טלה
21.3-20.4

השבוע אתם שוב נופלים בתחושה של לאהוב ולקבל ושוב חשים שזה בניגוד לרצונכם, למרות שהאהבה בעיניכם היא הדבר המקסים ביותר אליו אתם נמשכים. געגועים מוכרים אל העבר ולקשרים שהיו קרובים למימוש רציני. נושא הכספים מאוזן ומתחיל להסתדר לכם. חלקכם מוצאים עיסוקים חדשים, חלקכם מוצאים עבודה והחששות הכבדים לפיטורין נעלמים. סימן שאלה גדול לגבי עסק פחות יטריד אתכם. אופטימיות זהירה לקראת תשובה לה אתם מחכים. אתם לא מעזים לשנות שוב מקום מגורים למרות הלחצים בנושא זה. אתם מוצאים נחמה בחברים שחוזרים אט אט לחייכם. בריאותכם מתחזקת.

שור
21.4-20.5

השבוע ולאחר חודשי התבודדות שלא מרצון, אתם בתזוזה וזקוקים למפגשים ולחברה רחבה כחמצן לריאות. רומנטיקה ויחסים בין אישיים: אתם מרגישים לגבי בן/ת הזוג שאתם כאמצעי כדי להגיע לשקט ולמשפחתיות. חסרים לכם פרגון וקרבה יתרה בימים אלה. אסור לכם להשלות את עצמכם ביחס לקריירה מטאורית מהירה. עליכם להיות זהירים ושקולים. שימרו על מאזן נכון של הוצאות והכנסות. לאלה שבסבך הקריירה: עדיין יש לכם מתנגדים בדרך לזכות בתפקיד או במיזם שאתם רוצים. הסביבה הקרובה פיתחה בכם תלות וזה מתחיל להיות מעל לכוחותיכם. זה מתיש, לימדו לסרב.

תאומים
21.5-21.6

לאחר כמה חודשים של קיפאון אתם חוזרים לעצמכם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. לפנויים: שבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות או שתשקלו להעניק צ'אנס נוסף לחברים או לאחד מן המקורבים ללבכם. לחלק מכם זה שבוע מוצלח למצוא מקום מגורים חדש הרחק מן הכבלים הישנים. התמידו בהליכה מהירה סביב מקום מגוריכם, שימרו על משקל וזה הדבר הנכון לעשות. מי שמחפש עבודה יקבל לדואר שלו הצעות חדשות. רצוי לנהל שיחה רצינית אבל לא עוינת מול המעביד בדבר שינויים שלגביהם אתם ראויים. המלצה: שימרו על לוח מדוקדק של זמני אכילה.

סרטן
22.6-22.7

השבוע ידיכם מלאות עבודה, סימן לחזרה לעצמכם בתחום המפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא עצמכם במוקד ההתעניינות בשל הנדיבות והרצון להקשיב. שיחות עומק מול בן/ת הזוג תאפשר להגיע להפשרה לגבי סוגיה ישנה וכאובה. הילד/ה יהיה במרכז הדאגה. היזהרו לספר סודות כמוסים שכן הדבר יחמיא לכם תחילה אבל יכה בכם קשות לאחר מכן. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה. אם פוטרתם, תגלו סימנים ראשוניים של תקווה לבאות. רצוי לא לבלות במקומות סגורים וצפופים. אתם חשים עלייה במצב הרוח ובפופולאריות שלכם במקומות שונים. געגועים למישהו החשוב לכם.

אריה
23.7-22.8

השבוע הפתיל שלכם קצר ואתם עלולים להסתכסך או להסתבך רגשית עם גורמים שמהם קיבלתם דברים מרצונם. אתם חוזרים לביטחון במהירות אבל שוכחים שאסור לשרוף את כל הגשרים הכלכליים והרגשיים. אל תחששו לפרוק את מה שקיים עמוק בלב. השקיעו יותר בבני המשפחה המחכים שתגיעו אליהם מוקדם. אתם מחכים לבשורה טובה שאכן תגיע. היו ברורים וחדים כלפי בן הזוג. הביעו את עמדתכם לפני שתיפלו שוב באהבה. אתם שונאים שמקבלים את אהבתכם כמובנת מאליה ושבמקום זה אתם מקבלים רק מילים וקלישאות חכמות. עדיף לשמור מרחק ממחזרים חמקניים.

בתולה
23.8-22.9

אנשים מתעניינת בכם במישור המקצועי. נצלו את השבת הקרובה ליציאה לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעים ומאזנים את המצב. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. אתם מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: עשו את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. מעבר לקשת בענן יופיעו סימנים רומנטיים להם חיכיתם. ויכוחים רבים בקרב המשפחה. המשפחה מסרבת או מהססת למכור או להעניק נכסים רגשיים וחומריים. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/ת הזוג ולא תתאכזבו. זה הזמן היותר נכון לחפש ייעוץ אישי בנושאים שונים כולל בענייני זוגיות.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות חברתיות ואישיות מיותרות. עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות, ובעיקר להנמיך ציפיות מבני הזוג לגבי פרק ב' כדי לא להתאכזב. תחושת הבדידות מכרסמת בכם בתוך הקשר הנוכחי. חלק מכם לא מצליחים לתקן את דרכיה של הדמות עמה אתם חיים. היחסים עם הסביבה הקרובה נתקלים בקשיים. לאור כל אלה, ברירת המחדל שלכם תהיה למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. בעבודה תקבלו סיוע מחברים שרוצים את טובתכם. תנו יד לאלה שהוכיחו נאמנותם כלפיכם. שימרו על בריאותכם הכללית.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם ביקורתיים מדיי כלפי עצמכם ואולי גם קצת כלפי האחרים. אל תכעסו על דברים שפגעו ושלא באו ממקור שהתכוון לכך. נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. הילדים יהיו הכוח המניע שמאחורי המאמצים האחרונים לקבלת קידום. חברים יחפשו את קרבתכם. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מהכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. לנשואים: הקשר עם האיש/ה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות - הכספים יגיעו בזמן. טיפ: הקשיבו יותר למוסיקה שקטה כשאתם קוראים לומדים או כשאתם רוצים לקבל החלטות חשובות וגורליות.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם  מרגישים נפלא. בני המין השני יעניקו לכם תשומת לב. המשפחה תפרגן  והקשר עמה יחודש או ירוענן. ייתכן שגם יקבלו את השונה בבן/ת הזוג שלכם. הצלחה בנוגע לתעסוקה. במישור העסקים לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם למצוא פתרון לכל בעיה שעל הפרק. דגש על שינויים ברוב שטחי החיים. תקבלו קידום, כסף או הטבה במקום עבודתכם.  מישהו ינסה לבקש מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור או לתת. בריאותכם במיטבה. למרות כל אלה, תרגישו שאתם בודדים מבפנים. בשורה חשובה בנוגע לילד/ה צפויה להיות חיובית ומרגיעה.

גדי
22.12-20.1

אתם שוב מנקים את אבק השנים מעל האהבה הישנה, אך מהססים להתקרב 'עד הסוף'. אתם מתחילים לגלות שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. צמצמו את מעגל החברים העוינים והרכלנים ואל תתביישו ליזום קשרי עבודה מחדש. למרות המצב במשק, המשיכו להשקיע בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד ואתם מאוד פוחדים לאבד אותה. לפנויים ולכמהים לאהבה: זה הזמן למצוא את המילים שיעשו לכם את הקיץ ואולי גם את החיים. לתקועים: זה הזמן לברר מה מעכב אתכם מלהתקדם. חפשו בריאות ורוגע. אל תפחדו מה'לבד' הזמני. שימרו על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

דלי
21.1-18.2

פיתוח המודעות העצמית בנושאים הקשורים לרגש הם מילת המפתח השבוע. עליכם למחוק הרבה מן הנאיביות המאפיינת אתכם. קחו פסק זמן על מנת ללמוד לקחים ולשנן עמדות שעד לפני זמן לא רב פחדתם לנקוט ולהחזיק בהן. היכולת שלכם מתעלה על עצמה ברוב המישורים. גילויי הלב יזכו אתכם באהבה מכיוונים אחרים. פערי עמדות הולכים ונסגרים ביניכם ולבין מישהו חשוב. מרבית השבוע יוקדש לשיחות אודות מאורע משפחתי המשותף לכולם. אתם צריכים ייעוץ כיצד לשרוד את כמה הצעדים החסרים כדי להגיע להצלחה המהבהבת בקצה המנהרה.

דגים
19.2-20.3

השבוע מומלץ להתגבר על טינה ישנה כלפי דמות מן העבר הרחוק. הגיע הזמן להשכין שלום עם המשפחה. בן/ת הזוג מתנה את המשך היחסים בפתיחות כלפי משפחתו/ה. הזדמנות לשפר את מיקומכם הערכי בעבודה. תכננו את המהלך הבא בתחום הקריירה. משהו הקשור לעתידכם בעבודה יבוא לידיעתכם. המשיכו לגלות מצוינות בנוגע לפרויקט בו אתם נוטלים חלק חשוב - פירות ההצלחה בדרך. זיכרונות סנטימנטליים מציפים אתכם בכאב מחודש והקשור לדמות קרובה. הפחתת חששות מנפילה כלכלית. אני מקווה שכבר הקפאתם תכניות פזרניות ופרועות.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay