טלה
21.3-20.4

לקראת חג הפסח והאביב אתם עדיין מתגעגעים לאהבה. הלב אומר שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם, אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל שלכם מעכב זאת. אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות הדלות. נכון שייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה, אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה. הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מן הקצה אל הקצה. אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהשארתם מאחור. זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים, לפחות לפתוח חצי דלת פתוחה כדי שהשבוע רעיון החזרה יקודם כמו פעם. אז זה לשיקולכם הבלעדי.

שור
21.4-20.5

אתם משום מה מסתגרים בתוך עצמכם למרות שאתם כבר רואים את האור בקצה המנהרה בכמה תחומים חשובים. שמחת החיים חוזרת אליכם חלקית וזה נוגע גם לבן/ת הזוג שבלב ולילד/ה. באמצע השבוע אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי או את הסדר הרצוי וזה מצליח לכם מעל למשוער. לקראת הפסח: הורידו מעל כתפיכם את הכעסים הישנים. עזרתם ואתם ממשיכים לעזור לבן/ת משפחה ומרגישים שאתם לא מקבלים עזרה מאחרים. זה הזמן לטפח את הצדדים החשובים לכם באמת. תנו לעצמכם הזדמנות לפרוק הכול. צאו להתאוורר באזור פסטוראלי. כדאי לבחור את הים כמטרה.

תאומים
21.5-21.6

לקראת הפסח והאביב אתם מאוד עצובים אך לא מראים זאת. מצבי הרוח המתנדנדים שוב מטלטלים אתכם מן הקצה המחויך אל הקצה העצוב. כולם נהנים מההומור שלכם ויאפשרו לכם להתקרב, רק שאתם צריכים להסכים לכך וכאן מסתתר כל הקושי. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בטיפ משיב נפש ומצב רוח ושיתברר כחשוב. בקרוב תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן את הצעד הבא במישור הלימודים והקריירה. לא לזנוח חברים נאמנים שהלכו אתכם לאורך כל הדרך. בריאותכם במיטבה, שימרו עליה מכל משמר.

סרטן
22.6-22.7

הכוכבים פותחים לכם השבוע באנרגיות המזל. אתם עובדים קשה לבצע שינוי מיוחד בעבודה או בקריירה. אתם קצת מתרגשים מהפסח ומהאביב הקרוב, אך זה הזמן לקדם ולחשוב על רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הפתעה לגבי כספים המגיעים לאחד מבני המשפחה ושתתוגמלו מכך ישירות בעתיד. הרגישו את הרצונות האישיים לאהבה, לקבלה ולנתינה. הזדמנות לאהבה שוב חומקת מבין הידיים בגלל ההיסוסים המוכרים. השתמשו בשכל ופחות עם הרגש בנוגע להכשרה, לימודים וליחס המעבידים כלפיכם. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע להחלטות חשובות שלגביהן היססתם בעבר.

אריה
23.7-22.8

לקראת הפסח והאביב אתם מאוד עצובים אך לא מראים זאת כלפי חוץ. זהירות, אתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים. השתדלו שלא לעשות זאת כדי שלא ולהכביד על מצפונכם. לפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בסוף השבוע. שימרו מרחק מאהוביכם הנוכחיים. באופן זמני יש קשיים בלהתקדם במה שהתחלתם במישורי הקריירה. מי שלא מועסק ירגיש שאין לו חשק וזמן לחפש עבודה. התסבוכת הרגשית סביב אחים עולה לדרגה קשה יותר. החג הקרוב יוצר בכם את תחושת הבודדים במערכה לשיפור תנאי הבריאות והמחיה של אדם קרוב. תחושה פנימית שאתם חייבים חופשה להתרגעות.

בתולה
23.8-22.9

לקראת חג הפסח והאביב אתם מנסים לשדר עסקים כרגיל ולהכין את כל מה שצריך כמו בכל שנה. הפיטורים האחרונים או הירידה בתנאי העבודה שלכם או של מישהו מבני הבית ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. שישי שבת: בילוי חצי ספונטאני ימלא אתכם במידה מסוימת של אופטימיות בנוגע לעתיד. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה שלה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה פתאומית לרוחניות מוגברת. אתם תקועים ללא עזרה מאחרים בנוגע לשמירה על בריאות האדם היקר לכם באמת.

מאזניים
23.9-23.10

האביב עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות באוויר של הפסח הקרוב. לא הכול מושלם אצלכם, אבל מצב הרוח היותר טוב חוזר אליכם לאט. הכנה לקראת אירוע החג. בתחום הקריירה: אווירת ההמתנה לשינויים טובים נמשכת, אך אל דאגה, מפני שהממונים ינסו לעודד את רוחכם. פחד מגל הפיטורים יכביד. כספים ישוחררו לכיסוי חובות ובעיקר לעזרה לילד/ים. בקרוב התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה במקום אחר. זה הזמן להגיד "לא" לאנשים המנסים למשוך אתכם להשקעה בעסק כושל או בהשקעה לא ברורה ומעורפלת. כדאי לאזן את משקלכם. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

האביב עושה לכם טוב. למרות הכאב על אבדן אנשים יקרים בעבר ניכרת התרגשות באוויר של הפסח הקרוב. אנשים שהפסיקו להחמיא, יעשו זאת בימים הקרובים. טיפ כללי לאביב ולחג: אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות. מצב הרוח שלכם מגיע לשיא חדש. זה הזמן ליצירה ולחשיבה מקורית ורווחית. התרחקו מהימורים מוגזמים מדיי בכל תחום ועניין. הנשואים והפנויים כאחד יזכו למעט נחת בחיק המשפחה הקרובה או מעצם הקשר עם החברים המשותפים או האישיים. אתם חשים שחופשה קרובה כלשהי תעשה לכם טוב.

קשת
22.11-21.12

למרות מזג האוויר הטוב, האביב בפתח וחג הפסח השבוע אתם במצב רוח מתנדנד. געגוע לאנשים חשובים שהלכו לעולמם חוזרים אל ליבכם. תחושת בדידות מלווה את ההכנות לקראת החג. מישהו יעזור לכם בניסיון להשכין שלום. הפיצוי השבועי לכל הבלגן הכללי שתעברו יופיע מצד משפחה וחברים בדיוק כשתחשבו שזה לא יקרה. סוף השבוע הקרוב יהיה סוער בנוגע לאהבה שתקבלו מכיוונים שונים. כספים בדרך אליכם ויגיעו בזמן הנכון ובמקום הנכון. אתם יותר מודעים לעובדה שבאופן כללי אתם רגשניים מידי ומוכנים להקריב הכול למען בן/ת הזוג אליו/ה אתם נמשכים וסובלים בגלל זה.

גדי
22.12-20.1

האביב עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות באוויר של הפסח הקרוב. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו את האויבים שלכם לשיחה נוקבת ומלאת אומץ. העזו לומר את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהדאגות והלחצים. היצר המיני יאפיין את התנהגותכם או את התנהגות בן/ת הזוג כלפיכם. בחג אתם על טורים רגשיים גבוהים. זהירות: חוסר סבלנותכם עלול לגרום לערעור מעמדכם החברתי. מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. הפנויים: אם אין ברירה אחרת, התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה. הילד/ים יהיו כפיצוי לכל המטריד והמפריד.

דלי
21.1-18.2

לקראת החג אתם עצבניים ומסכנים את האינטרסים האישיים. זהירות: אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי ושבהמשך גם עלול/ה לגרום לפיטוריכם. כדאי להזהיר אתכם מפני תאונות ותקלות מסוימות העלולות להתרחש החודש וייתכן שהשבוע. בחג עצמו באופן כללי: מצב הרוח האופטימי מנחה אתכם. רמיזה בדבר קידומכם העתידי משמחת. זה הזמן לתת את הדעת בנושאים הקשורים למשפט, ירושה ולזכויות המגיעים לכם. יקודם נושא חיפוש אחר דירה לקנייה או להשכרה שעד כה נתקע בגלל בעיות סחבת, רגשות וכו'. רגשות מתחדשים כלפי בן/ת זוג מהעבר.

דגים
19.2-20.3

לקראת החג ובחג עצמו אתם מוצאים משהו שחשבתם שאיבדתם וגם מוצאים דרך להסביר בעיה שסחבתם לאורך השנים. מטרות זוגיות ישנות ומשותפות עולות על הפרק. אתם מבקשים להגיע למטרה מסוימת והופכים עולמות על מנת להגיע אליה, רק שאינכם רואים דברים באור הנכון. כספים המאחרים לבוא יכניסו אתכם ללחץ נוראי. מתנה תגיע אליכם בדואר או דרך הסלולארי בשעות הצהריים של אחד מימי השבוע. הפחדים הקשורים במישרין ובעקיפין לנושא העבודה והקריירה יתקפו מחדש. יהיה כדאי לכם להירגע, שכן בימים שלישי ורביעי תתחילו לחוש טוב יותר. התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay