צילום: "omegadry"

לעתים, התקרה שלכם תתכסה עובש על אף שהקפדתם לטפח אותה ולשמור עליה מרטיבות, אפילו לצבוע אותה מעת לעת על ידי צבעי מקצועי. רטיבות כזו לא נגרמת באשמתכם. אם יש מעליכם שכן בבניין, ייתכן כי הוא זה שגורם לכם לרטיבות. כיצד תוכלו לדעת?

הזמינו חברת איתור נזילות מים

השירות לא כרוך בקידוח או במשימה קבלנית אחרת. הוא פשוט מבוסס על מצלמה טרמית שתיצמד לתקרה שלכם ותאתר בה נזילות מים. המצלמה תוכל להצביע על קיומם של מים על התקרה ועל כיוון הזרימה שלהם. במידה ומדובר על נזילת מים מכיוון הרצפה של השכן מלמעלה, אל עבר התקרה שלכם, מומלץ לשוחח עמו על כך ולבדוק כיצד פותרים את המצב.

זכרו כי בעיית רטיבות שלכם בתקרה היא בעיית רטיבות של השכן שלכם ברצפה

כך צריכה להיות מוצגת הבעיה. לצערם של אנשים רבים, לא כולם מודעים לנזקי המים שמתחוללים בביתם שלהם. אם אתם מודעים, בגלל העובש שהצטבר בתקרה, עשיתם את המעשה הנכון ובזמן. עכשיו עליכם לרתום את השכן לעשות מעשה. דפקו אצלו בדלת ושאלו בנימוס האם הוא מרגיש שהרצפה שלו התעקמה, ואם מדובר בפרקטים – אולי התנפחה. שכנים שירגישו בשינוי ברצפה שלהם עשויים לא להודות מיד ולסגור את הדלת אבל עמוק בליבם הם יודעים שמשהו לא בסדר.

לכן, גם אם חוויתם דחייה מהם, לא ירחק היום שהם יחזרו אליכם ויודו שיש אצלם נזילה. במקרי קיצון מאד דרמטיים של חוסר רצון לשיתוף פעולה ניתן לפנות לאגודה לתרבות הדיור או פשוט להגיש תביעה אזרחית נגד השכן על נזילה שמחוללת נזק לתקרה שלכם מכיוונו.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים, איתור נזילות ותיקונן

בחברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מתמחים בתיקון נזקי מים פנימיים. חברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים תאתר עבורכם נזילות בתקרה באמצעות ציוד טרמי מתקדם. איתור נזילות מים בתקרה מהשכן מבוצע באמצעות מצלמה שתבדוק האם העובש שאתם חווים בתקרה הוא אכן נזילה, והאם היא מגיעה מהשכן. צוות המומחים של אומגה יגבש חוות דעת על מקורה של הנזילה וצעדים מומלצים ליישום לקראת התיקון שלה והחזרת מסלול המגורים להיות תקין.

לחצו על הקישור לקריאה מידע נוסף אודות רטיבות בתקרה מהשכן | רטיבות קפילארית מסובכת


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה