/ים, למרות הטרחה הגדולה שהם מסבים לכם.

בתולה
23.8-22.9

אתם פחות ביקורתיים כלפי אנשים ומשתדלים להתעסק אך ורק בעיקר ולא בטפל. השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש, אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ולא נותרו כפי שהיו. מציאות חדשה תתבהר יותר בשבועות הקרובים. אתם במתח ו מחכים לתשובה בנושאי תעסוקה ומכירות. הדברים לא באים בקלות, אך ייתכנו הפתעות חיוביות מדברים שישחקו לטובתכם. אתם צריכים עידוד תמידי ותמיכה מהסביבה הקרובה ועדיין לא מקבלים זאת בכמות בה אתם רוצים.

מאזניים
23.9-23.10

אתם פתאום מרגישים משהו על אנשים ולפתע הם מתקשרים או מופיעים בדרככם. האינטואיציה שלכם במיטבה. השתדלו שלא להגזים עם החפירות הרגשיות באהבה או בדאגה לאחרים. קשה לכם לקבל החלטות אישיות מפני שהן קשורות למצב הכלכלי וגם לבן/ת זוג שמתחמק מאחריות. שאריות של כעסים כלפי חבר/ה נעלמים עם חידוש הקשר. רגעים טובים בחברת אנשים יקרים יוצרים בכם סיפוק וכוח מחודש על מנת להתגבר על הקשיים היום יומיים. סיום נסיגת כוכב מרקורי מאזנת ומפזרת את רמות האי ודאות בכל הנוגע לילד/ים ולמשפחה.

עקרב
24.10-21.11

אתם יוצאים מהחושך אל האור בנוגע לתקופה הכלכלית שהותירה אתכם תקועים, מבולבלים וללא מענה. נושאי מגורים יעסיקו אתכם במידה כזו או אחרת. ייתכנו מצבים מחויכים בין ידידים וחברים על דרך הספונטאניות. הזמנה לאירוע קצת מדאיגה לאור המצב, אך בסופו של דבר או שהיא תידחה או שתגיעו אליה בדרך כלשהי. רמות המזל עולות בהקשרי מכירות וגם בנושאי הימורים. אתם מוצאים משהו שמעביר בכם זיכרונות ושלא נמחה מעל לוח לבכם. ריגושים זמניים הם לא דבר שכדאי לבחור בתקופה הקרובה. זה הזמן לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

היזהרו השבוע שלא לקפוץ מעל ההיגיון שכן אתם עדיין מושפעים ממצבי רוח משתנים. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים בעולמנו. זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין. תחומי התעסוקה, כספים, משפט או כל מה ש מתקשר לכך במישרין או בעקיפין יוצרים ציפייה מלאת תקווה למימושה. עסקו בספורט ובתשומת לב לסובבים אתכם, כולל גם לבעלי החיים שרובכם אוהבים.

גדי
22.12-20.1

רגעים יפים בחיק הילדים ביחס לאירוע חשוב הנקשר אליהם. המלצה: חכו לתקופה שלאחר ימי החופש הגדול בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או רכישת משהו יקר. הצד הרגשי יציב, אבל כאילו לא מתקדם לכיוון כלשהו. אתם מתגעגעים לימים בהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית ולדמות שהייתה לגביכם הכי חשובה בחיים. התמיכה הכללית ואולי גם הכספית תימשך ובלבד שתדעו להחזיר את היחס המגיע בתמורה. מגיעים ימים חשובים מאוד בכיוון הזוגי לאלה שחפצים בשינוי. הנשואים ימצאו השבוע את המכנה המשותף וילמדו לגשר בין הפערים.

דלי
21.1-18.2

אתם מגלים שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם בנוגע לכספים, לארגון הבית, לעזרה לעצמכם או לילד/ים. אתם מחפשים חום ואהבה שמתעכבים. טעויות העבר מכות בכם שוב, אך אתם מחפשים את הדרך שתוציא אתכם לדרך חדשה. משהו תמיד מחזיר אתכם לעבר הלא רחוק מבחינות רבות. אתם מחפשים מקורות תמיכה ודווקא בתחומי רגשיים. יש לכם תחושות של פסימיות לצד הבזק האור המנצנץ בקצה המנהרה. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לצדדים הנסתרים של החיים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם רוצים לקבל עוצמות כוח שאיבדתם לאחרונה. אתם עדיין רגישים לכל אמירה קטנה הנרמזת בהקשרכם. קשרים חדשים או ישנים מאותתים לכם בדרך כלשהי, אך אתם רוצים להיות בטוחים בתחושות שלכם ואתם נתקלים בחומה, שאין לה הסבר. למרות זאת, בן/ת הזוג שנכנס/ה לחיים שלכם לא מפסיק/ה לנדנד. מרבית הזמן אתם עושים בין כתלי הבית. הילד/ה חוזר/ת אל קו הבריאות. לחץ לגבי עבודה או לחץ בעבודה דורשים ממכם כוחות רבים. יש לכם הזדמנות לשדרג יחסי ידידות ולהשיג מהם תמיכה לטווח הארוך.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay