טלה
21.3-20.4

השבוע יבואו לידי ביטוי בתחומים החברתיים תכונות השקיפות וטוב הלב הרחב מדיי שלכם. מה חדש? הכול ידוע, הרי בגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתית ובזוגיות. הקורונה פחות מפחידה אתכם והשבוע זה יבוא לידי ביטוי באופן בולט וגם בין חברים וחברות. במישור התעסוקה אתם בלבטים. העובדים ירגישו בתחושה של לקום ולהתפטר, אך לרובכם, למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים ממה שיש. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי אוהבים. אל דאגה, יש כאלה שכבר יזכירו לכם. אתם מחכים ומתעקשים לקבל תגובה חיובית בנוגע לאהבה ולקנייה חשובה.

שור
21.4-20.5

בדרך כלל אתם נתפסים כעיקשים לאהוב וקשורים לבית ולדאגות הפרנסה, אך השבוע ענייני הלב עולים על כל הנושאים האחרים ברמת חשיבותם. אתם גם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות ולמגע אינטימי והשבוע זה עולה לכם לראש. התחילו להבין את נוסחאות הטעות בחיי הזוגיות. לא מצאתם ולא עשיתם מספיק למצוא את הזמן ולחפש את הדרך בה לא תהיו תלויים כלכלית באף אחד. חפשו את הפריצה הגדולה כעצמאיים. זה הזמן לטפח את כושרכם הפיזי שיסייע לחוסנכם הפיזי והנפשי. כספים יגיעו אליכם באמצע השבוע הבא. זה הזמן לייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

תאומים
21.5-21.6

הקלילות שבכם מתחילה להתעורר לעשייה ולחיים יצירתיים חדשים. אתם לא יודעים היכן להתחיל לתקן בנושאי מציאת הזיווג ובמערכת הזוגיות אותה לא שכחתם אף פעם. אתם משתחררים מן החשדות המאפיינים אתכם, מסתכלים אל העבר בגעגוע אבל הפעם אתם רוצים אהבה ורק אהבה טהורה. אתם חושבים על לצאת לטיול אבל לצערכם הרב, השנה שוב זה יתעכב וייתכן שלא ייצא אל הפועל. חשבונות ישנים של מה הייתם יכולים לעשות אילו לא הייתם במצב זה וזה עולים שוב על הפרק ומעיקים. רגעי נחת בחברת אנשים או דרך המחשב עוזרים לכם להתמודד.

סרטן
22.6-22.7

הקורונה עוצרת ואתם מתעוררים לחיים חדשים. תגלו שוב שאתם לא שחקנים בתחום האהבה ולכן נתפסים כתמימים וכטרף קל מאוד בעיני בן/ת הזוג. אתם בעקרון שואפים לצדק, להיות נקיי כפיים וטובים, לכן חושבים פעמיים לפני שאתם פוגעים, אבל בסוף 'אוכלים אותה' בגלל זה. אתם מנסים להתייעל בשטח הכלכלי ומתקשים פתאום לעמוד בלוחות הזמנים. גורמים מיטיבים מנסים לעזור לכם בנוגע לכספים עתידיים שיגיעו אליכם. הקשיבו להם כי הם מעוניינים בטובתכם. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף בכל שטחי החיים, גם בנושאי פרנסה ומעבר דירה. הקדישו זמן לספורט קל, בריא וקבוע.

אריה
23.7-22.8

אתם מאוד רוצים לבקר אנשים הקרובים אל לבכם ושאליהם אתם מתגעגעים אך בו זמנית גם גרים במקום רחוק. אתם משועממים וכבר חודשים רבים חולמים על מה שהיה לכם בעבר מכל הבחינות. שוב אתם מחליטים שלא להחליט ומיד מגלים שאתם חווים שבוע קצת מבולבל מבחינה רומנטית או רגשית. קבלו עצה: בניגוד לאופייכם הטוב, אל תפגעו השבוע בעצמכם ובאחרים. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה מן הבית לעיתים קרובות יותר. לפנויים: טפחו את היופי החיצוני כי זה ישתלם לכם בעתיד הלא רחוק.

בתולה
23.8-22.9

הקורונה גבתה את מחירה הצורב אבל כעת היא מתרחקת ואתם חייבים לעבור להילוך מהיר יותר וזה מה שאתם עושים השבוע. צפו השבוע להפתעות נעימות מצד חברים או בני משפחה. בבית: אתם תקועים במחויבות רגשיות המונעת מכם לצאת ולנצל את הפוטנציאל התעסוקתי והעסקי שלכם. האם זה גם קצת בגללכם? פערי תפיסת עולם בנושא הזוגיות והאינטימיות מובילים אתכם למצב שבו בן/בת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והצפיות שלכם מן הקשר. אתם חייבים לשנות גישה. פנו לייעוץ אישי בנוגע לתחום הכלכלי והאישי כדי לבצע זאת בזהירות רבה.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע נוח מאוד מבחינת מצב הכוכבים ממזל אתכם במזל בכמה תחומים חשובים. ראשית: אתם מרגישים היטב את האנרגיות החיוביות החוזרות אל השכל והלב. אתם מקבלים תשובה חיובית בנוגע לאחד מבני המשפחה וזה יעשה לכם טוב. טיפ חשוב: שמרו על מצב הרוח ועל ענייני הלב ועל הרומנטיקה לסוף השבוע הקרוב. זה הזמן לצאת ולהיות בקשר עם חברים ולחפש מקורות אנרגיה רוחניים. הקריירה תקועה אבל אתם לוקחים פסק זמן כדי להתנער מדאגות היום. טיפ נוסף: צאו אל קרבת הים. זה יעשה לכם טוב מאוד. זה הזמן לחזור לספורט ולטיפוח היופי והבריאות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם רוצים שינוי מקצועי, מתוסכלים ולא יודעים לאן לפנות. בתחום הזוגיות: המשיכו להקשיב לעצות המקצועיות ולמביני הדבר, המשיכו בשיקום נושא מציאת הזיווג או לביסוסו במעגל האינטימי באופן היותר חכם. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה הטהורה כפי שהייתה לכם בעבר. אתם מקדמים עסקאות להן חיכיתם ויש לכם יכולת ניהול ושיווק טובים ביותר. אני לא ממליץ לחתוך קשרים עם המשפחה למרות הקשיים. אל דאגה, כספים יגיעו ברגע האחרון. סדר חדש בתחום הבית יסייע לכם להתמודד עם הריקנות ועם השעמום הכבד.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם פועלים במרץ בתחומי התעסוקה והעצמאות האישית. אתם מנסים להחזיר לעצמכם את מצב הרוח הטוב וגם מצליחים לעודד אחרים. נושא הכספים מסתדר ועוד ישתפר בהמשך הדרך. אתם נתקפים בעצבנות יתר בשל ניסיונות כושלים להחזיר לכם את מה שהיה לכם בעבר בנוגע לבן/בת הזוג. טיפ השבוע: חתרו היטב ובסבלנות לעבר חוף הסליחה. אם תפעלו כך, הפעם מובטחת לכם ההצלחה בלגשר על פערים רגשיים. אתם מתכננים לנסוע המון זמן. בתום הנסיעה הקרובה לאירופה גם המשפחה תשמח ותפרגן לכם לגבי בן/ת הזוג שבחרתם במבט ראשון. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה או הכספים. זכויות המגיעים לכם מתעכבות אבל אתם לא מתייאשים ומחכים לתשובה ממוסד כלשהו. פחדים הקשורים לבן/ת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שלא אוהבים אתכם כמו בהתחלה. עזבו את החשדות בכנות בן/ת הזוג, המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות הרגועה שאבדה לכם. הורידו את ביישנותכם הטבעית ואת האגו העוצר אתכם מלהתקדם בסולמות הערכיים. בלי לחץ הכול יסתדר לכם. השנה היא שנת רווחים בכמה מישורים חשובים והם: ילדים, אחיינים, נכדים, כספים, לידות, שמחות וקידום כלכלי. רק סבלנות.

דלי
21.1-18.2

כדליים אתם חכמים וסומכים רק על עצמכם. הגיע הזמן שלא תסמכו רק על הגורל ועלל הנס. תבצעו דברים שאף פעם לא עשיתם על מנת להגיע לתוצאות שאף פעם לא השגתם. האמינות בפני אנשים ובפני בן/בת הזוג היא מילת המפתח. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה, אבל זכרו שהיא לא עוזרת למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו. זה הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות הגורמות לכם להיתקע בכל תחום ועניין. כרגע אתם סובלים גופנית וקצת נפשית ומרגישים לבד וללא עזרה מבחוץ. לא לדאוג מעניין חוסר כספים, כי הכול יסתדר בקרוב.

דגים
19.2-20.3

לפני כשבועיים הכרתם פתאום אנשים שעוררו בכם תקווה לכנות, יושר ואושר. הנשואים ובעלי המחויבות הרגשית צריכים לזכור, שרגשות האשם והרצון לתת חייבים להיפסק אם הם רוצים להיות מאושרים. זכרו: עוצמת הסליחה, תוציא אתכם ממעגל כאב האובדן ומהזוגיות הנמצאת בדרך ללא מוצא. קשה לכם להתגבר על חשדות כלפי בן/ת הזוג, כי יש לכם סימנים מעוררי שאלה בהקשר זה. אתם מתכננים המון זמן לצאת ולעשות משהו למען עצמכם ולהשתחרר מהתלות בבן/ת הזוג. הגיע הזמן להוציא תכניות אל הפועל. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לכמה תחומים החשובים לכם.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay