צילום: FREEPIK
כמו בכל עיר גדולה גם באשדוד תמצאו מגוון מרפאות וטרינריות אליהן תוכלו לקחת את בעל החיים שלכם. כיום יש ללא מעט אנשים חיות מחמד, החל מכלבים עד חתולים, כמו גם חמוסים ארנבונים ושאר בעלי חיים שכיף לגדל, לתת להם אהבה ולקבל מהם אהבה אינסופית.

אם אתם גרים באשדוד ואתם מחפשים מקום שתוכלו לבטוח בו בזמן שאתם מביאים אליו את חיית המחמד שלכם: חשוב שתדעו כמה דברים על מה שצריך להיות בכל מרפאה באשדוד.

אז מה חשוב שיהיה במרכז רפואי לבעלי חיים באשדוד?

יש כמה אלמנטים חשובים שמתחילים מציוד רפואי עד שירותים ואנשי מקצוע מיומנים. הנה כמה דוגמאות:

בחרו מרכז רפואי - כדאי לבחור מרכז רפואי אשר מספק  שירותים נרחבים יותר ממרפאה וטרינרית רגילה, משמע: בית חולים לחיות של ממש. במרכז כזה תמצאו הרבה יותר שירותים מאשר כאלה שניתנים במרפאה וטרינרית סטנדרטית.

אנשי צוות מעולים - במרפאה וטרינרית חשוב שיהיו אנשי צוות מעולים החל מווטרינרים מנוסים עד מנתחים ואנשי כירורגיה מעולים, אסיסטנטים, פקידת קבלה, סניטר לניקיון המקום וכולי. וודאו כי יש לפחות איש צוות אחד או שניים שיכולים לקבל אותכם בשעות הבוקר ואחה"צ ולסייע לכם עוד לפני שאתם נכנסים למרפאה עצמה.

ציוד רפואי מתקדם – חשוב שבמרפאה יהיה ציוד מתקדם שבעזרתו ניתן לאפשר לבעל החיים שלכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר. מדובר על ציוד כמו שולחנות בדיקה ושולחנות ניתוחים, חדרי אשפוז, כלובים לבידוד, מצלמות רנטגן, ציוד מתקדם לעצירת דימומים ושאר חפצים שחשוב שיהיו בכל מרפאה וטרינרית.

שירותי חירום ושעות קבלה נוחות – מומלץ לבחור וטרינר באשדוד שמציע שעות קבלה נוחות בבוקר ואחר הצהריים ושירותי חירום בעת הצורך, וטרינר 24 שעות. נסו למצוא מרפאה וטרינרית שפתוחה או יכולה להציע שירות חירום גם בשעות הלילה ולקבל את בעל החיים שלכם לטיפול מבעיתות חירום.

ציוד נילווה - לבסוף יש לוודא שהמרפאה מציעה ציוד נלווה החל מרצועות וקולרים עד כדורי תילוע, קפסולות נגד פרעושים, קונוסים או קולר 'אליזבטני' למקרים של אחרי ניתוח, אוכל בריא לכלבים וחתולים, משחקים ושאר פריטים שאפשר לרכוש בזמן שמבקרים במרפאה וטרינרית.

באמצעות כל אלה - הביקור שלכם אצל הרופא עם בעל החיים שלכם יהיה ביקור מוצלח יעיל ואפקטיבי.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה