טלה
21.3-20.4

השבוע מתבטא בציפייה להצעות חדשות בתחומי עבודה, עזרה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים. רטרו כוכב מרקורי עומד להסתיים ממש בקרוב ועד כה הקשה בנושאים רגישים ורגשיים, כולל גם החלטות ביחס לכל הנקשר בזוגיות, ילדים ומגורים. למרות שאני צופה לעליית מדרגה בתחום הרומנטי, קחו בחשבון את חכמת הניסיון שצברתם בתחום זה. זה הזמן לפנות קצת מזמנכם שאין לכם ולצאת משגרת החיים. ענייני ירושות או כספים המגיעים לכם יתחילו לזוז לטובה. שימו לב לאחרים המנסים לעודד אתכם. זה הזמן להתקרב לצד הרוחני ולכישרונות שקיבלתם במתנה. בסוף השבוע הבא תרגישו הרבה יותר טוב.

שור
21.4-20.5

מבחינה כלכלית אתם מתקדמים עקב לצד אגודל. תחושה של חסימה שמשהו לא הולך לכם. אתם רוצים להתקדם ולקבל סוג של הכרה, אולי גם קביעות. רטרו כוכב מרקורי פחות מפריע ולמעשה עומד להסתיים בסוף השבוע הקרוב. הורידו ציפיות כרגע להצלחה מסחררת במישורי עבודה. בקרוב תודו לשמיים על שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. ההתחלות בתחום הרומנטי מחכות לכם, רק קצת יוזמה. לנשואים סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות. בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל אתם רואים בזה חוסר טעם לאחר שנפגעתם קשות. זה הזמן לצלצל לייעוץ מקצועי ממוקד מטרה.

תאומים
21.5-21.6

אתם מחפשים את עצמכם בין שברי העבר וההווה. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי ורעננו כוחות. צאו לאן שהוא. רטרו כוכב מרקורי מסתיים ממש בקרוב ופחות יקשה בנושא 'הבנת הנקרא' מול בן/ת הזוג. רחמים עצמיים ותחושה סתמית על שלא הולך לכם בחיים. סימני השאלה מכיווני התעסוקה עדיין מוציאים אתכם מדעתכם לפעמים. הרגשת קיפוח תוסדר על הצד הטוב ביותר. זכרו שלא עוזבים מקום עבודה לפני שמוצאים עיסוק מבטיח אחר. הצעה רומנטית בלתי צפויה ברביעי או בחמישי הבאים. אל תסמכו על יד המקרה.

סרטן
22.6-22.7

ניצלתם מפיטורין לא מזמן. הצד העסקי או התעסוקתי למענו אתם טורחים ימשיך להיות טוב וצפויים לכם שבחים על פועלכם, אך שימו לב לעמידה בלוחות זמנים. מי שלא מצא עבודה הולמת, ייתכן שיגיע אליה קרוב יותר. בבית ובזוגיות, אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים מאחרים. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. שאלות לגבי המצב הכלכלי עולות בעוצמות גבוהות ומכאיבות. נושא המגורים עדיין מעסיק את סביבתכם. זה הזמן להתייעץ עם אנשים שהוכיחו עצמם כשומרים עליכם ברגעים הקשים בחיים. הקשיבו למוסיקה שאתם אוהבים.

אריה
23.7-22.8

יש לכם מלא דברים לעשות למען עצמכם וכתחליף דואגים לבני המשפחה. הרגשת געגוע למישהו חשוב. אתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. רטרו כוכב מרקורי פחות יקשה בנושא הרגשי אם תחפשו זאת. אתם כועסים כשלא מבינים את עמדתכם. נושאי חברות ישנה עולים בזיכרונכם. לפנויים: הצד הרומנטי יצוץ מחדש ובהמשך השבוע שוב יעלו סימני שאלה. כדאי לפתוח את הפה ולהעז. לנשואים: הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. הקדישו זמן לשיחות נפש הקשורות למאחד ולמפריד. התלבטות בנושא בחירת עבודה או לימודים. הרוצים שלא להיתקע בתחום הזוגיות, מוזמנים לפנות לשיחה מקצועית.

בתולה
23.8-22.9

שלא כאופייכם הבסיסי המחושב, השבוע אתם עלולים להיכשל בלשונכם. לקראת סוף השבוע הבא והיחלשות נסיגת כוכבם האישי מרקורי, אנשים יתייחסו אליכם יפה בתחומי עבודה וגם באופן כללי. הורידו את מעטה הקשיחות כלפי בן/ת הזוג והחיים. רגעים מרגשים בקרב בני המשפחה גם דרך אמצעים אלקטרוניים. זה הזמן להתחיל לתכנן חיפוש עבודה חדשה וללחוץ על קידום, אסור לכם לוותר. הפתעות חיוביות ביחס ללימודים ולגבי עזרה הקשורה לכך. מוסדות וענייני זכויות או ירושות פחות יקשו עליכם את החיים. אתם מתחילים יותר לחייך בנוגע לילד/ים. החלפה או תיקון של מכשירים חשמליים.

מאזניים
23.9-23.10

רטרו כוכב מרקורי נחלש ופחות מקשה בנושא המשפחה, בן/ת הזוג או הילדים. השבוע אתם קצת יותר בעלי אמונה שהדברים ישתנו בחייכם. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה, תשובה או החלטה. אל תחכו יתר על המידה שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות. הסביבה הקרובה לא עומדת מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות או בתוכניות שלכם. אתם מתבשרים על שמחה ואתם מהססים אם ללכת. רעננו מחדש את קשת החברים והידידים שלכם. געגועים לעבר מחזירים אתכם להאמין בימי האתמול. הרגשתכם היא שזה הזמן להתייעלות בנוגע לעבודה או בלבחור מגמת לימוד והתמקצעות חדשה.

עקרב
24.10-21.11

אמצע השבוע יחזיר לכם את החיוך. ישנם דברים ורגישויות שאתם צריכים לשים עליהם דגש כדי לקבל יחס טוב יותר. זה הזמן לטפל בנושאי כספים, מוסדות ארגונים וזכויות. זה לא יהיה קל. גישה חיובית ולא לוחמנית תעזור לכם להגיע לרוב היעדים הרצויים. הצד הרגשי טעון מאוד ודחוס פנימה בכל הקשור לפגיעה מתמשכת בכם. אתם מאוד כואבים את איבוד החבר/ה שנקשרתם אליה במשך שנים. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם. פנו לייעוץ אישי מקצועי בנושאים הרגשיים על מנת לפתור בעיות ישנות וחדשות.

קשת
22.11-21.12

רטרו כוכב מרקורי מתמוסס לאט, ייעלם לקראת סוף השבוע הבא ופחות יקשה בנושא ההחלטות לאן לפנות. אתם יותר רגועים ולא כועסים על כל דבר הקשור לכבודכם האישי. זה בסדר לשוחח עם חברים אך לא לספר לכל אחד על מה שאתם עוברים אלא רק למי שאתם הכי סומכים עליו. לפנויים: דברו בנועם ובנחת, זה עשוי לצמצם את החיכוכים בתחום הרומנטי. אם תתמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג, תזכו ליותר. לנשואים: רעננו את הקשר הקיים לפני שיהיה מאוחר מדיי לתקן.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם קצת פחות רגישים למה שאחרים יגידו. יותר מחייכים. טיפ השבוע: בכל מצב, אל תחשבו רק עם הלב, מומלץ לחשוב גם  עם הראש. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים בחוסר האמונה שלכם מהתחום הזה. בריאות אחד מבני המשפחה עומדת על הפרק. בנושאי תעסוקה תרגישו שאתם מנוצלים וכשוקלים לעזוב. זה הזמן לראות את הטוב בבן/ת הזוג גם אם אתם כועסים וטעונים מאוד. התחושות כלפי אנשים ומקומות שהיו, עולים בכם שוב. אלה שאינם יודעים איך לפתור את התסבוכות הרגשיות אליהן נקלעו, מוזמנים להתקשר ולהזמין ייעוץ אישי מקצועי.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מבולבלים בנוגע למיקומכם בתחום הבין זוגי ובנקודה זו אתם מבקשים תשובות ברורות בנושאים הכואבים. אתם מנסים להשלים עם משהו שאיבדתם. עייפות מצטברת מגבילה את הרצון והיכולת לבלות ולחוות את הרגעים השמחים שבחיים. שמחה חדשה מתקרבת לחייכם בצעדים גדולים. הוסיפו זמן איכות לילדים ולחינוכם השוטף. אתם לא יודעים לגשר בין פערי דעות מול בן/ת הזוג. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. כדאי לכם לחפש את הגורם שכיוון אתכם לשמחה ולאושר.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם פועלים יותר בסבלנות כלפי נושאים רגשיים שרבצו על גרונכם עד לא מזמן המון זמן. עמוק בפנים אתם סובלים מחוסר תחושת סיפוק בחיים וחשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. הפגינו את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית בקרב חברים ובני משפחה. אתם קולטים מסרים דרך ערוצים רוחניים. זה הזמן להחליט להישאר במקום העבודה הנוכחי. השואפים לכך: לא לשכוח את נושא הפוריות וחינוך הילד/ה. רגעי נחת מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה. אתם מרגישים בהשגחה מלמעלה ומאמינים בסיוע אנרגטי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay