טלה
21.3-20.4

הקפידו השבוע לשמור על הקיים, אבל זה לא ימנע מכם להתגעגע אל העבר ולערכיו הכלכליים והרומנטיים. אתם ממשיכים לדאוג לבן/בת משפחה קרוב/ה ולילדים. תנוחו קצת והשאירו כוחות לעצמכם כי אתם יודעים עמוק בפנים שגם חמור יודע שהוא לא משאית הובלות. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל שיחות הצ'אט, הטלפון או במפגשים המקריים במסגרות שונות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים היכולים להשכין לשלום בית. תחושת מועקה בלתי מוסברת שואבת מכם את מירב הכוחות ובעקבות זאת אתם פועלים שלא על פי חשק אלא כמו רובוטים.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מגלים ששובר הגלים לא יוכל לנצח את הגלים החזקים באמת. הפגינו עוצמה וחוזק כמו שבני המזל שלכם יודעים לעשות. אסור לכם להישבר ומובטח לכם שתצליחו לעבור את המשבר מחוזקים יותר מאשר הייתם קודם לכן. הנשואים יחפשו לשקם אמון אך ללא הועיל. ייתכן שתצטרכו לפענח חידות רגשיות. אתם מרוכזים באחרים למרות שיש לכם לא מעט עניינים אישיים לפתור. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה. הדאגה לאחד מבני המשפחה רובצת בעיקר על כתפיכם.

תאומים
21.5-21.6

הדגשים השבוע יהיו לגבי בריאות, כספים וקריירה. יסתבר שהבטחה בתחום הרומנטי לא מתקיימת אבל אתם שורדים זאת. האנרגיות הטובות מושקעות בילדים/אחיינים ובטיפוח היופי והבריאות. כלכלית: הכספים שמגיעים לכם יגיעו ויספיקו להציל את המצב. בקרוב מאוד אתם חוזרים ללמד או ללמוד במלוא הקיטור. טיפ: תנסו להתחבר לקשרים ישנים/חדשים מכיוון חדש ויצירתי, אקט שעשוי לעזור. זההזמן לחפש את הזיווג המתאים. אלה שהשקיעו מאמצים מרגישים בקידום הכלכלי הקרוב להתגשם. מסמך כלשהו או מכתב או ידיעה כלשהי יקבעו את עתידכם הקרוב. התחום החברתי המרוענן יעלה יפה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

העולם נראה לכם כקופא על שמריו. שומרים מפני המגפה אבל יחד עם זאת זקוקים נואשות להתנסויות חדשות, להתרעננות, לחופש ולהרחבת אופקים - פיזיים ולימודיים. ענייני פרנסה עולים על הפרק ועליכם לקבל החלטות אמיצות אם להמשיך להישאר ולהפסיד אפשרויות אחרות ובין באם להשקיע עוד במקום הנוכחי ובמה שבו אתם עוסקים כרגע. טיפ: זה יהיה לכם מאוד קשה לביצוע, אבל מומלץ להתרחק מאנשים שלא ראויים לחברתכם ובמיוחד מאלה שנתתם להם את הנשמה ואכזבו אתכם בגדול. תחושת המועקה מתגברת והיא קשורה להבטחות שלא קוימו. צלצול מפתיע או וואטסאפ ישמשו לכם כמפלט וכמשען מאזן.

אריה
23.7-22.8

הורידו השבוע צפיות לזבנג וגמרנו בנוגע לבעיות. זכרו שהדרך אינה נמדדת במרחק אלא במידת כוח הרצון והסבלנות. בקרוב מאוד אתם חוזרים אל דרך המלך בנוגע לכספים, קריירה וקשרים רגשיים. לא להסס לנסות שוב ללכת בדרך האהבה, אבל לעולם אל תמירו ותמכרו את נשמתכם כתחליף בעושר השקרי והמתעתע. לפנויים: אתם מלאים בתסכולים רומנטיים, מחפשים מפלט מול המחשב ועוסקים בהתכתבויות - בעיקר עם מחשבות ודאגות היתר של עצמכם. יהיו ניסיונות להרגיע כעסים ישנים בתיווך חברים או בני משפחה. לנשואים: הסלחנים והאוהבים באמת ייהנו מסוף שבוע של הבנה.

בתולה
23.8-22.9

אתם במאבק תמידי לאורך השנים נגד כאלה הרוצים להכתיב לכם איך לחשוב. הילחמו על האמת גם אם השקרנים והרודנים מכבים לכם את האור. יש לפקוח עין על אדם צבוע ומתחסד המעמיד/ה פנים כחבר/ה. האהבה או הזיכרונות מן העבר לא מניחים לכם, אך בניגוד למה שחושבים עליכם, אתם מתפקדים ופופולאריים מאוד. לעולם אל תחזרו על הטעות של להעניק מתנות רגש וחומר חינם לבן/ת הזוג או לכל גורם אחר טרם שתקבלו סימנים דומים של אהבה. הורידו כעסים וזכרו: רק גשר אדיר של מחילה יכול לשאת בגידה באהבה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חשים כפחות יודעים על עצמכם ועל הדרכים להתניע חלומות. לרומנטיקנים: אתם מונעים מתוך דחף שלילי שעלול להפיל אתכם ברשתו. הורידו כעסים כי זה הדבר הראשון שעליכם לעשות טרם שיקרה השינוי המיוחל. זכרו: אתם יכולים לרקוד באמבטיה המפוארת של אחרים אבל לא בטוח שתצאו נקיים יותר. הפרידה האחרונה הותירה אתכם מתגעגעים לעבר אבל לא נראה לכם שאפשרי עוד לתקן. הימנעו מלצעוק על הבוס ועל כל העולם מפני שבקרוב נכונו לכם ימים הרבה יותר מוצלחים. התמידו לחשוב חיובי ולתקן דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. זה הזמן לייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

למרות שבקרוב יהיה לכם יותר טוב, השבוע אתם מרחפים ולא ממש מרוכזים. אתם שוב מגלים על בשר נפשכם שהיכן שהמילים נגמרות שם מתחילות המלחמות. כספים יוזרמו השבוע ממכם או אליכם למטרת קנייה חשובה ויקרה אותה תחלקו עם אחרים. שימו לב למצוקת הילד/ה. תוזמנו לשמחה עתידית הקשורה למשפחה הקרובה. קושי במישור הרומנטי העכשווי. הלחצים האחרונים מכיווני התעסוקה מוציאים אתכם מדעתכם. בימים אלה אתם מהירים מדי. אתם זוכים בהרבה דברים, רק שימרו על מוצא פיכם מלהעביר זאת לאוזניים לא רצויות ולמדו שהאמת מהירה מפרארי וצפה מהר משמן על פני המים.

קשת
22.11-21.12

מה שיעניין אתכם השבוע יהיו בעיקר המשפחה, הילדים והחברים לעבודה. לקרייריסטים: קשריכם יתהדקו. אתם ממשיכים בכישרון רב לפתור בעיות של אחרים בשעה שאתם מתקשים לפתור את הבעיות האישיות שלכם. אתם חושבים בעצב על אנשים שאיבדתם. למחפשים תעסוקה ולמתאמצים מחכה הזדמנות הקשורה לעסקים הדורשים יכולת מכירה וניהול. אווירת קיפוח בשל הבטחה מצד מעבידים שלא קוימה במועדה. בכללי עליכם לקבל החלטות אמיצות. תת ההכרה מאחסן לכם פחדים שלצערכם אין להם תווית של 'פג תוקף'. הגיע הזמן לשחרר את הפחדים האלה ובמקומם להצמיח אישיות המקרינה ביטחון.

גדי
22.12-20.1

במישור העבודה אתם תחת ביקורת. המצב דורש מכם לעבוד כפליים. עצות רומנטיות שקיבלתם מחברים מבלבלות. החלטות שמזמן הייתם צריכים לקבל עדיין מתעכבות. השקיעו לטווח הארוך ברוחניות ביוזמה ובלימוד. ייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה, שכן אתם במסלול נכון לעבר הגשמה. הקשר האישי הקיים מתנדנד וכאילו לא הולך לשום מקום. זה הזמן לפתוח את עצמכם לייעוץ חיצוני, כי רק כך תגיעו לייעדכם במינימום פציעות רומנטיות. אתם מגלים שאהבה וזיכרונות אינם נשלטים ושיש להם רצון משל עצמם. בין היתר נוסחת ההצלחה שלכם השבוע היא תפילה צלולה המחלצת ספינות טרופות מן המצולות.

דלי
21.1-18.2

מישהו מחזר אחריכם אבל הוא לא מספיק גלוי. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. עליכם לתרגל אמפטיה לגבי אנשים שיש לכם פחות סבלנות אליהם. פשוט תזרמו ותפעילו את הלב ולא רק את הראש. אתם צפויים לחוות רגעי נחת מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה. התעלמו השבוע מאנשים העוצרים אתכם באופן קבוע מלהתקדם, הביטו במשתדלים ובמצליחנים וקחו דוגמה מהם. הסירו מחסומים פסיכולוגיים המונעים מכם לעשות כמוהם. מומלץ לדרוש את המגיע לכם בעניין הקריירה, אבל בזהירות ובמתינות, שכן בטעות הדבר עלול לגלוש לאגרסיביות ולמלחמות מיותרות.

דגים
19.2-20.3

הנושא הבין אישי יאתגר בשלל הצעות שאחת מהן תהיה קשה להסרה מסדר יומכם. בין לבין שלוותכם מתפוגגת נוכח האהבה החומקת לכם בין הידיים. נושא התעסוקה עמום. התחילו לחשוב על החיים ברצינות, שימרו על בריאותכם. היפתחו לרוחניות פתוחה ומתקדמת. הקפידו לתרום לאנשים אחרים ומהר תקבלו כפליים בחזרה. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. צאו אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב אל מסלול הגשמתן. יש לכם רעיונות מקוריים, הזדרזו להגשימם כי מפתח ההצלחה שלכם ישוכפל על ידי אחרים אם לא תשתמש בו עכשיו. זה הזמן לייעוץ אישי.  

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay