טלה
21.3-20.4

למרות נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי, כספים יגיעו בזמן ובכך תוכלו להגשים את פרויקט העצמאות האישית שלכם, בעיקר בסוף החודש. תסכולים? לא נורא, כי בקרוב תמצאו אפשרות של פתרון למגורים ותעשו שינוי שימלא את חייכם/ילדתך/ם בסיפוק. למועסקים: בינתיים למדו שלא נורא לקבל משכורת כאשר אתם עובדים בשביל אחרים עד שכאמור תהפכו בעצמכם לעצמאיים. לנשואים: כיום אתם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות ולכן אתם חושבים על אהבת העבר הגדולה שפעם הייתה לכם ואבדה. טפלו בבעיות האישיות על מנת להיחלץ מהתקיעות הארוכה. בעוד 20 יום תתעוררו לחיים ולהחלטות.

שור
21.4-20.5

נסיגת כוכב התקשרות מרקורי עדיין מורגשת ומגבילה את כושר החשיבה. השבוע תאובחן בכם הלחיצות בתחומי כספים, חובות חיצוניים, קידום בעבודה או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי. היו טובים קודם כל כלפי עצמכם, ישרים עם מצפונכם ואז תגלו את האמת לגבי 'הסרט הקשה אותו אתם עוברים, סרט שכולו דרמה תורכית-ארגנטינאית. האויבים לא ינצחו אתכם וייכשלו במזימתם. אתם נותנים את הנשמה לכולם אבל אין לכם חברי אמת. זה הזמן לחשוב על חזון ולא רק על הזדמנויות בכל הקשור ליוזמות בתחום הקריירה.

תאומים
21.5-21.6

אתם מתקשים להציב גבולות ויש המנצלים את הפרצה. קשרים ישנים מבוססים על חוסר איזון. הסביבה הקרובה מצפה מכם להוביל ומסוקרנת באשר ליכולת המנהיגות שלכם. רטרו כוכבכם האישי מרקורי מקפיא, מחבל ועוצר אתכם בעיקר בתחום הקריירה ומן הבחינה החברתית. אתם חכמים כבני מזל תאומים אבל בחודש הנוכחי אתם עלולים שלא להקשיב לאחרים עד כדי שתעלו את רמת הכעסים כלפיכם. קריירה וחברה: אל תיכנסו לעימותים, הבליגו ותגלו יותר מאוחר שזה היה שווה את זה. יש לכם שאלות לגבי עתידכם ולגבי סיפור רגיש במיוחד.

סרטן
22.6-22.7

אתם טרודים בענייני היום והשעה ומבינים פתאום שמתנות חינם מקבלים אך ורק מקסימום בימי הולדת. אתם מנסים לצאת השבוע לבעיה שאתם בניתם בעצמכם ושנכנסתם לתוכה בטעות. מומלץ לכם לשטוף את סימני התמימות ולהסתכל למציאות ישר בפרצוף. אם תצליחו לבצע זאת תוכלו לזכות בתחילת היציאה מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך ממנו אתם סובלים. בעלי עסק או מועסקים שהחזיקו מעמד: למרות הצער והשעמום, עבדו היום כעבדים כדי שמחר תחיו כמלכים. אל תפחדו מאתגרים ברמות הסיכונים שלכם. זיכרונות מן העבר עדיין מהדהדים בתוך הלב המתגעגע. תרימו כבר טלפון אל היעד המבוקש.

אריה
23.7-22.8

לפני פרק ב': זיכרון צלקת האהבה שוב יגרמו לכם לתסכולים ולחששות מקשרים. אתם חייבים להמשיך הלאה ולזכור שהעבר הוא הגנב הגדול ביותר של העתיד. צפויים לכם בעיות בתחום התעסוקה או לשעמום בגלל הקצב המונוטוני של מה שאתם עושים. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית היא הדרך הנכונה כדי לקבל את אלה שלא קיבלתם עד כה. באופייכם אתם עשויים מאש ומלהבה ולכן השאלה היא אם תשמרו על שליטה זו לאורך זמן או שתמשיכו להחזיק את 'הברוגזים' הארוכים שלכם. למרות שאתם פועלים בתחום, אתם בתקופת מעבר קשה מבחינת השאלה 'הקריירה לאן?'.

בתולה
23.8-22.9

בהשפעת נסיגת מרקורי מצב רוחכם יקרין עצבות וידגיש אותו בהדגש כפול ומכופל. עוצמת הבדידות וחשבון הנפש יתערבבו באי הבנה מספקת של הסביבה הקרובה. המחשבות נעות בין עבודה, אהבה נכזבת - לא רק לגבר - לגבי אהבה כלשהי ובין תכנונים לחופשה. טיפ השבוע: אל תחשבו כמה זמן ייקח לכם להגשים את חלומכם להגשמה עצמית מלאה. זכרו שהזמן הוא החייל, הרופא והרץ המהיר ביותר בעולם. אתם משקרים לעצמכם כאילו אתם לא מחכים לאהבה. צאו אל הטבע ואל מתקני הספורט. אם תעשו כן, החרדות יצטמצמו ויפחתו.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע מעורפל. רטרו כוכב מרקורי גורם לכם למצבי רוח משתנים, לאיבוד דברים ולשכחה. אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה יעילים אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. אתם מרגישים מרומים ומנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ים שלכם. מומלץ להיות מכווני מטרה כדי שלא לאבד את מה שהשקעתם. אתם יושבים ומסתכלים על החיים ולא יודעים במה להתחיל ואיך לסיים. זכרו שאף אחד לא יפתור את הבעיות שלכם במקומכם. למרות שקשה לכם, הכניסו הומור לחיים וקחו הכול בקלות. צלצלו לקבוע ייעוץ אישי שיחזיר לכם את החיוך.

עקרב
24.10-21.11

עצבות בגלל מצב הכוכבים. אתם מחכים לתשובה המתעכבת בתחום כספים ועסקאות שלא זזות כבר המון זמן. ימים של געגוע לאהבת החיים בהם האור היה בהיר יותר והשמיים היו כחולים יותר. בני הזוג מרגישים כמקופחים בגלל חוסר תשומת לב. אתם עסוקים ושוכחים שכדי לבנות מערכת יציבה צריך להשקיע ולעמוד על המשמר. זה הזמן למצוות קטנות, לתהילים ולבקשות מבורא עולם. לפנויים: כעקרבים אתם מושכים אש אהבה שעולה מהר מדיי במעלית התשוקה ואת הניצול של בני המין השני אתם הכי שונאים.

קשת
22.11-21.12

שבוע נוסף בו אש ההתלהבות שבכם קצת כבויה. הרומנטיקה בורחת לאחר תקופה בה היה נדמה ש'חתמה קבע'. זה הזמן למחשבות, להתייחדות עם הבורא ולתפילה אישית אחת טובה, שהרי ידוע שהמזיל דמעות אמת זוכה למטבעות משמיים. לפנויים רגשית ולנשואים: זה הזמן לחיות את המציאות ואת ההיגיון העולה ממנה, לחוות את החיים האמתיים ולקחת אותם ברצינות מאשר לחפש אהבה מכל הבא ללב. צפו לעצירה זמנית בהצלחה בנוגע לקריירה, לתשובות להן אתם מחכים, לדיונים, למשפטים ולהבנות הקשורות לסביבה הקרובה והאישית כאחד. יש הרגשה שאנשים חוסמים אתכם בדרך כלשהי. זה הזמן לבחון ייעוץ לגבי עתידכם.

גדי
22.12-20.1

אתם, הידועים כרודפי צדק וכישרים, המשיכו להילחם על האמת, גם אם השבוע אנשים מסוימים מנסים לעוות אותה ולהכריח אתכם להאמין במה שאתם לא מאמינים. אתם מרגישים שהרוב מוטל על כתפיכם. לנשואים ולחסרי המזל או היוזמה: יסתבר שגם הפעם לא תעזבו את הבית בשל התלות שלכם בכסף. למבקשים שינוי, חפשו תקווה החדשה ואפשרויות תעסוקה אחרות באינטרנט, בעיתונים ובכל מקום אחר במקביל לעבודתכם הנוכחית. אירוע חשוב בנוגע לילד/ה יכניס אתכם לפעילות יתר. לצעירים ברוחם: אתם מעוניינים באהבה כנה ולא מוצאים אותה. חפשו ייעוץ אישי ממוקד מטרה.

דלי
21.1-18.2

השבוע תגדילו את כוח השפעתכם על אחרים. אל תחששו להתבלט, העזו וזה יפעל לטובתכם. מצד שני, היזהרו מפליטות פה. הצד הרומנטי תקוע וחלק מכם ירצו לדעת 'היכן הם עומדים'. רטרו כוכב מרקורי יפגע השבוע ביכולת העמידה שלכם במישורי הרגש והאהבה. אתם זקוקים להרבה סבלנות על מנת לאחות את שברי הלב והזמן. כספים המגיעים לכם יגיעו בקרוב. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים או על דברים המגיעים לכם מבלי להתחשב כל כך באחרים. אתם מבקשים את הסליחה מגורם חשוב אבל עדיין מחזיקים לכם את הכעס ולא סולח/ים.

דגים
19.2-20.3

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי מגבילה את יכולת החשיבה והתקשורת עם הסביבה הקרובה. זה הזמן ליוזמות ולתכנון בתחום הקריירה והרומנטיקה כדי לעזור למזל שיהיה לו את הכיף להתדפק על דלתכם. בדרך הקלילות תגלו שאפשרי להשיג דרך כך מטרות חשובות. אתם מתלבטים בין שני אנשים הרוצים בכם כל אחד מהאינטרס שלו. השבוע תגלו את הדרך להגיע אל ההימור הנכון. לפנויים בתחום הרומנטי: הרגשה שרימו אתכם משתלטת וקשה לכם לנתק או להחליט שאתם מנתקים. לא להתייאש יתר על המידה מכיוון שהתקווה עוזבת אותנו כשאנחנו ממצמצים ועוזבים אותה.

 

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay