כחלק מהשינויים שאתם עושים במטבח החלטתם גם להחליף את הארונות? נמאס לכם מהארונות הישנים עם המגרות שלא זזות או נתקעות בכל רגע? אתם צודקים. אין שום סיבה להמשיך ולהשתמש באותן מגירות, מה גם שהרבה פעמים כל העניין הוא בכלל שצריך להחליף את המסילות השונות למגירות. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם בודקים את העניין הזה לעומק, אתם לא תאמינו כאשר תגלו כמה סוגים של מסילות למגירות קיימות, שכן מדובר על עולם ומלואו. לכן אחד מהטיפים הכי חשובים שנוכל לתת לכם בנושא, הוא לא לדחות את ההחלטה הזאת לרגע האחרון, אלא להתחיל לראות כבר עכשיו, בנחת, מספר אפשרויות מעניינות. המסילות השונות למגירות יכולות להשפיע על נוחות השימוש במגירה, מה שבסופו של דבר ישפיע על השאלה האם תיהנו מהמטבח המחודש שלכם ומכל האלמנטים שבחרתם לשלב בו או לא.

איך בוחרים מסילות למגירות?

על מנת שתוכלו לבחור באיזה מסילות למגירות אתם רוצים להשקיע, כדאי יהיה לבדוק תחילה מה בכלל קיים בשוק. כך תגלו שיש אופציות שונות שיכולות להיות מעניינות ורלוונטיות עבורכם, כמו למשל:

  • מסילות סמויות עם שליפה מלאה
  • מסילות סמויות עם שליפה חלקית
  • מסילות נסתרות
  • מסילות עם שליפה אחת
  • מסילות עם שליפה כפולה ועוד

בנוסף, ממש כפי שקורה לגבי כל מוצר אחר, אנחנו רואים שגם כאשר מדברים על מסילות שונות למגירות, יש גם הבדל בין החומרים שמהם המסילות עשויות. ההיגיון אומר שאם אתם כבר משקיעים בעניין הזה, בהחלט כדאי יהיה לבחור את המסילות הכי איכותיות שיש. זה אומר שצריך לבדוק האם אתם מעדיפים מסילות מעץ, ממתכת או מחומרים עמידים אחרים. צאו מנקודת הנחה שאומנם לרוב לא רואים את המסילות ולא שמים לב אליהן, אך ברגע שהן נהרסות, כל המגירה הופכת להיות לא שימושית. לכן, אם אתם יכולים להשקיע ולקנות מסילה איכותית וטובה, זה מומלץ בחום, אם כי זו לא הבחירה הכי זולה שתוכלו לעשות.

איך מתקינים מסילות בצורה טובה ומקצועית?

האמת היא, שבכל מה שקשור לנושא כמו מסילות למגירות והתקנתן, אין מקום לטעויות או לעבוד החובבנית. פי שציינו מראש, אם תתקינו את המסילות בצורה לא טובה, הן עלולות להיהרס, להיתקע וכך מהר מאוד תמצאו את עצמכם מפסיקים להשתמש בארון המסוים שבו יש בעיה במסילה. לכן, אם אתם כבר עושים שיפוץ רציני במטבח שלכם ואם אתם רוצים ליהנות מהתוצאה הסופית היפה והטובה, אל תתפשרו גם על נושא ההתקנה. זה נכון, לא פעם כאשר קונים מסילות ומתקינים אותן לבד אפשר לחסוך כסף, אבל האם בכלל יש לכם את הציוד המתאים לכך? והאם יש לכם ידע בנושא הזה? רוב האנשים יענו על כך בשלילה ולכן בהחלט כדאי יהיה לקחת בחשבון את האפשרות של התקנה מקצועית.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה