צילום: FREEPIK

פעמים רבות יש צורך לבצע איטום בבניין או בחזית שלו. עבודות האיטום נועדו למנוע פגמים של רטיבות, ולא אחת מדובר בעבודות הכנה לפני צביעה או שדרוג הבית. כך או כך, כדי לבצע איטום כראוי יש צורך לפנות לחברת איטום מקצועית שאינה מתפשרת על איכות. חברה כזו תסייע לכם לשקם ולשדרג את הבית מבלי שתצטרכו לדאוג לבואו של החורף או למראה הכללי של הבית.

איך בוחרים חברת איטום?

עבודות איטום אינן עניין של מה בכך. אם רוצים להשיג תוצאות איכותיות, חשוב לפנות לחברת איטום מקצועית. איך מוצאים אחת כזו? קבלו את כל הטיפים השימושיים שכדאי להכיר:

  1. באילו חומרים משתמשת החברה לצורך איטום?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון הוא בחירת חומרים מתאימים לאיטום. בין אם מדובר באיטום לפני צביעה או איטום תפרים, חברה מקצועית ואיכותית תמיד תשתמש בחומרים טובים ועמידים כמו סילר. לפיכך, כשיוצרים קשר עם החברה, מומלץ לברר על האופן שבו היא עובדת ובאילו חומרים היא משתמשת.

  1. עמידה בלוח הזמנים.

עבודות איטום הן חיוניות, אך לא אחת עלולות להפריע לשגרה היומית שלכם. ריח החומרים הבלתי פוסק או עובדים שמשתמשים בציוד סנפלינג ומדי פעם ניתן לראות אותם מבעד לחלון, כל אלה יכולים להפריע לכם במהלך ניהול השגרה היומית שלכם. לפיכך, חשוב לברר שהחברה עומדת בלוח הזמנים שתוכנן.

  1. אישור עבודה בגובה.

עבודות איטום רבות מבוצעות בגובה רב, ולכן הן אינן נטולות סיכונים. מומלץ לוודא אם לעובדים קיים אישור עבודה בגובה. מדובר באישור מיוחד אשר ניתן לאחר הכשרות ואשר יש צורך לחדש כעבור כשנתיים. ההכשרות וההדרכות נועדו לרענן את כללי הבטיחות. מעבר לכך, כל עובד מחויב להגיע לעבודה כאשר הוא מצויד באביזרי אבטחה – קסדות, נעליים שמונעות החלקה, בולמי נפילה ועוד.

  1. מחיר העבודה.

המחיר בעבור עבודות האיטום משתנה בהתאם לסוג העבודה שיש לבצע, גודל השטח ופרמטרים אחרים. אך בעוד שיש חברות הגובות מחיר הוגן על כל עבודה, קיימות גם חברות המנצלות את תמימותו של הלקוח וחוסר הידע שלו בתחום וגובות ממנו מחיר גבוה ממה שצריך. לפיכך, לפני שפונים לחברה מסוימת, חשוב לבחון את המחירים בשוק. כמו כן, אל תהססו לבקש פירוט והצעות מחיר על כל העבודות שבוצעו.

  1. חברה מומלצת.

המלצות מפה לאוזן רלוונטיות גם בעידן האינטרנטי. אם אתם מעויינים בחברה מקצועית המעניקה שירות איכותי והוגן, כדאי שתשאלו את הסביבה שלכם ותתחילו לאסוף המלצות. כמו כן, ניתן לברר על החברה באתרי האינטרנט ובפורומים השונים. כי כשמדובר בחברה ששמה הולך לפניה, אתם כבר תדעו.

  1. אדיבות השירות.

בימינו אין די בביצוע השירות באופן מקצועי בלבד, אלא חשוב לבחון אם הנציגים אכן נדיבים ללקוחותיהם. כאשר אתם בוחרים חברה לעבודות איטום, תצטרכו לעבוד איתה לטווח הארוך. כבר בשיחות הטלפון הראשונות ניתן לבחון את התנהלות הנציגים. האם אתם מרגישים בנוח לפנות אליהם?

  1. חברה שמעסיקה עובדים אמינים.

כאשר העובדים מבצעים עבודות איטום, יש להם יתרון על פניכם. הם נמצאים על הגובה ויכולים בעצם להגיע לכל חלון ולכל בית. לפיכך, חשוב לבדוק אם החברה בדקה היטב את העובדים שלה והנחתה אותם לגבי ההתנהלות שלהם במהלך העבודה. אם מדובר בעובדים אמינים ומקצועיים, הם רק יעשו את עבודתם ולא יפזלו לכיוון החלונות שלכם.

הבניין שלכם ישן? צריכים לעשות לו שדרוג בדחיפות? חברת נקר אחזקות מביאה לכם את טובי העובדים לביצוע עבודות איטום, צביעה, עבודות בגובה, ניקיון חניונים, ניקוי בסנפלינג ועוד.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתב