טלה
21.3-20.4

הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם אט אט. יום העצמאות עושה לכם איזו תחושה של אופטימיות ומצב רוח טוב. עדיין הכול לא מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות אבל מסתמן שינוי בתחום הבין זוגי, בתפיסת העולם שלכם לגבי האהבה ובצורך לשנות את סוג העבודה שלכם. הבדידות מטרידה אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. התרכזו ביכולות הדיפלומטיות להניע את בן/ת הזוג לשתף פעולה מזווית רגשית מקורית אחרת. הפנויים יבקשו לאגד את החברים הישנים וייתקלו בקושי לבצע זאת. בסוף תחגגו בחוג מצומצם מאשר ציפיתם בהתחלה.

שור
21.4-20.5

השבוע תיזכרו במי שהמשפחה איבדה בנסיבות טרגיות. אתם עסוקים סביב נושאי כספים, רגשות ואירוע משמח הנקשר לתקופה הקרובה. מדברים איתכם על אהבה, על גישור ועל פערים בתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת או שתכירו בדרך שלא קשורה לשידוכים או לאתרי אינטרנט. זה הזמן לתכנן היטב את המהלכים הכלכליים התקועים בבוץ. צלצלו לחברים ישנים וטובים שיורידו מכם את המעמסה הרגשית. רסנו את הכעסים הישנים ומצאו דרך לגשר על פערים רומנטיים שנערמו לאורך השנים.

תאומים
21.5-21.6

בשבוע שעבר, כמו בכל התקופה האחרונה היו לכם קשיי תעסוקה והסתבכויות בנושאי כספים. לאור הקורונה הדועכת הכול לא מושלם כשהיה לכם פעם אבל אתם בכל זאת מוצאים דרך לקבל יותר ממקום העבודה. המאמצים האחרונים למצוא עבודה שונה ואחרת תקועים ברשימת התוכניות הלא פתורות. הרגשות תקועים בבן/ת זוג בגלל בעיות אגו הדדיים מוכרים. זה הזמן לקבל החלטות בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מדיי. נושאי לימודים בסביבתכם זזים לכיוון היותר חיובי. זה הזמן לייעוץ אישי - במיוחד בתחומי העבודה והזוגיות. אתם מעודדים חבר/ה או מישהו אחר הזקוק לעזרתכם.

סרטן
22.6-22.7

רגשות וגעגועים לכיוון העבר עולים וצפים. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאבדו לכם מזמן. זה הזמן להשקיע מחשבה כיצד להחזיר את הרגשות של מישהו אחר כלפיכם תוך כדי שאתם לא פוסלים קשר רגשי אחר הרוצה בכם. נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. מילת המפתח היא: נחישות, התמדה, דבקות במטרה ואמונה. החג הקרוב גוזר לכם נתח רב של לבטים משעות הפנאי. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו. עשו כן ומהר מאוד תקצרו את תנובת האהבה האביבית.

אריה
23.7-22.8

השבוע מסמל התחלה של משהו חדש במישור העסקי או התעסוקתי שתשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין חוששים מן העתיד הכלכלי, אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע מבחינה מורלית על כלל התחומים החשובים. הזדמנות מפתיעה לשמוע ממישהו שחשבתם ששכח אתכם אי שם הרחק בעבר. זה הזמן לעמוד על שלכם בנוגע ליחס המגיע לכם בבית. הסתדרתם יפה בתקופת שיא הקורונה אך אתם מלווים בתחושת פחד לא מוסברת ששוב משהו ישתבש ויפר חלילה את שלוותכם. מישהו יקר זקוק לעזרתכם.

בתולה
23.8-22.9

זיקוקי יום העצמאות והחגיגות סביב חג זה עושים לכם טוב השנה. איבדתם אדם יקר שהוא חסר. כלכלית: הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי ממשיכות להשפיע עליכם לטובה. נושא הלימודים מתעכב, אבל עדיין חשוב תקוע ומנדנד לכם בתודעה. התרכזו בתחומים רגשיים החשובים לכם מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. ציפייה ותקווה לפגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי כאחד. זה הזמן היותר נכון להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים.

מאזניים
23.9-23.10

אתם לחוצים בנושאים רגשיים. אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים. לעומת זאת, בן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש ללא הסבר שקוף וצלול. בתוך 40 יום - אם תחזיקו מעמד במקום עבודתכם הנוכחי - אתם צפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג. התרחקו מרכילות זולה אודות אנשים טובים או רעים במקומות עבודה ובתחום החברתי האישי בפרט. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בפני הדרגים הגבוהים, החזקים והמשפיעים. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. הפתעה חיובית ומרעננת מכיוון האינטרנט והמחשב.

עקרב
24.10-21.11

השבוע ולמרות חג העצמאות המשמח, אתם נתקלים באנשים מסוימים העלולים לבחור בעיתוי לא נכון למריבות. הקפידו במיוחד שלא להתרחק מהמשפחה הקרובה והרחוקה יותר. בסוף השבוע טוב להישאר בבית ולסדר את המחשבות בהקשר חילוץ מתקיעות רגשית וכלכלית. שאר הימים יוקדשו לתיקון היחסים עם החברים משכבר הימים. בעבודה תגלו קצת יותר הבנה לצרכים שלכם, תדעו למכור יותר ולטפח יחסים. לנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה, אך גם בדאגה לעתידם הכלכלי ולגבי הקשר הרגשי.

קשת
22.11-21.12

הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. השבוע אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת שלכם בנוגע לאהבה, לעבודה וליחסים האישיים. ההתנגדות הסביבתית המוכרת לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. נושא המגורים שוב יעלה על הפרק. לא לדאוג מן העתיד הכלכלי, שכן אתם תשרדו את האביב ואת הקיץ יפה מאוד. מישהו שיצוץ לכם מבין הריסות החיים, יפיח בכם תקווה חדשה. צלצלו לייעוץ.

גדי
22.12-20.1

הרגשות יושפעו בסוף השבוע בשמחת חג העצמאות אך גם מניחוח רגשי בולט. היכולת להביא רגשות תעלה על כל דמיון. לפנויים: התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה. השתדלו לרסן את הפחדים מקשרים פרק ב'. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן, אבל אם לא יקבלו את שלהם, הם עלולים להתאכזב קשות. צריכים עזרה חיצונית לנהל רגשות. למרות החרדות שאתם עוברים בצל הקורונה ולאור מה שעברתם בחיים, שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה. אל תעמיסו יותר מדיי על עצמכם. צאו אל הטבע שעושה לכם טוב.

דלי
21.1-18.2

המצב הכוכבי טוב וכדאי לכם לנצל את ההזדמנויות שבתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ישנים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים משפחתיים קרובים. קשר מן העבר יסרב להרפות מכם, אך אתם עומדים על כך שזה יחזור אך ורק בתנאים הרבה יותר טובים. הנושא הכלכלי טוב אך יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם לסדר חדש בתחום. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב, עצוב וגם שמח, עולה לשיא חדש. בריאותכם הכללית חוזרת למיטבה. שמרו על קשר עם נותני עצות חכמים ומרגיעים.

דגים
19.2-20.3

אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות. יש לכם את הדמיון בלהבליט את קסמכם האישי, אך השפעת הכוכבים הכללית מעיבה על כך. ייתכנו מצבי לחץ לקראת אירוע הקרוב לבוא. העבודה והעסוקה חשובים לכם. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. האהבה חומקת לכם שוב בין הידיים המפוחדות שלכם. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים יישארו הנחמה היחידה שלהם. טפחו את עצמכם חיצונית ובריאותית.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay