טלה
21.3-20.4

רטרו כוכב מרקורי מזיק לכם. אתם כועסים על כל דבר ועניין. שבוע של בלבול ושל מצבים של שכחה זמנית. שמרו על החפצים שלכם ואל תצאו יותר מדיי, במיוחד לא לבילויים פרועים ופזרניים. השתדלו שלא לחתום על חוזי קנייה/שיפוץ או של מכירת דירה. הקפידו לשמור על חפצים אישיים. סגרו היטב את דלת הבית. המשפחה לא מבינה צעדים בהם אתם נוקטים לאחרונה. אתם שוב חוזרים לתבנית הישנה של להישאר בזוגיות מתוך חוסר ברירה בקשר הכושל והטעון שיפור. הגיע הזמן ללמוד על עצמכם ועל בן/ת הזוג.

שור
21.4-20.5

השבוע התקשורת עם הסביבה הקרובה משתפרת מעט למרות נסיגה שלילית של כוכב התקשורת מרקורי. אל תעזבו את מקום העבודה, גם לא לעבור דירה, שימו לב לאותיות הקטנות בחוזה. שימרו מאוד על העבודה שלכם שעושה לכם טוב ושבזכותה אתם במצב שייחלתם לעצמכם מזה המון זמן. פגישה עם חברים תוליד הזמנה שתהווה כפיצוי לשבועיים הקודמים שלא היו טובים. זה הזמן לערוך בדק בית בקשר להוצאות העולות על סכום ההכנסות. בריאותכם במיטבה. השבוע תזכו לראות חברים ובני משפחה שמזמן לא ראיתם. הורידו עצב וכעסים. זה הזמן לאזן את כמויות האכילה הרגשית.

תאומים
21.5-21.6

השפעת כוכב התקשורת השבוע ממשיכה להיות שלילית. במישור הבין אישי תמצאו שותפים לבילוי פורה ומשותף. לנשואים: התקרבות פתאומית של בן/ת הזוג מותירה אתכם שוב בפתחם של היסוסים. אתם לא קוראים נכונה את האיתותים וחושבים שהם בעצם דו כיווניים או כמסרים הכפולים המוכרים לכם היטב. תזכו לראות חברים ובני משפחה שמזמן לא ראיתם. במישור החברתי תמצאו שותפים יותר נורמליים. חשבונות מרירים וחשדנות רומנטית גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר עולים שוב על הפרק, אך הפעם אתם קצת יותר חזקים מהפעמים הקודמות. המשיכו בלהניע את הגוף ולפתחו.

סרטן
22.6-22.7

השבוע מבולגן מבחינת גודש האירועים שחלקם משמחים וחלקם מעורפלים. חלק מכם יפעלו מתוך שיקול דעת לקוי בנוגע לרומן חדש/ישן ולפלירטים הזויים. לרציניים: תדונו בהצעת נישואין או בלגור יחד בעתיד. שאיפה להתברג עם חברים ובמקומות הקרובים לאזור המרכז מחזיקים אתכם בתקווה לעתיד טוב יותר. אסור לכם לשנות את אורח החיים הפשוט שלכם, את הלימודים או את המשפחתיות. לנשואים: תחשבו היטב לפני שאתם נוטשים את הספינה הטובעת. אתם אמורים לשנות משהו הקשור לבית. חלק מן החברים מפנים לכם עורף. אל דאגה זה יסתדר עד לאביב הקרוב.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם פחות סובלניים ופחות ונינוחים. אין לכם המון זמן לחלק בין חבריכם הרבים. להפתעתכם תקבלו יחס חם מכיוונם. הפתעות ממקור תעסוקה בלתי צפוי. לאחר חשבון נפש נוקב אתם מגלים שחסרים לכם חוויות בילוי מרעננות. זוגיות: יותר מתמיד אתם זקוקים לאוזן קשבת. ליזמים: לפניכם הזדמנות בתחום העסקי, אשר תצית בכם תקווה מחודשת. מבט לאחור אל כל הנקשר לעברכם. תחשבו על מישהו והוא פתאום יתקשר. בנוסף, תקבלו סימנים מחבר/ה אחר/ת שלא הייתם בקשר מזה שנים. הפנויים יתעניינו בסודיות בקשר שהיה להם בעבר. זה הזמן לייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

בתולה
23.8-22.9

השפעת כוכב התקשורת ממשיכה להיות שלילית. אתם דואגים להורים ולקרובים אחרים. האנרגיות מושקעות בילדים ובין כתלי הבית. כושר החלטתכם ירוד ביחס לתחום האהבה והמגורים. סכסוך מתמשך בעבודה יוצר בכם פחד מפיטורין. היזהרו פן תנוצלו שכן כיסכם יהיה פתוח לרווחה. כדאי שלא לבטוח באנשים השוכחים אתכם לעיתים קרובות ושפתאום חוזרים כשהם רק צריכים משהו. תגלו שרק אלה הקשורים לבית יהיו הראויים לתמיכתכם. תנו לעצמכם מנוחה בנושא הקריירה. זה לא הזמן להיכנס ללחץ. השקיעו משאבים לטווח הארוך כי ברבות הזמן תמצאו בהם נחמה. אתם מהססים בקשר למישהו אליו אתם מתגעגעים.

מאזניים
23.9-23.10

השפעת כוכב התקשורת שלילית וממבלבלת. בעקבות זאת אתם סובלים בנושאי הימורים רומנטיים שונים ונקלעים אשליות בתחום הרגשי. תקלות טכניות בבית קורות בצרורות. בתחום התעסוקתי אתם מבולבלים וצריכים להיזהר. בנוסף, אל תתנו שינצלו את תמימותכם. רגשות עזים כלפי בן/ת הזוג יתקלו באכזבה כתוצאה מחוסר היענות. תזוזה כלשהי בנושא משפטי תעורר בכם תקווה. אתם מנסים לעזור למישהו לפתור בעיה רגשית סבוכה. השקיעו בעבודה ובבית. הוצאות מיותרות שנעשו לאחרונה מעיקים פחות על חשבון הבנק. כספים המגיעים לכם יגיעו לבסוף, אל דאגה. שמחה בקשר לאחיינים או לילד/ה.

עקרב
24.10-21.11

השבוע בן/ת הזוג מהסס/ת בקשר אליכם וגם אתם לא סגורים מספיק על מנת להחליט. אתם לחוצים מנושא הכספים. טיפ חשוב: תפגשו את הבעיה באמצע הדרך, תנסו 'לפטר' אותה לפני שהיא תגיע אל דלת ביתכם. פנו לייעוץ ביחס לנושא הזוגי. עצה זו תחסוך לכם סכסוך עתידי כבד. בקרוב מאוד שיפור בתחום הקריירה. בעיות על רקע השקעת בן/ת הזוג בעבודה יותר מאשר בזוגיות. הבטחה לשינוי בתחום הזוגיות שוב מופרת על ידי בן/ת הזוג. אתם חסרי אונים נוכח אי היכולת לשנות את הכללים בבית. אל תפחדו מייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

השפעת כוכב התקשורת מרקורי הנסוג ממשיכה להיות שלילית. אתם מסתבכים ברגשות ובעסקאות שמקורן בעיוות האמת. אתם עשויים לבזבז אנרגיה על מנת להוכיח לאחרים את צדקתכם, אך מומלץ לכם שלא לשכוח שאנשים שומעים רק את מה שהם רוצים לשמוע, ולא את האמת. לבעלי עסקים: עננה אפורה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע על מצב רוחכם. רגשות למישהו שאהבתם עולים על הפרק מחדש. סדרו את הדברים בראש, אך אל תפעלו כרגע באופן מעשי. תכננו את הצעדים הרגשיים והכלכליים הבאים לחודש הבא ואז הכוכבים ימזלו אתכם.

גדי
22.12-20.1

השפעת כוכב התקשורת השבוע ממשיכה להיות שלילית. למהמרים: זכרו את מה שעברתם בשנה שעברה. מומלץ לפעול בזהירות יתר, אחרת תאבדו את מרבית השקעתכם בבורסה ובכל תחום כלכלי אחר. כרגע אפשרי לנוח מהאקשן שלא משאיר לכם רגע מנוחה. השקיעו בבית באהבה ובילדים. לבעלי עסקים התקועים במקום אחד - זה הזמן לפרסום קבוע ולאורך זמן. חפשו דרך למצוא שינוי בתחום הקריירה. ייתכנו מהלכים של הרגע האחרון לשפר את מה שלא יכולתם לעשות בעבר. הזמינו אדם מחוץ למערכת שיוכל להשפיע על בן/ת הזוג. דחו נסיעה שנועדה לתקופה הקרובה.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מושפעים רגשית מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי. בעקבות זאת אתם מרגישים שאתם צריכים לגרום לאחרים להעריך את שהשקעתם בהם - רגשית וכספית כאחד. אתם בתחושת אי שליטה אך מנסים לשדר עסקים כרגיל. הגיע הזמן לשחרר את הפחדים האלה ובמקומם להצמיח אישיות המקרינה ביטחון. אתם מדלגים בהצלחה על מכשולים ישנים בנוגע לעבודה וקצת פחות בצד המשפחתי-רגשי. פתחו את הפה והביעו את עמדתכם בקול צלול וברור. דאגות ביחס לירושות או לכספים המגיעים לכם. מישהו יבקש את חברתכם בדרך עקומה ומלחיצה מדיי. זה הזמן לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם סובלים מעצבנות יתר בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. אתם מאוד עקשנים ומתחפרים. אתם רוצים שיעזבו אתכם לנפשכם. היו הוגנים כלפי אלה שהרעיפו עליכם אהבה. אין לכם סיבה להיות מצוברחים. ריב פעוט יגיע לידי הבנה בראשית השבוע הבא. זה הזמן לפעול ביוזמה משותפת בנושא התעסוקה על מנת לפרוץ את מעגלי חוסר המזל והכישלון. הפנויים רגשית ינסו לחזור לקשר שמזמן נקטע או לרענן קשרים עכשוויים. בקיצור הכינו עצמכם למצב של כאילו אתם מככבים 'ב'כלה מאיסטנבול' עם המטפחת והדמעות. הנשואים יזכו לימים של סליחה או להתקרבות איטית ממקום טוב בלב.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay