טלה
21.3-20.4

הכוכבים מצביעים על שבוע טוב. למרות זאת השתדלו שלא לקחת ללב ושלא להגיב בכעס כלפי הרוצים בטובתכם. במידה ותפעילו את כוח הרצון, ראשון שני יהיו טובים מבחינת זוגיות, חידוש קשרים מן העבר, קריירה, לימודים ונסיעות. קרוב משפחה ירגיש טוב יותר. המשפחה תפתיע ברצונה לעזור. ירושה, זכויות או חוב עדיין מעיבים על מצב הרוח הכללי. למעוניינים להתאמץ ולשנות את מצבם הכלכלי: השבוע אתם מתעניינים ביצירה הרבה יותר מכספים ומכל עניני החומר האחרים. תכירו גורם הידוע בקשריו שיסייע לכם להתקדם בחיים. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאים הרגשיים וכיווני קריירה.

שור
21.4-20.5

ידיכם עמוסות בעשייה. יחמיאו לכם, כמעט מבלי יוצאים מן הכלל. הפתעה: מישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. לאלה שלא מצאו מקום עבודה מחכה הפתעה בנושא חשוב זה. רגעים יפים בחברת אלה שחשבתם שהם כבר לא אוהבים אתכם. אות כלשהיא תרגיע אתכם בנוגע לחוב ולכספים. אתם מחכים לתשובה מגורם כלשהו. הדבר מחייב מפגש בו תהיו חייבים לתת את כל כולכם. השתדלו בפגישה למלא אחר הצפיות. זה ישתלם. רעיון ויוזמה מכיוון בלתי צפוי ייתן לכם את התקווה לפרוץ את מעגלי חוסר האונים ביחס לחובות, משפט או לכספים.

תאומים
21.5-21.6

בשורה טובה לכם: נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת, כוכבכם האישי מרקורי - הסתיימה. האהבה רחוקה יותר מתמיד. הזוגיות שלכם תקועה בין קפלי השנים והזמן. אתם מרגישים שאין עם מי לדבר. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים להפוך את ההזדמנות למשהו משמעותי. אם באמת תחפשו, התקשורת תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. הסכם או הבטחה השבוע. צפו לרווחים נאים בהמשך הדרך. מחמאות מכיוון הבוס יחזקו את מעמדכם בעבודה ובקריירה. אלה שלא התמזל מזלם בשטח האהבה והתעסוקה: חפשו יועצים מקצועיים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם חושבים חיובי וזה מתבטא בעשייה ברוכה ונמרצת. עסקים תקועים ייצאו מן הבוץ או שתמצאו עבודה שתפצה על פגעי הזמן והמקום. לפנויים: משהו באוויר מוציא אתכם לחפש את הכיוון הרומנטי ביתר שאת. ההזדמנות לזוגות נשואים לשפר את הזוגיות עולה לדרגה נוספת וחיובית. כספים יתעכבו, אבל תקבלו רמזים לגבי הגעתם. סימנים של תחייה מחודשת בנושא התעסוקה והקידום ניכרים באוויר. זה הזמן לעשייה ופחות לחלומות התלויים באוויר. הנשואים ירגישו שאין להם עם מי לדבר או שהרצון יהיה לפרוץ את הגבולות ולהתלונן קשות. נושא הבריאות יסתדר בסביבתכם הקרובה.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם תורמים לאחרים מחכמת הניסיון שצברתם בחיים. יש לכם בעיה. אתם מתלבטים אם להפעיל קשרים. החרדות מפני גורלכם הכלכלי מעיבים על מצב הרוח הכללי. הצעירים לא חוששים מפני זוגיות ומוכנים לתת את הכול ודי מצליחים. לחפצים בפרק ב': יוזמות בשטח הרומנטי יביאו לכם קצה חוט חיובי. חפשו באינטרנט סימנים לזיווג, עבודה ולכיוון מקצועי חדש. כספים יגיעו במועדם כולל סימנים לפתור בעיית סחבת ארוכה, משפט, חוב או אי הבנות בנוגע לכספים. זה הזמן לפנות לגורמים בעלי ניסיון אשר יכולים לחלץ אתכם מכל התקיעות הרגשית והכלכלית.

בתולה
23.8-22.9

בשורה טובה לכם: נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת, כוכבכם האישי מרקורי - הסתיימה. השבוע תמצאו הזדמנות בשטח הקריירה. מישהו יעזור לכם למצוא קצה חוט בנוגע לעבר. ירושה, זכויות, חוב, משפט או מחלוקות ימשיכו להעסיק אתכם. זה הזמן לחפש את תחום הלימוד או את המקצוע הראוי. אל תתביישו להבליט את הכישרונות הטבעיים שלכם בכל התחומים. תנו לאנשים חכמים להדריך אתכם. שמחה ההולכת וקרבה תעסיק אתכם עד למעל הראש. לידה בתוך המשפחה תמשיך לרגש אתכם מעבר למה שחשבתם שיקרה. התארגנות לקראת שמחה במשפחה תמלא את ידיכם בעבודה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם מתכוננים נפשית לחג האביב, חג הפסח. אתם שמחים משמחתם של אחרים. אתם מתקרבים לצד הרוחני יותר מאשר לצד החומרי. רגשות הקשורים לבן/ת הזוג מתעוררים מחדש. זה הזמן למצוא את הדרך להביע את שעל ליבכם, את מה שמשרת אתכם בחיים ולא רק את מה שמשרת אנשים אחרים. האמינו שאפשר לתקן את טעויות העבר ושעדיין שום דבר לא מאוחר. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה. הכינו רשימת סידורים ותתחילו לבצע את כל מה שדחיתם בעבר. לתקועים: פנו לגורמים שיוציאו אתכם מהמבוך הרגשי שהלך והסתבך עם השנים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תמצאו את הדרך למציאת העבודה החדשה או בלרענן את העסק הקטן שלכם. הכינו עצמכם להפתעה חיובית ביחס לקידום או לעבודה חדשה ומעניינת. בריאותכם איתנה מתמיד. לנשואים: היעזרו בגורמים מקצועיים, אשר יכולים לפתור לכם את הבעיות שנצברו במשך שנים ארוכות. תצליחו ליצור קשרים חדשים בנוסף על אלה שכבר צברתם בחודש האחרון. התנגדות המשפחה הקרובה תעורר בכם כעסים ישנים. אתם מחפשים את הסליחה ממישהו אבל ללא הצלחה משמעותית. מידת הריכוז שלכם מופנית לכיוון העבר מבחינות רומנטיות אבל גם מבחינת האינטרס האישי. נושא הבריאות יסתדר בסביבתכם האישית.

קשת
22.11-21.12

הנוסטלגיה מתאימה לשבוע הנוכחי. מישה/ו/י המתקשר/ת לעברכם ת/ינהל אתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים. צלצול או אימייל יבשרו על מפגש חברים הקרוב להתממש. יחמיאו לכם ותקבלו סימנים מן הממונים עליכם בדבר העלאה או בדבר קידום קרוב. סיפור הקשור לחבר/ה לשעבר יעלה על לוח לבכם מחדש. הגעגוע למקומות רחוקים יציף אתכם מחדש. שאיפות חדשות וכמוסות ממלאים אתכם בתקווה לחילוץ מתקיעות כלכלית. כספים מגיעים. קשרים ואינטרסים חדשים נקשרים. בריאות הסובבים אתכם טובה יותר וגם הגרעין המבוגר יותר. זה הזמן לחפש את הגורמים לתקיעות שלכם במישורים הרגשיים ולפנות ליועצים מקצועיים.

גדי
22.12-20.1

יחסית לחודש החולף, השבוע אתם פשוט מרגישים נפלא. הטבע והפעילות הגופנית ימשכו אתכם אליהם בחבלי קסם. בני המין השני יתנו לכם הרבה רגש ואהבה. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. הנשואים שבכם יקבלו ימי חסד בנוגע לאיחוי שברי הלב. ביחסים עם הסביבה הקרובה תמצאו שותפים טובים לכל עניין ודבר. למרות הפחד ממגפת הקורונה שעדיין כאן, קבלו יוזמות לבילוי. צאו ולא תצטערו על כך. כספים יאזנו את חשבונכם. אם תחפצו בכך. הזמן הכי טוב להחליט לגבי תחום לימודים שלגביו היו לכם לבטים בעבר.

דלי
21.1-18.2

לפנויים: השבוע אתם משקיעים באהבה ומצליחים לקבל בחזרה רגעי חיבה ותשוקה. זה שבוע בהחלט מוצלח מבחינת איזון נושא הכספים והחובות. כל מה שתגידו יתקבל בחום ובאהבה. צפו ליחסים משופרים עם מעסיקים וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. הפתעה נעימה בנוגע לילדים, לאחיינים ולבני דודים. אתם מחליטים על מעבר דירה עתידי או על שינויים בתחומי הבית וזה אומר שיפוץ וסידורים הנוגעים אליו. צפו למתנה שתגיע קצת מאוחר. לנשואים שבכם: כדאי יהיה לכם לוותר על מנת לשפר את מערכות היחסים. החד הוריים ירגישו את עוצמת הרצון לצאת מבדידותם.

דגים
19.2-20.3

השבוע נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום - בתנאי שתפעלו כדי להגשים זאת ותרוו נחת בעזרת הכוכבים. לצעירים בגופם ובנפשם: ייפתחו בפניכם כל מיני אפשרויות רומנטיות חדשות כולל רכישת ידידים חדשים. תפילה וכוונה יתרה יעזרו לכם בכל אלה. לימודים או שטחי יופי ופיזיות: ילך לכם טוב בתחום זה ואף תקבלו הכרה בפועלכם. בעבודה מחכה לכם הפתעה מכיוון בלתי צפוי. נושא הבריאות יסתדר בסביבתכם האישית וגם בהקשרכם. מי שבכל זאת לא נהנה מהמזל צריך לעזור לו להגיע. לתקועים מבחינה רגשית וכלכלית: חפשו יועצים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay