טלה
21.3-20.4

לקראת סוף חול המועד פסח אתם מוצאים את הרעיונות לגבי ההישרדות במישור הכלכלי מפני שהמודעות שלכם מלאה בכוח הרצון להצליח. רגעים יפים כמו חגיגה בחיק הטבע והמשפחה, מחזירים לכם את האמונה בעתיד טוב יותר. התרחקו מהבורסה ומכל הימור מקצועי ורומנטי ומהשקעות פרועות אחרות. הקשיבו לבן/ת הזוג הרוצה בטובתכם. לכו על פי אופייכם הבסיסי, היינו: לאט ובטוח ותראו שהכול יסתדר לכם. החזיקו מעמד בעסק ובתוכנית הכלכלית שבניתם לעצמכם בעבר. זה הזמן לפרסם ולהשקיע. אתם עדיין בכעסים על חלק מהמשפחה המרוחקת. הפתעות במישורים הקשורים לכספים המגיעים לכם עומדות להתגשם.

שור
21.4-20.5

על רקע סוף חול המועד השתדלו השבוע שלא לרצות יותר מדיי את בן/ת הזוג. הגיע הזמן שתבינו שבהתנהגותכם נקיית הכפיים אתם מזמינים כלפיכם רודנות ושליטה. מתנות קטנות של טבע וחיוכים יקדמו את פניכם השבוע. אתם מתבלבלים מחיזורי בן הזוג בגלל המסרים הלא ברורים, המעורפלים והסותרים. אתם משקיעים את הנשמה בכל תחום ופתאום חוששים לאבד הכול לטובת מתחרים ולאויבים נסתרים עליהם אתם כבר יודעים. פתחו את הלב בפני הילדים. צאו לבילויים קצרים ומרעננים. געגועים לקשר מן העבר. שבצו את עצמכם בייעוץ מקצועי לגבי הנושאים הכואבים.

תאומים
21.5-21.6

במישור התעסוקה והקריירה אתם יודעים פחות או יותר מה לעשות וכיצד לנהוג, אך במישור הרומנטי זוגי אתם מרגישים שאין לכם כמעט כוח. אתם נתקפים באיזו פאניקה לא מוסברת בתחום התעסוקתי ומבחינת כסף. גם בתחום הזוגי אתם קצת מבולבלים ולא יודעים מה עליכם לעשות. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון עולים שוב על הפרק. זכרו: המפתח להצלחה היא עוצמת הסליחה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה. שחררו אותה והשמיים הם הגבול. ההזמנה לאירוח אינטימי או משפחתי שקיבלתם תקפה - נצלו אותה עד תום. געגועים רבים לאהוב/ה מן העבר מעיקים על לבכם.

סרטן
22.6-22.7

שרידי הקשיים האחרונים נעלמים ועוזבים אתכם לנפשכם. זה הזמן למילוי המצברים המדוללים. זה אומר שכבר מותר לבצע מהלכים רומנטיים נועזים ולסגור על מגורים ועל כל דבר הקשור לזוגיות רצינית. נצלו את הזמן על מנת לחשוב על לאן אתם חותרים בחיים מבחינת הקריירה, הלימודים או לגבי עסקים חדשים או ישנים. בקרוב: הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה. היסוסים במישורים רגשיים ומשפחתיים מעכבים את דרככם אל האושר הפנימי. אתם מתרחקים מהצעות לשידוך בגלל קשר או מחוסר ביטחון שאתם לא מספרים עליו לאחרים. בקרוב הצד הכלכלי יאיר לכם פנים.

אריה
23.7-22.8

השבוע הימנעו להיות צודקים בכל דבר ועניין. זכרו שלפעמים כדאי להירגע ולהרוויח על ידי כך בריאות וחוסן נפשי. אין לכם זמן לנשום מכובד הבעיות והעיסוקים וכאילו בורח לכם הזמן בין הידיים. יזמים: זה הזמן לפרסם בגדול יותר ובאומץ. למועסקים: צאו לחפש עבודה טובה יותר או דרשו את המגיע לכם מהממונים. המשיכו לתת אהבה לכל מי שמגיע לו להיות לצדכם. זוגיות: החליפו את דגל ים הרגשות האדום לכחול רגוע. זה הזמן הכי טוב לבצע שינויים למען עצמכם חפשו עבודה חדשה או מקצוע מתאים. הילדים יהיו במרכז.

בתולה
23.8-22.9

השבוע לנשואים: אתם חייבים להבין שלדבר יפה ולפגוע זו לא המטרה אלא הטעות ביסודה. מומלץ לשנות גישה. הורידו אגו, גשו אל בן/ת הזוג או חפשו את הזיווג המעוכב במקומות ובזמנים הנכונים, ולא על פי לוח הזמנים הצפוף והדביק. לפנויים: היציאות הקטנות אל מחוץ לבית עוזרות לכם לראות את החיים באור חיובי כפי שראיתם לפני המצוקות הנפשיות. הרבו בשיחות נפש עם חברים המבינים אתכם. התייחדו עם הבורא בתפילה, אבל לא לשכוח שרק אתם אדונים לגורלכם. חפשו היגיון מאחורי דברים שקורים לכם. הזמינו שלווה לנפשכם.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם צריכים לפעול באומץ ולזכור שכדי למנוע מאנשים רעים לפגוע, התמימים צריכים לדבר על מה שכואב להם. שימו את הקלפים על השולחן,. חפשו את האמונה בבורא עולם, אמונה שאבדה לכם בדרך. אתם מצליחים לנרמל יחסים שהיו לכם מבחינה רגשית, אך חוששים מבגידה כלפיכם. תחושת הנטישה מבן/ת הזוג משתלטת, אך אתם לא רוצים לאבד את הנכסים הרגשיים האחרים כמו חופש ושליטה עצמית. במישור העבודה התחושה מעורבת: צד אחד בכם רוצה להצליח, צד שני לנוח ולאגור אנרגיות חדשות. התמקדו בניסיונות להרגיע את עצמכם ולתכנן דברים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מקבלים אהבה במנות גדולות מדיי לאחר שחיכיתם זמן רב מדיי לשינוי שלא הגיע בעברכם. אתם מבולבלים  מכך, אך לא רוצים לוותר על החופש לטובת ריצוי בן/ת הזוג הדורש/ת זאת מכם. כספים מתעכבים וכן תוצאות של דרישות מרשויות. עד כה הסתדרתם איך שהוא מבחינת תזרים כספים. אתם מתמקדים ברצון להתבסס מבחינה כלכלית. הנשואים יחפשו את האומץ לדבר עם בן/ת הזוג על מנת לשפר ולתקן את שצריך לתקן. האביב מזכיר נשכחות, אבל אם תתחברו אליו תרגישו טוב ובריאים יותר. צלצלו לייעוץ אישי כדי לדעת לעשות זאת טוב יותר.

קשת
22.11-21.12

לאחר חג הפסח אתם מרגישים כתקועים, אבל יחד עם זאת כלא צריכים אף אחד בשביל להיות מאושרים. חפשו את הקידום האישי ותזכו בו אם תתאמצו מעבר למה שעשיתם עד כה. אתם שלווים כי אתם מבקשים בריאות ומקבלים זאת מהקוסמוס. שמרו על תחושה זו, אגרו את האושר הפנימי לימים קשים. חזרו אל עצמכם בכך שתיפרדו מהחיים המעגליים הסגורים ופתחו חיים מקביליים הכוללים חיי חברה מחודשים. קשרים מהעבר קורצים לכם כאור בקצה המנהרה. הורידו אגו וצרו קשר באומץ. נסיעה כלשהי תצא אל הפועל בעתיד הקרוב.

גדי
22.12-20.1

מתנות האביב משרות עליכם אופטימיות, אך מעוררות בכם את הגעגוע. מישהו שלא חשבתם, ייצור קשר ויתנצל בעקיפין. הנשואים והמחויבים רגשית ייהנו מהקשבה נדירה ביניהם. לקראת החג אינכם רואים ממטר ונכנסים לסרטים מיותרים הבנויים על חשדות כלפי בן/ת הזוג. אתם מקשיבים לחרדות הפנימיות ההולכות וגוברות. זהירות! ייתכנו מצבים של איבוד שליטה עצמית. שמרו על הזוגיות שלכם מכול משמר. זכרו: מילים שייאמרו לא יוכלו לחזור לאחור. לפנויים: אתם מתוסכלים בגלל הזוגיות החסרה ובשל השאלה 'האם זה יקרה?!'. זה הזמן לייעוץ אישי בתחומי הכלכלה והזוגיות.

דלי
21.1-18.2

האביב מצביע על שינויים. חיוכים ראשונים בעבודה יקבלו את פניכם לאחר החג, אבל עדיין אין לכם שליטה ועוצמה כדי שתוכלו לעשות שם את כל העולה על רוחכם. בשורה לתקועים: הצעות ראשונות מכיוון קריירה, רומנטיקה, חברויות ועבודה עומדות על הפרק. ניצוצות ראשוניים של תזוזת פרויקט חשוב היוצא אל הדרך ממלאים אתכם באופטימיות. הזדמנות פז למצוא אהבה לאלה שממתינים לה שנים רבות. טיפ: כדאי לארגן לעצמכם חופשה על מנת לחזור עם כוחות מחודשים - לנשואים ולאלה שבמערכת זוגית חשים שאינם מקבלים די צרכם אהבה ותשומת לב.

דגים
19.2-20.3

אווירת האביב תופסת אתכם בשרוול מופשל ובלב שמח. הודעה או רמזים לגבי קידום או העלאה בשכרכם תקבלו בקרוב. עובדה זו תעודד אתכם במידה מסוימת. הילדים יהוו את החלק הכי יפה. ההתקדמות הקרובה בנושא הקריירה - עילה לחגיגה. תחום אחד מעכיר את רוחכם והוא זה הקשור לענייני הלב. החרדות מפני המחר נעלמות מדרככם בימים הקרובים. היכונו להפתעות משמחות מצד החוג המשפחתי בכל הנוגע לשמחות ולאירועים בצוותא. לחלק מבני המזל: השבוע אתם חשים געגוע לימים בהם הייתם מבלים יותר. אתם מרגישים את הצורך לנטוש. חפשו יועצים לייעוץ אישי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay