טלה
21.3-20.4

רטרו מרקורי: בשלהי הקיץ אתם מאוד עצובים ולא מראים זאת כלפי חוץ. היזהרו, מפני שאתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים. השתדלו שלא לעשות זאת כדי שלא להכביד על מצפונכם. לפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בסוף השבוע. שימרו מרחק מאהוביכם הנוכחיים. באופן זמני יש קשיים בלהתקדם במה שהתחלתם במישורי הקריירה. מי שלא מועסק ירגיש שאין לו חשק וזמן לחפש עבודה. התסבוכת הרגשית סביב אחים עולה לדרגה קשה יותר. לאחרונה יש בכם את תחושת הבודדים במערכה לשיפור תנאי הבריאות והמחייה של אדם קרוב. תחושה פנימית שאתם חייבים חופשה להתרגעות.

שור
21.4-20.5

נסיגה שלילית של כוכב מרקורי: אתם מוצאים משהו שחשבתם שאיבדתם ומוצאים דרך להסביר בעיה שסחבתם לאורך השנים. מטרות זוגיות ישנות ומשותפות עולות על הפרק. אתם מבקשים להגיע למטרה מסוימת והופכים עולמות על מנת להגיע אליה, רק שאינכם רואים דברים באור הנכון. כספים המאחרים לבוא יכניסו אתכם ללחץ נוראי. מתנה תגיע אליכם בדואר או דרך הסלולארי בשעות הצהריים של אחד מימי השבוע. הפחדים הקשורים במישרין ובעקיפין לנושא העבודה והקריירה יתקפו מחדש. כדאי לכם להירגע, שכן בימים שלישי ורביעי תרגישו טוב יותר. התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים.

תאומים
21.5-21.6

כוכבכם האישי מרקורי בנסיגה: אתם מאוד עצובים אך לא מראים זאת בפומבי. מצבי הרוח המתנדנדים שוב מטלטלים אתכם מן הקצה המחויך אל הקצה העצוב. כולם נהנים מההומור שלכם ויאפשרו לכם להתקרב, רק שאתם צריכים להסכים לכך וכאן מסתתר כל הקושי. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בטיפ משיב נפש ומצב רוח שיתברר כחשוב. בקרוב, תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן צעד במישור הלימודים והקריירה. לא לזנוח חברים נאמנים שהלכו אתכם לאורך כל הדרך. בריאותכם במיטבה, שמרו עליה מכל משמר.

סרטן
22.6-22.7

הכוכבים פותחים לכם השבוע באנרגיות מזל. אתם עובדים קשה כדי לבצע שינוי מיוחד בעבודה או בקריירה. אתם קצת מתרגשים וזה הזמן לקדם ולחשוב על רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הפתעה לגבי כספים המגיעים לאחד מבני המשפחה ושתתוגמלו מכך ישירות בעתיד. הרגישו את הרצונות האישיים לאהבה, לקבלה ולנתינה. הזדמנות לאהבה שוב חומקת מבין הידיים בגלל ההיסוסים המוכרים. השתמשו בשכל ופחות ברגש בנוגע להכשרה, לימודים וליחס המעבידים כלפיכם. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע להחלטות חשובות שלגביהן היססתם בעבר.

אריה
23.7-22.8

לקראת אמצע הקיץ אתם עדיין מתגעגעים לאהבה. הלב אומר שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם, אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל שלכם מעכב זאת. אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות הדלות. נכון שייתכנו אכזבות מתחום הקריירה - אך אל דאגה, שכן אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה - הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מן הקצה אל הקצה. אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהשארתם מאחור, זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים, לפחות לפתוח חצי דלת פתוחה כדי שהשבוע יקודם רעיון החזרה כמו פעם. הדבר נתון לשיקולכם הבלעדי.

בתולה
23.8-22.9

הקיץ עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות לא מוסברת באוויר. לא הכול מושלם אצלכם, אבל מצב הרוח היותר טוב חוזר אליכם לאט. הכנה לקראת אירוע חגיגי. בתחום הקריירה: אווירת ההמתנה לשינויים טובים נמשכת אך אל דאגה, מפני שהממונים ינסו לעודד את רוחכם. פחד מגל הפיטורים יכביד. כספים ישוחררו לכיסוי חובות ובעיקר לעזרה לילד/ים. בקרוב התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה במקום אחר. זה הזמן להגיד לא לאנשים המנסים למשוך אתכם להשקעה בעסק כושל או בהשקעה לא ברורה ומעורפלת. כדאי לאזן את משקלכם למען בריאותכם. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

מאזניים
23.9-23.10

לקראת אמצע הקיץ אתם מנסים לשדר עסקים כרגיל ולהכין את כל מה שצריך לקראת פריצת דרך רגשית או רומנטית. הפיטורים האחרונים או הירידה בתנאי העבודה שלכם או של מישהו מבני הבית... ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. שישי שבת: בילוי חצי ספונטאני ימלא אתכם במידה מסוימת של אופטימיות בנוגע לעתיד. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה לה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומן הכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה פתאומית לרוחניות מוגברת. אתם תקועים ללא עזרה מאחרים בנוגע לשמירה על בריאות האדם היקר לכם באמת.

עקרב
24.10-21.11

למרות מזג האוויר החם, יש שמחה בלב. השבוע אתם במצב רוח מתנדנד אך אופטימי. געגוע לאנשים חשובים שהלכו לעולמם חוזרים אל ליבכם. תחושת בדידות מלווה את ההכנות לקראת אירוע. מישהו יעזור לכם בניסיון להשכין שלום. הפיצוי השבועי לכל הבלגן הכללי שתעברו יופיע מצד משפחה וחברים. בדיוק כשתחשבו שזה לא יקרה. סוף השבוע הקרוב יהיה סוער בנוגע לאהבה שתקבלו מכיוונים שונים. כספים בדרך אליכם ויגיעו בזמן הנכון ולמקום הנכון. אתם יותר מודעים לעובדה שבאופן כללי אתם רגשניים מידי ומוכנים להקריב הכול למען בן/ת הזוג אליו/ה אתם נמשכים אבל סובלים בגלל זה.

קשת
22.11-21.12

למרות נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, השבוע עושה לכם טוב. למרות כאב האובדן הקשור לאנשים יקרים, ניכרת התרגשות לקראת שמחה חדשה. אנשים שהפסיקו להחמיא יעשו זאת בימים הקרובים. טיפ כללי לחודש יוני: אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות. מצב הרוח שלכם מגיע לשיא חדש. זה הזמן ליצירה ולחשיבה מקורית ורווחית. התרחקו מהימורים מוגזמים מידי בכל תחום ועניין. הנשואים והפנויים כאחד יזכו למעט נחת בחיק המשפחה הקרובה או מעצם הקשר עם החברים המשותפים או האישיים. תחושה שחופשה כלשהי תעשה לכם טוב.

גדי
22.12-20.1

אמצע הקיץ עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות באוויר של ניחוח רגשי-רומנטי. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו את האויבים שלכם לשיחה נוקבת. העזו לומר את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהדאגות ומהלחצים. היצר המיני יאפיין את התנהגותכם או את התנהגות בן/ת הזוג כלפיכם. אתם על טורים רגשיים גבוהים. זהירות, חוסר סבלנותכם עלול לגרום לערעור מעמדכם החברתי. לקראת החגיגה הקרובה, מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. לפנויים: אם אין ברירה אחרת, התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה. הילד/ים יהיו כפיצוי לכל המטריד והמפריד.

דלי
21.1-18.2

לקראת חגיגה כלשהי אתם עצבניים ומסכנים את האינטרסים האישיים. זהירות, אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי ושבהמשך גם עלול/ה לגרום לפיטוריכם. כדאי להזהיר אתכם מפני תאונות ותקלות מסוימות העלולות להתרחש החודש וייתכן שעוד השבוע. מצב הרוח האופטימי מנחה אתכם. רמיזה בדבר קידומכם העתידי משמחת. זה הזמן לתת את הדעת בנושאים הקשורים למשפט, ירושה ולזכויות המגיעים לכם. יקודם נושא חיפוש אחר דירה לקנייה או להשכרה שעד כה נתקע בגלל בעיות סחבת, רגשות וכו'. רגשות מתחדשים כלפי בן/ת זוג מהעבר. חפשו ייעוץ אישי לפתרונות אישיים.

דגים
19.2-20.3

אתם משום מה מסתגרים בתוך עצמכם למרות שאתם כבר רואים את האור בקצה המנהרה בכמה תחומים חשובים. שמחת החיים חוזרת אליכם חלקית וזה נוגע גם לבן/ת הזוג שבלב ולילד/ה. באמצע השבוע אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי או את הסדר הרצוי וזה מצליח לכם מעל המשוער. לקראת אמצע יוני יגיע הזמן להוריד מעל כתפיכם את הכעסים הישנים. עזרתם ואתם ממשיכים לעזור לבן/ת משפחה ומרגישים שאתם לבד במערכה. זה הזמן לטפח את הצדדים החשובים לכם באמת. תנו לעצמכם הזדמנות לפרוק הכול. צאו להתאוורר באזור פסטוראלי. כדאי לבחור את הים המרגיע כמטרה.

 

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay