טלה
21.3-20.4

שבוע של תקיעות. הכוכבים לא מסייעים לכם להתמודד עם החרדות הכלכליות והאישיות. זה הזמן לעבוד כפליים כדי לאחות את שברי העבר ולתכנן את דרככם החדשה ברוב שטחי החיים. בקרוב תקבלו הצעת עבודה חדשה או שתזכו לקידום במקום בו אתם עובדים. אתם מגבירים את המודעות לשמירה מפני המגפה שלא הפחידה אתכם בתחילתה. הקפידו לטפח קשרים עם גורמים מועילים גם אם אתם סולדים מחברתם. אירוע קרוב ומחייב מתקרב בצעדי ענק. לפנויים: הפתעה כלשהי מכיוונים רומנטיים, מההווה או מהעבר. משפט או ויכוח סביב כספים שעדיין שרויים בערפל.

שור
21.4-20.5

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי היא זמן טוב לעצור ולחשוב על דרככם בכל שטחי החיים. זה הזמן לארגן את הדברים מחדש ולעשות את מה שחשבתם בנוגע למשפחה וחברים ולטובה. שימרו על מקום העבודה ועל הזוגיות. יש כוחות חיצוניים החוסמים אתכם והמנסים לבודד אתכם עד כדי שבירה. היו מוכנים להשקיע תעצומות נפש לקראת החלטתכם בתחום הכספים והקריירה. במידה ותעשו כן, נכונה לכם הפתעה חיובית. צלצלו לבני משפחה אשר ידעו לתמוך בכם בעבר ושאף פעם לא השאירו אתכם כפצועים מאחור. באמצע חודש מרץ: חדשות טובות.

תאומים
21.5-21.6

כוכבכם השליט מרקורי בנסיגה ועוצר אתכם בנושאי תקשורת, זוגיות, עבודה, הצלחה בסידורים דחופים, סגירת עסקאות, לימודים והכשרה. זה הזמן לשבת ולבצע בדק בית לגבי תכניות שכשלו, כולל לגבי תכניות עתידיות ונחשקות, אותן הזנחתם במהלך החיים. האווירה המיוחדת שולטת באוויר ומושכת אתכם לחלום על אהבת הבוסר של עברכם ועל מסלול החיים וההגשמה שאבד. כדאי לכם לזכור שהגנב הגדול של העתיד הוא העבר. המשיכו הלאה מבלי להביט לאחור ותקצרו הצלחה בעצם מעשיכם. אתם חוזרים ללמוד ולעבוד לסירוגין אבל משהו כבד על הלב. המרגישים כתקועים, מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם נתקפים במשיכה לעברכם, שהיה כביכול הרבה יותר מחויך מההווה. געגועים לעבר תוקפים אתכם ולמי שתמך/ה בכם באהבה גדולה ללא תנאי. זה הזמן לבקר את אלה שהשארתם מאחור. זה הזמן לעשות חשבון נפש ברוב שטחי החיים, לנצור כעסים ישנים ולפתוח את הלב בפני אלה שבאמת אוהבים אתכם. הקידום בחיים מתעכב אך הזדמנות פז מחכה לכם באמצע החודש הבא בתחומי הרגש, המגורים והכספים. אתם דוחים את תחום הזוגיות כי לדעתם אתם לא מספיק טובים ומסיבה שכאילו אין לכם מה להציע לבן/ת הזוג.

אריה
23.7-22.8

מעגלי חוסר המזל תוקפים שוב בשל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. אתם לא מרוכזים בדבר אחד אלא דואגים יתר על המידה לאחרים והרבה פחות מזה לעצמכם. התחושה שכל העולם מתרחק מכם חוזרת להעיק. אתם סובלים מעצירה זמנית בנוגע: לעסקים, עבודה, לימודים נסיעות וכספים. בנוסף, אתם לא מבינים מדוע אתם משקיעים אהבה ומקבלים הרבה פחות ממה שמגיע לכם באמת. אתם מתוסכלים ולא יודעים איך לפרוץ את מעגלי חוסר המזל שנוחתים עליכם בזה אחר זה. זה הזמן לשים את האינטרס האישי מעל לשיקולים רגשיים שהם אלה שתקעו אתכם במקום אחד.

בתולה
23.8-22.9

כוכבכם השליט מרקורי בנסיגה ומעכב אתכם בנושאים רגשיים וכלכליים. לפנויים: זה הזמן לחשבון נפש ברוב שטחי החיים ובעיקר ביחס לזיווג ולאושר המתעכב מזה זמן רב. ידיעה לא נעימה הקשורה לבני משפחה יקרים תגיע אליכם. באמצע החודש הבא: סימנים טובים יותר מכיוונם. אני ממליץ לא לסיים קשרים עם חברים ולא לפגוע במי שחולק אתכם את החיים. הגבירו אצל בן/ת הזוג את עוצמת הסליחה ולימדו את צעדי הריקוד האינטימי. ייסורי מצפון וגעגועים חדשים עולים ביחס לדמות אהובה שהשארתם מאחור. תבקרו את מי שצריך לבקר.

מאזניים
23.9-23.10

כוכב מרקורי שבנסיגה כופה עליכם שבוע של תכנון קפדני על מנת לדעת היכן אתם עומדים רגשית וכלכלית. כדאי לכם שלא להשקיע את כולכם באהבה על חשבון דברים אחרים הממלאים אתכם בסיפוק. השקיעו בילדים או באחיינים האוהבים אתכם והמצפים לחברתכם. חכו לזמנים טובים יותר בקשר לקנייה או למכירה של נכסים יקרים. אתם מתנהלים בכבדות וזה הזמן להשקיע בפעילות גופנית בריאה ומבוקרת. הטבע עושה לכם את הכי טוב שאפשר - צאו אליו. געגוע לדמות מן העבר תוקף אתכם בעוצמה. פנו לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם עדיין מושפעים מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי היוצר בכם תחושה של כבדות ומועקה. שימרו על פרופיל נמוך ברוב המישורים, בעיקר במקום העבודה. זה לא הזמן לבקש קידום או העלאה במשכורת. אם אתם כל כך רוצים לדרוש זאת חכו לשליש האחרון של חודש מרץ. הגבירו את מידת הריכוז בכבישים ובמיוחד בתחומי הבית. הצפינו מתנה לאהוב/ה על מנת להפתיע. הכינו רשימת ביצוע ארוכה של דברים הכתובים על לוח לבכם. הילחמו בחוסר הביטחון הזמני בכך שתשמרו על קשרים עם אנשים המבינים אתכם ושנוח לכם בחברתם.

קשת
22.11-21.12

השבוע תיפול בידכם ההזדמנות לפתוח את הקלפים בפני בן/ת הזוג בדרך מקורית ומחודשת. קבלו את המגרעות ואת החסרונות באחרים. קחו את הזמן לארגן את התחומים הבאים: קריירה, כספים, לימודים ומשפחה. סוף השבוע יוקדש לאוורור הנשמה ולרוחניות. צאו יותר מפעם אחת אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב אל מסלול הגשמתן ומובטח לכם כי תרגישו הרבה יותר טוב. כספים יגיעו בזמן ובהפתעה. דיבורים על עבודה חדשה או על קידום בקרוב. צלצלו לייעוץ בנוגע לצדדים הכואבים ולריקוד הכלכלי והאינטימי המפוספס.

גדי
22.12-20.1

אתם מסתבכים ברגשות הקשורים לעבר ולתחלואיו. אתם עשויים לבזבז כוחות על מריבות סתמיות. לבעלי עסקים: בשורה טובה השייכת לזמן עתידי. בסוף חודש מרץ משהו ייפתח מבחינת המזל ותמכרו את מה שאתם רוצים למכור. למועסקים: חבריכם לעבודה מראים את פרצופם האמתי מתחת למסכות של חיוכים וחביבות מזויפת. אל תיכנסו למריבות ישירות ואל תתנו לכך להשפיע על מצב רוחכם. רגשות לבן/ת הזוג עולים על הפרק מחדש. צאו לסידורים כי לאחרונה לא ביצעתם כלום בנושאים שוטפים. לא לפרק מערכות יחסים ישנות. תכננו את הצעדים הבאים לחודש הבא.

דלי
21.1-18.2

לאור נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי מחכה לכם שבוע של חוסר אנרגיה ושל איבוד הביטחון וקצת גם הזיכרון. מישהו מנסה לקנות את לבכם כבר זמן רב בשקרים לבנים ומתוקים ויעשה זאת גם השבוע. הגבירו את הזהירות מפני הצעות שווא בכל השטחים ובמיוחד בתחום הרומנטי-אישי. לפנויים: רובכם יגיע למסקנה שתחום הרגש תקוע במקום המון זמן. פנו לייעוץ אישי שיקדם אתכם בנושאים משפחתיים ואישיים. אתם צמודים לעבר. מחשבות על מה הייתם יכולים לתקן בחייכם עולות שוב ומעיקות על ההווה. חפשו יועצים זוגיים העשויים לעזור לכם.

דגים
19.2-20.3

לאור נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי מחכה לכם שבוע מאוד רגיש ומבולגן. שימרו על עצמכם בנוגע לתאונות בכבישים ומפני תקלות בתחומי הבית. לפנויים: אתם לא רגועים מפני שאתם חשים שהקשר שלכם מתנדנד וחוששים מפרידה פתאומית וכאובה. מומלץ שלא לחתוך קשרים ולדעת יותר על האמת לפני שאתם חורצים דין. תנו לזה קצת זמן. חכו לזמן טוב יותר. זה הזמן לנקות את הראש מן העבר הכאוב ולהאמין בעצמכם מחדש. שימרו על עצמכם מהמגפה שעדיין כאן. חדשו את הקשר עם חברים ותיקים. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל שטחי החיים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay