טלה
21.3-20.4

בהשפעת נסיגת כוכב מרקורי תחושו בבדידות שמקורה בעבר. אתם מתרגשים ממשחקי הזיכרונות הנמהלים בלילות הקיץ הקרים טרם שחר. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. טוב יהיה אם תנסו להתחבר לכך למרות שאתם חושדים וחוששים. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי או שמועה ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. הנשואים ירצו להתאחד שוב באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. בין קפלי ימי השבוע, הפתעות קטנות וחיוביות שבינתיים חבויות מאחורי הסליחה שתבקשו מאדם יקר. פנו לייעוץ.

שור
21.4-20.5

נסיגת מרקורי שלילית מערבבת את הדבש עם המרור שאתם מאכילים את סביבתכם הנאמנה והאוהבת. אתם מלאים באנרגיות חיוביות ומתפלאים שאתם נתקלים בחומה של אי הבנה. כל שור גברי יסתובב כמו סולטן וישכח שאין לו בכלל ממלכה לטפח. לנשים: זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים, להעז ולהיות פחות מנוצלות. בבית אתם מקבלים מנת אהבה אך בלבכם החשד שהכול זמני ושהבעיות עדיין לא פתורות וסגורות. בשורה חיובית בתחום הבין זוגי מחכה לכם מעבר לקו אם אכן תנסו לצלצל. הנשואים ירגישו שהם רוצים לעמוד על שלהם, אך עמוק בתוכם ירצו להתאחד כבראשונה.

תאומים
21.5-21.6

בהשפעתו השלילית של כוכב מרקורי השבוע, תחושו בבדידות שמקורה בעבר שמרט את נוצות ציפור אהבתכם לארבע רוחות השמיים. לחלקכם יתחשק להוציא נקמה את הפועל ולהביא חשבונות לא סגורים אל פירעונם המוקדם. בסופו של דבר אתם מחליטים לאמץ את חכמת השתיקה ולא מגיבים לעלבונות. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי למרות שאתם חושדים וחוששים. הנשואים ירצו להתאחד שוב באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הילדים והמשפחה לא יישכחו מלבכם ואליהם תושיטו ידיכם תמיד. תמצאו את עצמכם בתוך קלחת סוערת מסקרנת ומחודשת. התקועים בקשר רומנטי חייבים לקבל בדחיפות ייעוץ מקצועי.

סרטן
22.6-22.7

לצעירים ברוחם מחכה שבוע ספונטאני של אהבה מהסרטים בלי תרגום והסברים בגוף הסרט. התחלה חדשה ומחודשת בתחום הרומנטי. שחררו את חוסר האמון והעיפו אותו מעל שובר הגלים של זיכרונותיכם. הימים המרים והסבל שנגרם לכם מבני המין השני יבואו אל קיצם בקרוב. לכם הנשואים: תיהנו מיחס מתחשב והוגן אם לא תעמדו על כך שאתם תמיד צודקים. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה, אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. שמחת החיים אוחזת באלה שוויתרו על האגו השלילי לטובת עוצמת ההידברות והסליחה.

אריה
23.7-22.8

אתם נעצרים שלושה שבועות אבל בקרוב תקבלו רמז חיובי בדבר הבעיה הכלכלית שנוצרה במקום העבודה. הביטחון יחזור אליכם אם תקשיבו רק לעצמכם. בתחום התעסוקתי או העסקי תחושו שהגיע הזמן לגבש הכרעה אם להישאר או לעזוב לתמיד. בעקבות זאת אתם שוקלים להתנדב למען העזרה לאחרים. לפנויים וגם לנשואים: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. אתם לא סובלים אנשים טיפשים ואטומי רגשות. אתם עושים חשבון נפש נוקב לגבי החיים. שימו לב לאנרגיות הנשלחות אליכם מרדאר הלב, כי בן/ת זוג מהעבר חושב/ת עליכם 'חזק'.

בתולה
23.8-22.9

זהו שבוע של נסיגת כוכבכם האישי מרקורי היוצר כלפיכם קצרים בתקשורת. תפגשו מישהו שהבטיח עזרה כספית או שיפעיל את כשרונו למענכם. לפנויים: תחושו בבלבול מה וכדי לפתור זאת כדאי יהיה לכם לצאת לבילויים זהירים לאור המצב. לנשואים: אתם כועסים על התנהלות בן/ת הזוג בתחום הרגשי והכספי. הפנויים והנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה מול מי שאתם אוהבים ושוב לטעות במשחק החיזור הארוך והמייגע. זה הזמן לחפש את ההכשרה המתאימה לכם ושמזמן רציתם בה. כספים יגיעו בסוף. אל חשש, כי אתם בדרך הנכונה בנוגע לארגון הכספים והשקעתם במקום בטוח.

מאזניים
23.9-23.10

היזהרו ממצב נסיגת מרקורי שלא לאבד שליטה בכל המישורים. בעיקר היזהרו שלא לאבד חפצים, את מידת הריכוז וגם לא לעלות על העצבים של אחרים. הניחו השבוע לעקרונות השמרניים הישנים. זה הזמן להתנהג בדיפלומטיה ולזכור שמילים מתוקות פותחות גם דלתות פלדה. הבנתם כנראה שכדי לעלות ככוכבים בשמיים צריך קודם ללמוד לשרוד תחילה את חושך החיים. אתם מלאים בהומור סוחף. היכונו לשינוי ולתחושה של מזל משופר. הקשרים הישנים והטובים יסבו לכם נחת. התחום הרומנטי לא ברור. מישהו יציע עזרתו בנושא הכלכלי והרגשי. מומלץ לא לדחות אותו.

עקרב
24.10-21.11

החרדות מפני המחר נעלמות זמנית אל עמקי תת ההכרה הידוע והעמוק של העקרבים. אלה שנהגו פעם להחמיא ישובו ללחוש לכם מחמאות אך זה לא יספיק לכם. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. העצמאיים יזכו להכרת התודה לגבי השרות שהם מעניקים. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות זמנית. תזוזה במישור המשפטי תמתן את אי הוודאות בה אתם שרויים. לא הכי הולך לכם בחיים לאחרונה ואתם חייבים להסתגל לעובדה שגם אתם עשויים לטעות מבלי לדעת איך מדליקים את האור בעולמכם העצוב. חפשו באומץ ייעוץ אישי כדי לשנות את גורלכם.

קשת
22.11-21.12

הגעגוע לעבר נמשך ולכל מה שהיה לכם בעבר - כלכלית ורגשית. אתם שואפים להתחלק עם כל הלב עם בן/ת הזוג וגם עם כל אלה שעזרו לכם לאורך כל הדרך למעלה. היה לכם את הכוח והאומץ לקום מההריסות אבל לא את הכוח לשכוח את מי שדחף/ה אתכם לכיוון ההצלחה. ידידות חדשה תירקם בעבודה או במסגרת חברתית כלשהי. אתם מנסים להוציא לפועל מה שלמדתם בחיים מתוך ניסיונכם העשיר והמר. התחום הרומנטי לא ברור בגלל הגעגוע לעבר. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם ומובטח כי בסופו של דבר תנחלו הצלחה.

גדי
22.12-20.1

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי גורמת לכם לגעגועים למה שהיה בעבר ולבצע לחשבון נפש הנוגע לעתיד. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים בולטים. תקבלו הצעה במקביל למה שאתם עוסקים בו כיום. ההחלטות חשובות לכם בתחומים שונים אך חסרות לכם כמה שאלות בפאזל הכלכלי והרומנטי. אתם מנסים למצוא את הקוד ולברוא מחדש את אהבת החיים כדי לחזור אל מסלול האושר, אך בכל פעם מחליקים ונהדפים לאחור. מי שנותר לבד, למרות מצב הכוכבי הטוב, חייב לפנות לייעוץ אישי לשם התייעלות ולהסרת המחסומים של עצמו או של הצד שכנגד.

דלי
21.1-18.2

למרות נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, כושר הריכוז שלכם במיטבו. למתאמצים מאוד: הלימודים יחזרו למסלולם או שתמצאו מסלול הכשרה מתאים בתנאי שתתאמצו לדגור על החומר. במישורי תעסוקה דווקא הדברים מתנהלים די יפה. ענייני ירושה, משפט וכל עניין מול מוסדות עדיין יישארו כתקועים. הפנויים יחושו שהזמן להתחייב ולסגור על תאריכים בהקשר זה, אך ייתקלו בסחבת מצד בן/ת הזוג בגלל סיבות שונות ומשונות. חפשו ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי, כי מה שלא תעשו אתם חוזרים אל החסימה הישנה ומרגיזה. פנו לייעוץ אישי גם ביחס לצד הרגשי.

דגים
19.2-20.3

אתם שואפים לאתגרים ומלאים באנרגיה חדשה, אך במישור העסקי-ניהולי אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי, זאת בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי המשפיע על כך לרעה. טיפ: פשוט אל תבצעו אקט רומנטי בכוח, מפני שבמידה ותנהגו על פי עצה זו, הכול יסתדר עם הזמן. בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. סימנים ראשונים לחיזור הדדי מכיוון בן/ת הזוג כלפיכם. חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי עולים בזיכרונכם הטרי אך אתם עדיין כועסים וכאובים. זה הזמן לפנות לייעוץ ולהעלות כמה נושאים שעל הפרק.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay