מותג הגבינות הטבעוניות 'משומשו', משיק גבינה טבעונית חדשה בפיתוח ראשון מסוגו: לאבנה טבעונית על בסיס רכיבי קוקוס 9 אחוזי שומן. הגבינה החדשה עשויה מרכיבים צמחיים בלבד, 100 אחוז טבעוני, מכילה סידן וסיבים תזונתיים, אינה מכילה לקטוז, כולסטרול, ללא סויה, ללא שומן טרנס והיא ללא חומרים משמרים. הלאבנה נהדרת לשימוש בכריכים, בטוסטים, לשילוב בארוחת בוקר, ערב או כארוחת ביניים, ללא חשש מאלרגניים.

לאבנה טבעונית על בסיס רכיבי קוקוס, מצטרפת אל סדרת הממרחים הטבעונית בסגנון גבינות שמנת של 'משומשו', הכוללת ממרח בטעם טבעי, ממרח עם זיתים וממרח עם שום שמיר על בסיס רכיבי קוקוס, עם 9 אחוזי שומן בלבד, ובנוסף ממרח בסגנון קלאסי עם 25 אחוזי שומן. בנוסף, משווקת 'משומשו' גבינות צהובות טבעוניות, גבינה מגורדת לפיצה ולאפיה, גבינה מלוחה, גבינה מלוחה עם עשבי תיבול, גבינת פרמז'ן טבעוני ועוד. כל המוצרים מכילים סידן ברמה גבוהה, ללא חומר משמר וללא אלרגנים.

יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית: "הגבינות הטבעוניות מספקות מענה חשוב מאד מבחינה בריאותית ותזונתית, במיוחד עבור אלו שלא יכולים לצרוך מוצרי חלב והתקשו לספק לגופם את כמות הסידן היומית".

מוצרי 'משומשו' מיוצרים במפעל החברה בקיבוץ גן-שמואל. החברה מייצרת גבינות טבעוניות ותחליפי בשר לשוק המוסדי והקמעונאי, כאשר כל המוצרים הינם ללא סויה, ללא גלוטן וללא לקטוז.

המלצת הגשה: לשים בצלחת, להוסיף שמן זית, לפזר קצת זעתר וליהנות.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-16.90 שקלים לאריזות 200 גרם. 

ניתן להשיג בחנויות הטבע וברשתות השיווק הנבחרות.