טלה
21.3-20.4

השבוע מתבטא בהצעות חדשות הנוחתות עליכם מכיוונים שונים: עבודה, רומנטיקה ועזרה מידידים ישנים וחדשים. ראשית השבוע הבא יהיה בסימן להחלטות ביחס לכל אלה. למרות שאני צופה לעליית מדרגה בתחום הרומנטי, חפשו את האינטרס לפני ענייני הלב. כלכלית אתם מתקדמים עקב לצד אגודל. הורידו ציפיות ל'זבנג וגמרנו'. תודו לשמיים על כך שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. לא לבקש מאחרים לעשות עבורכם. סמכו רק על עצמכם ותצליחו. ההתחלות בתחום הרומנטי פתאום נעצרות - כאלה שרציתם וגם כאלה שלא רציתם. זה הזמן לצאת וליהנות ממשתלות וממקומות הקרובים לים ולטבע. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

שור
21.4-20.5

הלחצים האחרונים מכיווני התעסוקה מוציאים אתכם מדעתכם. חלק מכם ירגישו כמקופחים בשל הבטחה מצד המעבידים שלא קוימה במועדה. פנו לייעוץ בתחומי לימודים, מגורים וזוגיות. הצעה רומנטית בלתי צפויה בשישי ובראשון. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי כי רואים עליכם כשאתם עצובים. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה. אל תחכו יתר על המידה שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות פז. הבית עומד מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות. אתם מתבשרים על לידה או היריון. רעננו מחדש את קשת החברים והידידים שלכם. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מגיבים בכעס על כל הקשור לכבודכם האישי. הזדמנות לכסות את חובכם בבנק או כלפי גורם אחר. לפנויים: דברו בנועם ובנחת. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. לנשואים: רעננו את הקשר הקיים לפני שיהיה מאוחר מדיי. למתאמצים: הצד העסקי או התעסוקתי ימשיך להיות טוב וצפויים לכם שבחים על פועלכם. בבית ובזוגיות אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. זה הזמן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לאזן את כל אלה.

סרטן
22.6-22.7

רגעים מרגשים בקרב בני המשפחה. זה הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום. הפתעות חיוביות ביחס ללימודים ולגבי עזרה הקשורה לכך. מוסדות יקשו עליכם את החיים. זה הזמן לטפל בנושאי כספים, מוסדות ארגונים וזכויות. גישה חיובית ולא לוחמנית תעזור לכם להגיע לרוב היעדים הרצויים. הצד הרגשי טעון מאוד בכל הקשור לפגיעה מתמשכת בכם. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם. הורידו את מעטה הקשיחות או האטימות כלפי בן/ת הזוג ושחררו את היונה שבכם החוצה. פנו לייעוץ אישי בנושאים הרגשיים כדי לנצח במערכה.

אריה
23.7-22.8

אתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. תחושה שלא מבינים את עמדתכם. נושאי מכירות ייתקעו שוב. הצד הרומנטי דווקא יעלה יפה. לנשואים: הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. הקדישו זמן לשיחות נפש הקשורות למאחד ולמפריד. אתם חשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. הפגינו את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית בקרב חברים ובני משפחה. למחפשים עבודה או הסבה: זה הזמן לחפש מידע שימושי באינטרנט. אתם זוכים לרמז בדבר קידום נושא התעסוקה. אתם זוכים לרגעי נחת בחברת נותני עצות והכוונה.

בתולה
23.8-22.9

משהו באוויר מוציא אתכם לחפש את הכיוון הרומנטי ביתר שאת. ההזדמנות לזוגות נשואים לשפר את הזוגיות עולה דרגה. כספים יתעכבו אבל תקבלו רמזים לגבי הגעתם. סימנים ורמזים של תחייה מחודשת בנושא התעסוקה והקידום. זה הזמן ליותר עשייה ופחות חלומות התלויים באוויר. שמחת החיים חוזרת אליכם. אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי וזה מצליח לכם. התחומים האחרים מתגמדים נוכח הצורך בזוגיות טובה. מישהו יכיר לכם את הצד היפה של החיים. זה הזמן להוריד מעל כתפיכם את התחשבות היתר באחרים. טפחו את הצדדים החשובים לכם באמת.

מאזניים
23.9-23.10

העייפות המצטברת שלאחר החגים מגבילה את הרצון והיכולת לבלות ולחוות את הרגעים השמחים שבחיים. אל דאגה, שמחה חדשה מתקרבת למשפחה בצעדי ענק. הוסיפו זמן איכות לילדים. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים ברצון טוב מצדכם. בריאות אחד מבני המשפחה תדאיג אתכם. תסתכלו על הצד הטוב בבן/ת הזוג גם אם אתם כועסים וטעונים מאוד. הפתעות הקשורות לכספים יפיחו בכם שמחה והקלה. אלה שאינם יודעים איך לפתור את התסבוכות הרגשיות אליהן נקלעו, חייבים לחפש יועצים טובים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם חושבים חיובי וזה מתבטא בעשייה ברוכה ונמרצת. עסקים תקועים ייצאו מן הבוץ או שתמצאו עבודה שתפצה על פגעי הזמן והמקום. הסירו את החרדות מפני הבדידות הזמנית. זה הזמן לנצל הזדמנות כוכבית ולפגוש אנשים מעניינים ואיכותיים באמת. השתדלו שלא לקחת ללב ושלא להגיב באגרסיביות כלפי הרוצים בטובתכם. ראשן שני יהיו טובים מבחינת זוגיות, חידוש קשרים מן העבר, קריירה, לימודים ונסיעות. קרוב משפחה ירגיש טוב יותר. משפחה תפתיע ברצונה לעזור. ירושה עדיין מעיבה על מצב הרוח הכללי. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאים רגשיים, מגורים ופרנסה.

קשת
22.11-21.12

השבוע תמצאו הזדמנות בשטח הקריירה. מישהו יעזור לכם למצוא קצה חוט בנוגע לעבר. ירושה השנויה במחלוקת תמשיך להעסיק אתכם. זה הזמן לחפש את תחום הלימוד או את ההכשרה המקצועית הראויה. אל תתביישו להבליט את הכישרונות הטבעיים שלכם. תנו לאנשים חכמים להדריך אתכם. השבוע אתם תורמים לאנשים אחרים ומקבלים סיפוק מכך. קבלו אומץ ופנו לגורמים אשר יוציאו אתכם מהמבוך הרגשי שהלך והסתבך עם השנים. החרדות מפני גורלכם הכלכלי מעיבים על מצב הרוח הכללי. תבינו, רק יוזמות בשטח הרומנטי יביאו לכם את קצה חוט הביטחון מפני כישלון.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם שמחים בשמחתם של אחרים. אתם מתקרבים לצד הרוחני יותר מאשר לצד החומרי. רגשות הקשורים לבן/ת הזוג מתעוררים מחדש. זה הזמן למצוא את הדרך להביע את שעל לבכם. חפשו את מה שמשרת אתכם בחיים ולא רק את מה שמשרת אנשים אחרים. שמחה ההולכת וקרבה תעסיק אתכם עד מעל הראש. לידה/היריון בתוך המשפחה ירגשו אתכם מאוד. זה הזמן לחפש את הגורמים לתקיעות במישורים הרגשיים. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה. הכינו רשימת סידורים ותתחילו לבצע את כל מה שדחיתם בעבר. האמינו שאפשר לתקן את טעויות העבר.

דלי
21.1-18.2

השבוע תמצאו את הדרך למציאת עבודה חדשה. לפנויים: חפשו באינטרנט סימנים לזיווג, עבודה וכיוון מקצועי חדש. הכינו עצמכם להפתעה חיובית ביחס לקידום או לעבודה חדשה ומעניינת. בריאותכם איתנה מתמיד. לנשואים: היעזרו בגורמים מקצועיים אשר יכולים לפתור לכם את הבעיות שנצברו במשך שנים ארוכות. תחושה שהאהבה רחוקה יותר מתמיד. הזוגיות שלכם תקועה בין קפלי השנים והזמן. אתם מרגישים שאין עם מי לדבר ואתם על גבול הרצון לפרוץ את גבולות ההבלגה ולהתלונן קשות. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים להפוך את ההזדמנות למשהו משמעותי. הכספים יגיעו בזמן הנכון ולמקום הנכון.

דגים
19.2-20.3

אתם לא יודעים לאן לפנות, מביטים על החיים מתוך חשבון נפש תמידי, חשדנים באחרים ולא מרוצים. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה אבל לא מוצאים שיתוף פעולה כמו פעם. בעלי העקרונות יסבלו, בעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. הקריירה במצב תקיעות, בדומה לתחום האישי. אתם מתגעגעים לעבר ולכל מה שהיה לכם פעם מבחינת בריאות ואהבה. מחשבות לעשות משהו דוחפות אתכם לנסות דרכים יצירתיות בתחום הרומנטי. חפשו להגשים את הקריירה על מנת לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה. זה הזמן היותר מתאים לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay