בגידות בין בני זוג נשואים, מתברר, הן לא נחלת המגזר החילוני בלבד. לבית הדין הרבני בירושלים הוגשה בימים אלה תביעת גירושים לא שגרתית של גבר מהחברה החרדית, אשר טוען, באמצעות עו"ד עינבר לב, כי אשתו בוגדת בו עם המעסה שלה. לטענת הגבר, אין זו הפעם הראשונה שאשתו נתפסת בבגידתה. 

הגבר, טוען בתביעה, כי בפעם הראשונה שנודע לו כי אשתו בוגדת בו הייתה, כאשר קיימה קשר אינטימי עם עובד ממקום עבודתו. לדבריו, הרומן נודע לו לאחר שחברים בקהילתם דיווחו לו שאשתו נראתה מתנשקת ומתגפפת עם גבר זר במקום ציבורי. לדבריו, למרות שחש בושה גדולה ממעשי אשתו, הוא האמין לה כי מדובר במעידה חד פעמית וסלח לה, מאחר שהבטיחה לו כי הדבר לא יישנה.

אך לטענת הגבר, הבטחות אשתו היו ריקות מתוכן. לאחר שעברו להתגורר במרכז הארץ, פצחה האישה ברומן נוסף, הפעם עם המעסה שלה, אליו הגיעה לצורך טיפולים רפואיים. בתחילה אמנם הכחישה האישה כי נרקם קשר אינטימי בינה לבין המעסה, אך לבסוף הודתה ואף הצהירה בפני בעלה כי הטיפול נעשה בעירום מלא, וכי הוא כולל מגע מיני לא מלא. הבעל מתלונן בתביעתו, כי חרף הקשר הרומנטי בין אשתו למעסה, היא ממשיכה לשלם לו אלפי שקלים מדי חודש על "טיפוליו".

בשל בגידותיה החוזרות ונשנות של אשתו, הגישה עו"ד עינבר לב, תביעה לכפיית גט, בשם הבעל, בה מתבקש בית הדין הרבני להכריז על האישה כ"אישה מורדת" ולשלול ממנה את כתובתה ואת מזונותיה. כמו כן, מבקשת עו"ד לב מבית הדין לקבוע כי ייאסר על המעסה ועל האישה להינשא זה לזו ("אסורה על בעלה ובועלה").

התביעה נדונה בימים אלה בבית הדין הרבני בירושלים.

עו"ד עינבר לב (בתמונה. צילום: משה רון איילון) עוסקת בתחום דיני משפחה, גישור, צוואות, מאבקי ירושה ועיזבונות, ומדורגת בין המשרדים המובילים בישראל לדיני משפחה על פי 100DUNS. http://www.dineymishpaha.co.il