מרכז הצעירים במועצה אזורית מטה יהודה, מקיים לאורך השנה מגוון רחב של הרצאות והעשרות ונותן הכוונה וייעוץ תעסוקתי וכלכלי, ללא כל עלות.

כחלק מהתוכנית השנתית התקיים לאחרונה, ערב העשרה והכוונה שכלל שלוש הרצאות. הערב נפתח בהרצאת העשרה על שביל ישראל, ולאחר מכן, התקיימה הרצאתו של לונלי פלג על הטיול הגדול ואיך לצאת מהגבולות של עצמנו ושל החברה.

ההרצאה שסגרה את הערב, הייתה הרצאתה של דפנה שקד על פיתוח קריירה וסיוע בהכנה לראיון עבודה, כתיבת קורות חיים בצורה נכונה, הכרת תחומי התעסוקה בהיי טק.

ב -6.5.21, יום חמישי, תתקיים הופעה של התקווה 6 במיוחד לצעירי המועצה, ובהמשך השנה צפויים להתקיים ערבים נוספים עם מופעים והרצאות בנושאים שונים.

קובי, צעיר שמשתתף בפעילויות של המרכז: "כשהשתחררתי פתאום הבנתי שהאזרחות לא נוצצת כמו שמספרים ושצריך ללמוד להסתדר..  פגשתי אנשים שכל מטרתם זה לדאוג לרווחתם של הצעירים במטה יהודה.. מעבר לעזרה הכלכלית יש תמיכה הדדית ודאגה אין סופית להתקדמות ולעתיד".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "מרכז הצעירים הוא הבית לחיילים משוחררים, סטודנטים והורים צעירים במטה יהודה. מרכז הצעירים ממשיך לייצר שלל פעילויות עבור כלל הצעירים במועצה וזאת על מנת לקדם ולסייע בכל מה שניתן. אני מזמין את כולם להופעה של להקת התקווה 6 על פי ההנחיות".