טלה
21.3-20.4

היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון בנוגע לפתיחות ולנתינת היתר בתחום האהבה. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מתבהרים מעט. התרחקו מרכילות של אחרים העלולה לגרור אתכם לצרה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה, בפני ידידים, חברים, מקורבים או בין בני המשפחה. זה הזמן לחשבון נפש נוקב אודות לאן לפנות ולחפש תשובות לשאלות המטרידות אתכם. ייתכן שזה הזמן להשתבץ בייעוץ אישי.

שור
21.4-20.5

אתם פועלים במרץ למען מישהו הזקוק לעזרתכם וזה עשוי להסב לכם אושר. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. שימרו על קשר טוב עם המשפחה הקרובה לא רק בימי חג ולא רק כאשר אתם צריכים משהו. לפנויים ולנשואים כאחד: זה הזמן להשקיע באהבה ביוזמה ובפתיחות. כספים אינם באים בקלות, אבל כמו פעם, בקרוב הם יזרמו אליכם.

תאומים
21.5-21.6

היזהרו, השבוע אתם נקלעים לאי נעימות בעבודה. אתם מחפשים עבודה אחרת וכל מה שאתם עושים מסתבך ומשתבש. זה שבוע קשה בו אתם עלולים להרוס את כל מה שבניתם בעמל רב. העניינים מסתבכים סביב כספים המגיעים לכם. צאו אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב מאוחר יותר חזקים ומחוזקים אל מסלול הגשמתן. זה הזמן להמשיך בספורט מדוד לטיפוח היופי והבריאות.

סרטן
22.6-22.7

שום דבר לא מביא אתכם לכדי סיפוק אבל זה כאמור זמני. בסוף השבוע תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית. אתם צפויים לשינויים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים ומהטבות מרשויות המס והמדינה. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. למאמינים לא יזיק לקרוא כמה פרקים רוחניים לחיזוק נפשי. מתגעגעים למישהו? תנו סימן דרך האינטרנט.

אריה
23.7-22.8

אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ובין דמות החשובה לכם מאוד. התסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אנשים שלא ראיתם המון זמן יביאו געגוע לביקור משמח מצדכם. אתם מלאים בהומור סוחף המתקבל באהדה בקרב בני משפחה וחברים. זה הזמן לחפש יועצים עליהם אתם סומכים. בריאותכם הפיזית והנפשית משתפרת. זה הזמן לחשוב על מגורים משופרים ונוחים יותר.

בתולה
23.8-22.9

אתם מתחילים בעוצמה נפשית ופיזית מחודשת. בחודש יוני: קנייה/מכירת כלי רכב או דבר יקר יקודמו אל הפועל - דבר שלו חיכיתם. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם לנסות את מזלכם. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים בעיקשות ליבכם שלא לשכוח פצעים ישנים. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות. זה הזמן לספורט ולטיפוח היופי.

מאזניים
23.9-23.10

אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה בעבודה או למשבר בבית. זה הזמן שבו תבינו שלכם יש את חוש הצדק המפותח ביותר מכל גלגל המזלות ושאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי בכך שאתם סגורים ומפוחדים. בשבוע הבא, הכוכבים משפיעים עליכם במובן השלילי. בשני אתם נחלצים מהמצב הלחוץ בו אתם שרויים.

עקרב
24.10-21.11

אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מביא אתכם לכדי סיפוק. למחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד על עצמכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם. כספים המגיעים לכם יגיעו אבל הם יהיו משמעותיים מבחינתכם. למרות זאת אתם סגורים. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות. היפתחו בפני יועצים מקצועיים.

קשת
22.11-21.12

אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע ותצאו מכך מחוזקים. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי ולא תאמינו. כן, הם אלה שכל הזמן חשבתם שהפסיקו להעריך אתכם. אתם עובדים קשה מאוד ולא זוכים בהערכת בן/ת הזוג. הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. יש לכם שאלות אודות עתידכם. קשה לכם להחליט לגבי מה ולאן לפנות.

גדי
22.12-20.1

ברגע האחרון: ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה או של תיווך מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, אך על פי שיקול דעתכם בלבד. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם שפויים ודינמיים במסגרת הנישואין או במסגרות אחרות. אתם נקשרים רגשית לבן/ת הזוג הישן/ישנה, אך יש תחושה שחסר שם משהו.

דלי
21.1-18.2

החשש לבן/בת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות עד כדי כך שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן אך מפחד/ת. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, במידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ולבגידה המסוימת באמון הרגשי. העסק או העבודה ילחצו אתכם בגלל מכשול אנושי המאיים עליכם מזמן.

דגים
19.2-20.3

הרווקים או הפנויים מצליחים להתבטא נכונה ולהפוך לכובשים בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם גורם חכם, מיסטי ומרומם נפש. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. געגועים חזקים לדמות חזקה רגשית ופיזית שנשענתם עליה תמיד. ייתכנו מגעים לגשר על מחלוקת או על מריבה ישנה אך גם החודש זה בינתיים יכשל. געגועים לעבר. צלצלו לייעוץ אישי ומקצועי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay