עם תום חקירת המשטרה שהחלה בתאריך 7.1 עת נעצר הנאשם תוך מאבק והתנגדות למעצרו, הוגש אתמול כתב אישום ארוך כנגדו על ידי יחידת התביעות בירושלים.

על פי כתב האישום, בתאריך 7.1 הגיע הנאשם בשעת בוקר אל בית באחת משכונות העיר בית שמש. למשמע נביחות כלב המשפחה, יצאו בני הבית לחצר והבחינו כי הנאשם מטפס ונכנס אל החצר, חלף במהירות על פניהם ונכנס אל ביתם ונעל את דלת הבית כשתינוקת כבת שנה בלול בתוך הבית התעוררה ופרצה בבכי. לאחר זמן קצר הרים הנאשם את התינוקת יצא מהבית במהרה חצה את החצר ויצא משער ולאחר מכן נשמטה התינוקת מידיו והוא נמלט. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירת המקרה והחלו בסריקות אחר הנאשם. 

בהמשך לכך, הנאשם "השתלט" על רכב של מכרה שלו והחל בנהיגה זאת בניגוד לחוק מאחר ולא הוציא רישיון נהיגה מימיו, במהלך נסיעתו פגע בכלי רכב בדרך ובהמשך המשיך בנהיגה והחזיר את הרכב לבעליו.

לאחר מכן הגיע לבית משפחתו שם נעל את בני משפחתו ורק בעת הגעת כוחות המשטרה פתח את הדלת ונמלט לדירה סמוכה שם נעצר על ידי השוטרים שטיפסו על סולם על מנת להגיע אל תוך הדירה.

הנאשם התנגד למעצרו ולטיפול רפואי שביקשו להגיש לו חובשים שהגיעו למקום לאחר שפצע עצמו. הוא הועבר לחקירה במשטרה ומעצרו הוארך מעת לעת וכאמור אתמול הוגש נגדו כתב אישום מפורט על מעשיו.

דוברות המשטרה (ירושלים)

תמונה אילוסטרציה. קרדיט דוברות המשטרה.