טלה
21.3-20.4

לשוחרי השינוי ולנמרצים: שבוע של אור ותקווה אמתית לפניכם. אתם משתחררים מפחד הקורונה ומצליחים לעמוד על הרגליים מבחינה רגשית ודינמית. הפתעה לכסף שמגיע אליכם ומקיים את הצורך והסיפוק לעזור ליקרים לכם. אתם מצליחים לשתף פעולה עם מקורב שמבטיח להטיס אתכם קדימה בכל השטחים. בדקו את אמיתות הבטחותיו. הקשיבו לעצות מקצועיות וחכמות בנושא זוגיות. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. למי שעדיין תקוע בפחד הטכנולוגי: זה הזמן להשקיע בחיצוני וברכישת הידע המקצועי דרך אמצעי התקשורת והאינטרנט.

שור
21.4-20.5

שבוע די מחויך. הכוכבים פותחים אט אט את האנרגיות והמזל. פתאום ובבת אחת יש בכם אנרגיות המפעילות את המחשבה שהיא כידוע קודמת לכל מעשה. אתם מתגברים על אובדן של אנשים חשובים במשפחה וחברים קרובים. יש לכם רצון לשפר את הזוגיות שהגיעה כמעט לקצה התהום. זוגות ותיקים ירגישו את הצורך לגשר, בעיקר למען הילדים. הרמה הכלכלית שלכם נשמרת למרות שהמגפה עדיין כאן. אתם פחות תלויים בבן/ת הזוג וקובעים את מה שתעשו בעתיד. בשורה טובה ביחס לילדים, ההורים, אחים או מישהו יקר אחר - תפיח בכם שמחה.

תאומים
21.5-21.6

הזדמנות חד פעמית נופלת בחלקכם במישור הבין אישי. נצלו אותה. אתם מקבלים את העצות הנכונות ושואפים ליישמן. אתם קשובים לגופכם ולצימאון האהבה הנסתר/הגלוי שבכם. יש סימני שינוי רומנטי לטובה, אבל כל זה רדוד ועדיין לא מספק. אתם חשדנים ושמרנים באישיותכם וכדאי לכם לחפש את הדרכים לפרוץ את מעגלי המקובעות המעכבת. חפשו להגשים את הקריירה למען סיפוקכם האישי אך גם על מנת לזכות בכבוד, בהערכה ובאהבת היחיד/ה. געגועים לא מוסברים לבן/ת זוג שנלקחה מכם בדרך הארוכה והמתפתלת של החיים. אתם מתגעגעים לתנועה, לספורט, לאמנות ולריקוד.

סרטן
22.6-22.7

אתם שקועים בחשבון נפש ובצומת גורלי ביחס לעבודה לימודים וחברים ולא יודעים לאן לפנות. אתם מביטים על החיים בביקורת למרות שהגעתם מזמן להישגים נכבדים. משהו תקוע לכם כמו חסימה למרות שאתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה, אבל לא מוצאים אותה כמו פעם. בעלי העקרונות יסבלו ובעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. הקריירה במצב תקיעות בדומה לתחום האישי. זה הזמן לחפש את מה שאתם רוצים בכל מקום אפשרי. מומלץ וחובה לחפש בעיתונים ובאינטרנט. אל תתביישו לשאול ולשתף אחרים בבעיות ובתקיעות הארוכה שלכם, כי ביישנים לא מצליחים.

אריה
23.7-22.8

שבוע רגשי: הסימנים האחרונים שקיבלתם עוזרים לכם לקוות לשיתוף פעולה חדש עם בן/ת הזוג. לנשואים הוותיקים: הורידו חניקה אוהבת ורגשית מעל צווארכם ומצוואר בן/ת הזוג. במקביל השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים בהם ניחנתם. אתם ממתכננים שינוי דרסטי בחיים אבל זכרו שלא מספיק להחליט לשנות דברים, צריך גם לבצע. זה לא הזמן לשנות לעבודה אחרת או לחפש להתמקצע. מצד שני, זה הזמן לחפש גם את הדרך לאושר לצד בן/ת זוג. חפשו בכל מקום אפשרי. למי שלא, זה הזמן להכיר את סודות המחשב. תשקלו ייעוץ מבלי לפחד ומבלי להיות סקפטיים.

בתולה
23.8-22.9

הצד התעסוקתי מתבהר. במישור האישי אתם שואפים לצדק, נותנים את הלב ושוב לא מקבלים הוגנות כלפיכם. עליכם ללמוד את הדרך לתת, אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי. אתם מרגישים בדידות למרות שרוב בני המזל בזוגיות המחייבת את שני הצדדים. הדרך לשיתוף פעולה עוברת דרך ייעוץ אישי. זה הזמן לגייס את הכוחות המופלאים שלכם על מנת ליצור מציאות כלכלית חדשה ורעננה. הורידו אגו וחפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. הורידו את התלות בבן/ת הזוג ובאהבה לה אתם מצפים. זה הזמן לנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע ולמרות השפעת הקורונה, שוב אתם שמחים. מצב קוסמי מעולה מאפשר לכם לראות את הצדדים הטובים שבחיים. ידיעה משמחת בתחום הקריירה תרנן את לבכם. מצב הרוח משתפר לאחר סוף השבוע הקרוב. החברים מפרגנים לכם עד כדי כך שאתם מתחברים לאנרגיות החיוביות. ההומור שלכם בשיא. הפעילו אינטואיציה ביחס לתחום הרגשי וצאו לעזור לאחרים בנוגע לתחום האהבה. אתם טובים בזה. לחצים באזור הקיבה והגב תחתון. תחום העבודה מתחיל לעודד. חלק מבני המזל ימצאו מקום עבודה וחלק יקודם בסולם הערכי. צאו לבלות בסוף השבוע ותמצאו את הפרטנר הבא.

עקרב
24.10-21.11

אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את אמנות האתגר, שחרור פחדי הנטישה והקנאה. האסרטיביות היא מילת המפתח השבוע. הקריירה בתנופה, האהבה בנסיגה. נצלו כישרונות גלויים ומוכחים. פתחו את פנקס הטלפונים וצלצלו לחבר/ה ותיק/ה. הכוכבים פותחים לכם את האנרגיות והמזל. זה הזמן לקדם רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הפעילו את הרצונות והנכונות לאהבה, לקבלה ולנתינה. אתם נזכרים בהזדמנות לאהבה שחמקה לכם מבין הידיים בגלל ההיסוסים הישנים המוכרים. השתמשו בשכל ופחות עם הרגש.

קשת
22.11-21.12

למרות הקורונה, הכוכבים ממזלים אתכם. סימנים ראשוניים לשינוי וקידום בתחום התעסוקה. זכרו שבשטח המצוינות היא זו שקובעת בהקשר לקידומכם. הצעות חדשות צצות בכמה מישורים, רק פקחו עיניים למצוא אותן. זה הזמן לדרוש את המגיע לכם בכל המישורים. במישור האישי אתם ממשיכים לשאוף להוגנות, נותנים את הנשמה ושוב לא מקבלים הרבה מזה. עליכם ללמוד את הדרך לתת אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי. אתם מרגישים בדידות למרות שאתם בזוגיות המחייבת את שני הצדדים. למסתבכים עם החיים והזוגיות: הדרך לשיתוף פעולה עוברת דרך ייעוץ אישי.

גדי
22.12-20.1

הסגר נפתח ורוב בני המזל מעוניינים לחזור לפעילות רגילה. בעלי המחויבות הרגשית צרכים לזכור שרגשות האשם והרצון לתת בלי פרופורציה חייבים להיפסק וכמובן אם הם רוצים להיות מאושרים ובשליטה. עוצמת הסליחה תוציא אתכם ממעגל כאב האובדן ומהזוגיות הנמצאת בדרך ללא מוצא. הנסיעה עליה חלמתם משגעת לכם את השכל. לא כעת, אבל בעתיד הנראה לעין היא תצא אל הפועל. המשיכו להיפטר מהעקשנות כלפי אחרים. פלסו דרך לאושר בכך שלא תדרשו בכוח את היחס שבאמת מגיע לכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם בעבר. פנו לייעוץ לדעת היכן אתם עומדים.

דלי
21.1-18.2

בימים הבאים תקצרו הצלחה בנוגע למגע עם קהל. מרבית הזמן יוקדש לתחום הקריירה. תחושת הקלה בנוגע לתחום הרומנטי בסוף השבוע הקרוב. מישהו מהמשפחה ימשיך ויחבל בתחושת היחד שלכם ושל בן/ת הזוג. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ואל תיקחו את הדברים למחוזות לוחמניים מידי. הצימאון לפרגון דוחף אתכם לדרוש את תשומת הלב. שימו לב: אם אתם לא מקבלים אתם נסגרים בתוך עצמכם וזו לא הדרך הנכונה. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר ולא שמים לבריאותכם הפיזית והנפשית. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. זה הזמן לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

הכוכבים ממזלים אתכם מחדש בגשם של חיוכים ואהבת הקרובים והחברים. רובכם מועסקים למרות התלונות. צאו מהייאוש השקט והמזיק בו אתם נמצאים המון זמן. הורידו את התלות בבן/ת הזוג ובכמות האהבה לה אתם מצפים. זה הזמן לנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת. בריאותכם במיטבה. זה הזמן לקדם רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה. הרגישו את הרצונות האישיים לאהבה, לקבלה ולנתינה. לפנויים: הזדמנות לאהבה שוב חומקת מבין הידיים בגלל ההיסוסים המוכרים והמגבילים. השתמשו בשכל ופחות עם הרגש במערכות חברתיות ואישיות.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay