תקופת הקורונה והסגרים החוזרים והנשנים יצרו ביקוש גדול של הנוער לפעילויות חוץ, בדגש על אופנים. 

היוזמה הגיעה מהנוער עצמו, בעקבות חוסר בשטחי רכיבה בתוך המושב. 

הנוער פנה אל קבוצת הורים לעזרה בבניית מסלול 'פאמפטרק' מקצועי, ממנו קיבלו הכוונה ונימלו שטח של מטע זיתים מוזנח במרכז המושב. 
הפרוייקט החל לפני שבועיים, וכעת כבר ניתן לראות את המסלול בשלביו הסופיים הכולל: 3 גישרונים שנבנו מעל ערוץ נחל העובר במרכז המטע. העבודה דרשה מהנוער עבודת כפיים רבה, כולל ניקוש עשבים, סיקול אבנים, איסוף קרשים לבניית הגישרונים ועוד.

אריאל עצמי (בן 16) אחד הנערים מהפרוייקט: "כמה אפשר לשבת לבהות מול מסך אז התחלנו לצאת החוצה ולחפש תעסוקה אבל עכשיו עם הסגר אסור ללכת רחוק וחיפשנו לעשות משהו קרוב"

"זה התחיל מרפות לאופניים" מספר לביא ישראל (בן 14) "ולאחר מכן רצינו לקחת את זה קדימה יותר ולשדרג פתחנו קבוצת ווטצאפ והיה ביקוש ממש הרבה נוער התנדב גם מהישוב הישן וגם מההרחבה"

אריאל: "אספנו קרשים וחתכנו כמו שאוספים בל"ג בעומר, אדמה וחול הבאנו בידיים שלנו עם מריצות, כלים הבאנו מהבית וכל זה עושה הנוער ואני בין הגדולים פה, לראות את הנכונות שיש פה,  כ- 15 בני נוער באים יום יום  מ כיתה ו' עד כיתה  יב, זה מדהים! " 

בתקופה מאתגרת כמו זו בואו נלמד מהנוער הצעיר להפשיל שרוולים ולקחת יוזמות מבורכות כמו אלה או כמו שאלברט איינשטיין אמר פעם:  ״החיים הם כמו רכיבה על אופניים, כדי לשמור על איזון, חייבים להמשיך לנוע״.