טלה
21.3-20.4

הקורונה גוועת ונעלמת. למרות שמצאתם דרך להתקיים כלכלית, נותרתם עם חרדות לא מוסברות מפני המחר. החג האחרון יצר בכם את תחושת הבודדים במערכה. אתם עדיין מתגעגעים לאהבה שהייתה לכם בעבר בגלל סיבות מגוונות. אומרים לכם שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם. הכבוד עוצר אתכם מלעשות זאת. הפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בתוך שלושה שבועות. קשיים בתחום הקריירה לא מרתיעים אתכם. התסבוכת הרגשית סביב אחים ומשפחה עולה לדרגה קשה יותר. הפעילו שיקול דעת לגבי מה שמגיע לכם. מצב הרוח משתפר ועוד ישתפר.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם חוגגים למישהו חשוב או שאתם מהרהרים בו מרחוק מעמקי הלב המתגעגע. רמת הסיפוק מהעבודה יורדת בגלל חרדות לא מבוססות שהצטברו בתקופת הקורונה. אתם מחפשים עיסוק חדש אך פוחדים לשנות את מקום העבודה הנוכחי. השתדלו לפתוח את סגור לבכם בפני בעלי הניסיון בחיים. הצד הרוחני קורא לכם ואתם מרגישים ברגשות אשמה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ולפתור בעיות וחסימות בנוגע לזוגיות ולמצבכם הנפשי. הפתעות נחמדות ובשורות טובות עומדות להגיע אליכם כמו גשם ביום קיץ לוהט. זכויות כלשהן נשמרות לכם בתוקף זכות אבות. פשרה בנוגע למבנה או לדירה.

תאומים
21.5-21.6

הקורונה פגעה בכם במיוחד כי עיקר עבודתכם היא סביב מגע עם אנשים. חלק מכם עובדים בחינוך ובהוראה. השבוע מצב הרוח מאפשר לכם לנשום עמוק ולצאת למקצה שיפורים ברוב התחומים. אתם יעילים בעבודה אך לעומת זאת לחוצים בבית שקירותיו מעיקים עליכם. עליכם להתייעץ בנוגע למגרש הרומנטי המסוכן לכם בעת הזו. מבחן כלשהו יעבור בהצלחה. כספים ישתחררו ולמרות זאת אתם עם חרדות שנותרו עוד מהתקופה הקשה של הקורונה. באמצע השבוע תופתעו לטובה בתחום הקריירה. שאלות כבדות משקל להסבה או לקידום עולים לכם לראש בזמן האחרון. צאו למקומות הסמוכים לים.

סרטן
22.6-22.7

מישהו יבשר לכם על מפגש חברים ושוב תהססו אם להגיע. בקרוב תדעו מי הכי נאמנים לכם. הפנויים יחפשו את הזיווג המתעכב והפעם יהיו מוכנים למעט יותר פשרות. סדר היום שלכם הוא סביב הכשרה, לימוד, משפחה וחיפוש אחר הזדמנויות להתקדם בחיים. קשרים לבוגרים: אתם מנסים לא לדרוך על יבלות ישנות ולבנות את הקשר הקיים, אבל גם הפעם לא מצליחים בכך. הנשואים יחפשו להמשיך לתת ולא יבינו שהם ב'פול גז בניוטרל'. אתם יותר מודעים לכך שאתם טבעיים מדיי ואמתיים מדיי ולכן אינכם יודעים את הדרך להשפיע, להוביל ולהרגיש מקובלים ומאושרים.

אריה
23.7-22.8

הקורונה כבר לא ממש פוגעת. יחד עם זאת, חרדה בלתי מוסברת עדיין קיימת בכם ממחסור פתאומי במזומנים. הנסיעה עליה פסחתם משגעת לכם השבוע את השכל. אל דאגה, בקרוב היא תצא לפועל. עזרה כספית ממקור ידוע תגיע בזמן. המשיכו להיפטר מהרגשנות שלכם כלפי אחרים, גם אם זו מתוך אהבה ומתוך דאגה אמתית. פלסו דרך לאושר בכך שלא תדרשו בכוח את היחס שבאמת מגיע לכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם מאז ומתמיד. פנו לייעוץ על מנת לדעת היכן אתם טועים וכדי ללמוד את נוסחת ההצלחה שלכם באהבה.

בתולה
23.8-22.9

היכונו לביקורת שלא נראית לכם צודקת ומופנית אליכם בהקשרי הזמן והשנים. אתם יעילים בארגון ובשיתוף פעולה מלא עם המעסיקים. נושא המכירות יעלה יפה. ריגושים חדשים וגירויים שכליים מגלים לכם עולם חדש. יציאות אל תוך הלילה יובילו לקשרים חדשים שלא הכרתם מעולם. ידידים ינסו להכיר לכם את הצד היפה של החיים. שתפו פעולה. רמזים ברורים להתרחקות מעוררים בכם עצב רומנטי שמנקר ולא מרפה. הזמן המשפחתי חשוב לכם והוא מתחלק בין אחיינים והקרובים לכם באמת. מציעים לכם הצעות לנהל משהו אך אתם מפחדים לקחת אחריות כפי שלקחתם בעבר.

מאזניים
23.9-23.10

הקורונה גוועת ונעלמת. למרות שמצאתם דרך להתקיים כלכלית, נותרתם עם חרדות לא מוסברות מפני המחר. אתם מנסים לעזור לעצמכם ולבן/ת הזוג לצאת ממבוכים רגשיים כתוצאה מאיבוד היקר מכל. יש לכם הזדמנות לצאת מהשגרה אך הפרטנר/ית שלכם לא רואה את מה שאתם רואים בהקשר זה. בדיקות עתידיות מדאיגות אתכם בכל הנוגע לבני המשפחה הקרובה. כספים יתוכננו לעזרה לילד/ה ולאלה שאתם חייבים להם מוסרית עזרה. ידיעה מקרית הנוגעת לקריירה שהדאיגה, מפסיקה להדאיגכם. צלצול, אימייל או כל דבר דומה יקפיצו לכם את מפלס השמחה לגבהים חדשים.

עקרב
24.10-21.11

רגעים משמחים מתגנבים לחדרי הלב וקשורים למכלול הסיבות הטובות. לנשואים או לאלה שחיים ביחד: אהבה גדולה תורעף עליכם מכיוון חברים וידידים וזה יהיה בניגוד ולמעט שאתם מקבלים מבן/בת הזוג שבבית. כספים ישמחו אתכם בבואם. נסיעה מתוכננת תצא לפועל ואתם מתכננים אותה לעוד חודש או חודשיים מעכשיו. יש לכם הזמנות פז להחליט לקבל עבודה מעניינת אחרת אבל אתם לא יודעים להחליט בין אם להישאר במקום הנוכחי או לעזוב. פשרות רומנטיות ייקחו אתכם אל מחשבות על להתפשר ולתת צ'אנס לקשרים מימים ימימה. הסימן לבריאות יהיה שיפור היופי ומצב הרוח.

קשת
22.11-21.12

הזדמנות חד פעמית נופלת בחלקכם במישור הבין אישי. נצלו אותה. אתם מקבלים את העצות הנכונות ושואפים ליישמן. אתם קשובים לגופכם ולצימאון האהבה ומלאים בחשדנות כלפי בן/ת הזוג. זוגות התקועים בפרק ב' בחיים: יש סימניי שינוי רומנטי לטובה, אבל זה עדיין לא מספק אתכם. הצעירים שביניכם מאוד ספונטאניים, אך הבוגרים שביניכם שמרנים וקפדניים מדיי. יש בכם פחד מהקורונה ותוצאותיה למרות שיצאתם מזמן מהבעיה הכלכלית. אולי יהיה כדאי לכם לצאת החוצה ולהתאוורר כי במידה ולא תעשו כן, אתם עלולים לשלם את המחיר מבחינה נפשית. זה הזמן לייעוץ אישי ממומחים.

גדי
22.12-20.1

נטייתכם לרגשנות ולרומנטיקה שמרנית מסבכת אתכם שוב ברגשות עם מי שחשבתם שסיימתם את הקשר. רגעי שמחה בקרב משפחה מולידים היכרות מחודשת עם הצד היפה של החיים. עצות שגויות מובילות אתכם כמעט לטעות, שתימנע ברגע האחרון. אור זוהר בקצה מנהרת הקריירה. אתם מקבלים עזרה מבן/בת הזוג ושמחים שעשיתם את הבחירה הנכונה. שמחה מכיוון הילדים מקרבת בין הקטבים. כספים יגיעו אליכם בזמן ויכסו את מרבית החובות. תכנית לעזרה במגורים תגיע לכלל קידום. השקיעו בחיצוני וברכישת הידע המקצועי ולהתחיל בכך שתחפשו זאת דרך אמצעי התקשורת והאינטרנט.

דלי
21.1-18.2

האסרטיביות היא מילת המפתח השבוע. זה הזמן לדרוש את המגיע לכם בכל המישורים. אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את אמנות האתגר, שחרור פחדי נטישה וקנאה. הקריירה בתנופה והאהבה בנסיגה. נצלו כישרונות גלויים ומוכחים. פתחו את פנקס הטלפונים. זה הזמן לצלצל לחבר/ה וותיק/ה ששכחתם מאחור. צעדים ראשונים לכיוון היציאה מהמשבר הכלכלי. חשדות כלפי בן/ת הזוג נגמרים כרגיל בשום דבר שכדאי היה לחפש ולנבור בו. שינוי חשיבה בנוגע לבן/ת זוג יתקבל באהדה. הקריירה דורכת במקום. אתם זקוקים לקשרים. זה הזמן לייעוץ אישי המתמקד בפתרונות ובסודות הצלחתכם.

דגים
19.2-20.3

הצד הכלכלי לא רע והוא בסימן עלייה מתמדת. קשרים חדשים מניבים חברות רעננה המועילה לנפשכם הצמאה לאהבה. אתם שוב טועים בקשר רומנטי או במסגרת הנישואין שמראש ידעתם שהוא למטרות רצינות אבל השבוע אתם משלמים את מחיר אשליית גורם ההדדיות בקשר. מישהו מהעבר הקרוב/רחוק יחפש אתכם, אבל לא ימצא אתכם טיפשים כפי שהייתם קודם לכן בעיניו. תתעוררו: הקורונה כבר נעלמה ואתם כבר עם כסף. צאו מהדיכאון הארוך כמה שיותר מהר, כי זה עלול להביא לפיצוץ עם 'כל העולם ואחותו'. זה הזמן לטיפוח היופי והבריאות על ידי פעילות ספורטיבית נמרצת.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay