ירדן ושיר, בעלות תואר ראשון בעיצוב פנים B.Design במסלול האקדמי המכללה למנהל שבראשון לציון, המסלול עד לקבלת התואר ארך כ4 שנים, הן התמחו במשרד לבנייה פרטית בתל אביב- יפו ולאחר מכן עבדו וצברו ניסיון במשרדי עיצוב מובילים ופתחו את ׳סימפל סטודיו׳.

׳סימפל סטודיו׳, הממוקם בירושלים, מעניק שירות לעיר ולאזור, ולאזורי השפלה והמרכז. סימפל הינו סטודיו לעיצוב, המשלב תכנון ועיצוב פנים לבניה פרטית ודירות קבלן, לצד חנות אינטרנטית לעיצוב הבית עם מוצרים בעיצובן של ירדן ושיר. 

על האהבה למקצוע והסיבות שהן בחרו בו:

שיר: "הבחירה לעסוק בעיצוב נעשתה באופן טבעי. אנחנו רואות עיצוב בכל דבר ומאמינות שחשוב לעצב עד הפרטים הקטנים. מתוך מחשבה זו הקמנו את ׳סימפל סטודיו׳. הכל מתחיל בתכנון נכון, עד האבזור שמגבש ונותן את הטון והאווירה שתרצו שתהיה בבית שלכם".

מה מאפיין את העיצובים שלכן? 

"תכנון בהיר ונכון, פונקציונליות ואסתטיקה. ללא התפשרות של אף אחד מהפרמטרים, החל בעיצוב הפנים שלנו וכן במוצרים שמעוצבים על ידינו".

מי קהל היעד שלכן בעיקר?

"בגדול, כל מי שאוהב עיצוב. אנחנו מבלים את מרבית זמננו בבית ובמשרד. לכן, חשוב שנהנה מהשהייה שלנו בהם. חשוב שיתנו לנו תחושה נעימה ואווירה טובה. ואם זה לא ככה, בשביל זה אנחנו פה".

איך אתן מתמודדות עם משבר הקורונה בעסק? 

"את העסק שלנו פתחנו בזמן משבר הקורונה. ראינו בתקופה זו הזדמנות לפתוח את העסק העצמאי שלנו שכולו מוקדש למה שאנחנו הכי אוהבות, עיצוב. נכון, זו תקופה לא פשוטה עם עליות ומורדות. אבל אנחנו אופטימיות ומאמינות שדברים טובים לפנינו".

תוכניות לעתיד:

"אנחנו רואות את עצמנו עושות בעיקר מה שאנחנו עושות היום. מעצבות. מקוות לגדול ולהתפתח, אולי להרחיב את זרועותינו מעבר לים". 

אנו מאחלים לשיר וירדן בהצלחה רבה בהמשך דרכן והגשמת כל השאיפות. 

בתמונות - ׳סימפל סטודיו׳: 

https://www.instagram.com/Simplestudio_design/

https://www.facebook.com/SimpleStudio.HomeDesign