טלה
21.3-20.4

החג ממש בפתח. אתם מרגישים את הפרפורים בלב וזוכרים נשכחות. לנשואים השבוע: המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים השנה כמעט ואינה משפרת את מצב הרוח. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מהגורמים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות לבצע זאת. הורידו מינון בכל הנוגע לכעסים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם גם אם יש לכם סיבות טובות לכך. בחול המועד אתם מרגישים פתאום יותר טוב. יש לכם את הדמות המחזקת אתכם בעיקר מחוץ לבית. הטבע קורא לכם אליו והפעם אתם חורגים ויוצאים אליו ולא רק מביטים בו בגעגוע מבעד לחלון.

שור
21.4-20.5

האווירה השמחה לקראת החג והאביב המתלווה אליו עושים לכם טוב. שיפור מצב רוח נוטע בכם כוח. אתם משקיעים בחוג המשפחתי ויודעים בדיוק את מי אתם אוהבים ואת מי לא. סכסוך ארוך עומד להסתיים או להתמתן. להפתעתכם, בן/ת הזוג או הסביבה הקרובה מנסה להתקרב אבל חוסר האמון עדיין גדול. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לעיסוק אחר אליהם שאפתם מזמן. הפתעות נחמדות עוברות דרך הסלולרי וחלקן גורמות לכם לחייך. אתם מתגעגעים לדמות יקרה שכבר לא אתכם ובמקביל דואגים למי שנותר ושזקוק לעזרתכם. זה הזמן לטפח את היופי והבריאות מחדש.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אני ממליץ לכם לא לשקול לשאוף לשנות את מקום העבודה. תנסו להתרכז בחג ובימי השבוע הפנויים. נצלו אותם והתגברו על המבוכה בלהתקשר לאנשים שלא כל כך נעים לכם לצלצל אליהם. אם תחום הזוגיות תקוע, עליכם לפעול במלוא המרץ כדי לזכות לתשומת הלב הראויה והרצויה לכם. הכאב על אובדן בן משפחה יקר מחדש את הכאב שבלב. אתם מתנחמים במי שנותר לכם לחבק ושאוהב/ת אתכם. זה הזמן לתכנן לפנות לייעוץ על מנת לדעת יותר על גורלכם. טיפ: הדכדוך ייעלם אם תאזנו את האכילה ותשפרו את כושרכם הספורטיבי.

סרטן
22.6-22.7

רגעי נוסטלגיה מחכים לכם בין קפלי השבוע. מישהו מעברכם הרחוק יחפש את קרבתכם וינסה לחדש קשרים. המפגש עמו יכול להיות חוויה מתקנת עבורכם. מבחן הקשור ליושרכם ולנאמנותכם יביך אתכם. מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. כדאי לחייך ולשמוח גם אם אתם קצת עצובים. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. שיחות החג לא ימנעו מכם להגות בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או לשינוי מקום העבודה שיבוא בקרוב. למאוהבים: גורם שאוהב/ת אתכם שולח/ת לכם מסרים כפולים ולא ברורים. הדמות הקרובה מחזקת אתכם ומעודדת אתכם להמשיך ולהתמיד בשמירת ההרגשה הטובה. התמידו בלימודים.

אריה
23.7-22.8

לקראת החג ולאורך כל חול המועד הדמעות זולגות בקלות. ימים אלה מזכירים לכם את הדמות האהובה עליכם ביותר. הזדמנות להתקרב אל עצמכם ולבנות בכם חומה חזקה כנגד אויבים. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. הכי חשוב לכם זה להרגיש טוב פיזית וגם מבחינה נפשית. זה בעיקר מה שאתם מאחלים לעצמכם השנה. יפי האביב מזכיר לכם נשכחות עוד מימי הילדות. אתם מקבלים מסרים בסלולארי שמעודדים את רוחכם. למי שאיבדו את האהבה ורוצים להחזירה, זה הזמן לתכנן לפנות לייעוץ אישי על מנת לדעת איך עושים זאת טוב יותר.

בתולה
23.8-22.9

בכל ימי החג מותר לכם לדרוש יחס אבל אסור לכם לדרוש אהבה בכוח. אתם מנצלים את ימי החג כדי להשלים מטלות בתוך הבית או דרך התכתבויות עם כאלה העשויים לעזור לכם לקדם נושאים החשובים לכם. כספים נכנסים בדיוק בזמן הנכון. מקבלים פחות את הביקורת שלכם. אלה שתכננו טיול פרוע ומסוכן כדאי להם לבטלו. למרות החג והשמחה, תרגישו את הדאגה במישורים האישיים, הרומנטיים, החברתיים והכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם או להרגיש טוב תשתלט עליכם. לאחר החג מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם מכל הבחינות האפשריות.

מאזניים
23.9-23.10

לקראת החג ולאורך כל חול המועד אתם נזכרים באדם שאהבתם מאז ומעולם, בעיקר מימי ילדותכם. בחינה מחודשת של עצמכם בהקשר של מה אתם יכולים לעשות יותר בתחום הכלכלי. אהבתכם למושג האהבה ולאתגרים שונים מושכת אתכם אליה כעת ובעיקר היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים ולרעבים לריגושים ולאהבה: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים, בעיקר את תחום הרגש והאהבה, רק צריך לדעת איך עושים זאת. עליכם לזכור: מלחמת ההישרדות לא נגמרת אלא רק כאשר אתם מרימים ידיים. צפו להפתעה משמחת בחול המועד.

עקרב
24.10-21.11

השקעתם לקראת החג וכעת אתם תשושים אך די מרוצים. בעקרון החגיגה הנקשרת לחג לא סוחפת אתכם אליה כבעבר. אתם טרודים בעניינים רגשיים. ימים של קשרים ותכנונים שונים שרובם יידחו ושחלקם לא יצאו אל הפועל. אתם מחכים לסימון, לקידום או להודעה גורלית בנוגע לקריירה. כעס עצור על המשפחה על שאתם אלה שתורמים אך מקבלים הכי פחות. לבודדים ולכמהים לאהבה: אווירת החג הקרוב מעיקה עליכם מאוד. ענייני הלב ישתבשו עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. באמצע השבוע הבא תחול עלייה במפלס השמחה אך לצערי מהר תגלו שזו אתנחתא זמנית בלבד.

קשת
22.11-21.12

אווירת החג מושכת אתכם לזכור את היקרים לכם. מפגשים מסורתיים ומתוכננים מראש יוצאים אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל השיחות המשפחתיות וזה כולל לגבי אלה שלצערכם כבר לא יכולים להיות אתכם. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה. לכם הנשואים מצפה שבוע של כיף ואהבה. תחושו נפלא וכמאוהבים מחדש. הרווקים שביניכם ינועו מתוך תחושה של לחבק את כל העולם. טיפ 'למעופפים': התחילו לחשוב על החיים ברצינות מחודשת. היפתחו לרוחניות ובמקביל תחשבו על כיוון מקצועי שונה וחדש.

גדי
22.12-20.1

לקראת החג ובחג עצמו אתם נתקפים בגעגועים עזים לאדם אותו איבדתם לצערכם בעבר. טיפ חשוב: אל תעשו צעדים חדשים בשום תחום. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם. שמרו על בריאותכם הנפשית. התרכזו במשפחה ותנו את כל מה שאתם יכולים לאחרים. רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לצעדים נועזים מדיי. למרות האור שבקצה המנהרה, האכזבה מהתחום הכלכלי מהשנה שעברה עדיין מכניסה אתכם לחרדה. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב והזמן.

דלי
21.1-18.2

אווירת החג מושכת אתכם אליה וממתיקה מעט את הפחדים שצרבתם בתוככם. הכישרון המניפולטיבי של אנשים מסוימים מהסביבה הקרובה אליכם עלול להכניס אתכם לצרות עם בני משפחה. הקשר במיוחד שלכם לבן/ת או לאחיין/נית עוזר לכם להרגיש טוב יותר. לפרודים ולשבורי הלב: זה הזמן. שבו ודברו על כל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. כספים וזכויות המגיעים למשפחה ולכם שנתקעו בסחבת מעסיקים אתכם מאוד. בחול המועד, בימים שני ושלישי, תגלו פתאום שביב של תקווה שמקורה במחשבה לכיוון העבר בנוגע לקשר ישן/חדש ששוב ימריץ את האדרנלין הנשכח.

דגים
19.2-20.3

לקראת החג והאביב הכוכבים ממזלים אתכם בשלל חיוכים ובעזרה מחוץ למערכת החברות/הנישואין. גייסו את הכוחות המופלאים והדמיון. הוציאו את זנב הדג שלכם מבין הסלעים שכביכול מגוננים עליכם. תעשו בעצמכם דברים, אל תחכו שיעשו בשבילכם. הורידו אגו וחפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. רגעים אחרונים בלנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת. זכרו: אפשרי להמשיך, גם לאחר שהחג יחלוף. השבוע הוא בדיוק הזמן להודות שלא מספיק לתכנן ולהבטיח לעצמכם לקום מן ההריסות, אלא שגם צריך לקיים החלטות והבטחות אלה. הסקרנות למה שיקרה בבית בנוגע ללימודים ולזווג גוברת.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay