למרות שצבע השיער של בעלי חיים, ממש כמו שלנו, מוכתב על ידי גורמים גנטיים, מחקרים מהשנים האחרונות מראים שתזונת החייה יכולה גם היא להשפיע על עוצמת הפיגמנט הטבעי שלה. חומצות אמינו מסוימות כמו פנילאלנין וטירוזין משפיעות על עוצמת הפיגמנט השחור, ומאכלים עשירים בנחושת מעצימים את פיגמנט הפרווה האדום. לעומת זאת, לכלבים בעלי פרווה לבנה מומלצת כמות נמוכה יותר של חומצות אמינו ומינרלים על מנת למנוע היווצרות כתמים כהים בפרווה.

סדרת מזון חדשה לכלבים מציעה תזונה מותאמת לא רק לגיל הכלב אלא גם לצבע הפרווה, בתרכובת מדייקת שמבטיחה לא רק פרווה רכה, בוהקת ובריאה – אלא גם העצמה של הפיגמנט הטבעי של הפרווה. הסדרה Superior Care, המשתייכת לקטגוריית המזון הגבוהה לכלבים (סופר-פרימיום) של חברת – Nature Protection מציעה מזון מותאם לכלבים שחורים, אדומי ולבני פרווה.

תרכובת מזון לכלבים אדומי פרווה מכילה את נוסחת RCE (Red Coat Enhancer) המיועדת לסייע בשמירה והגברת הפיגמנט האדום. בין היתר מכילה התרכובת שרימפס טריים ושמן סלמון אטלנטי עשיר בחומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6, פרוביוטיקה טבעית - לתמיכה במערכת העיכול, ונוגדי חמצון כמו ויטמינים E, C ופוליפנולים מתמצית תה ירוק.

תרכובת מזון לכלבים שחורי פרווה מכילה כמות מאוזנת של חומצות אמינו שמסייעת בהגנה ובשיפור פיגמנט פרווה שחור, בפורמולה ללא חיטה שמסייעת להפחית את הסיכון לאלרגיה לגלוטן. חומצות שומן אומגה -3 ואומגה 6, נוגדי חמצון טבעיים בהם ויטמין E ותמצית רוזמרין המסייעת בהגנה על תאים מפני ההשפעה השלילית של רדיקלים חופשיים.

תרכובת מזון לכלבים לבני פרווה מכילה נוסחה ייחודית המסייעת בהפחתת כתמים כהים סביב העיניים, הפה והכפות המופיעים עקב דמע או רוק. ללא מרכיבים מבוססי דגנים אשר עלולים לגרום לתגובות אלרגיות, בתרכובת במתאימה לכלבים עם מערכת עיכול רגישה. מכיל סלמון נורווגי וסרטן קריל אנטארקטי - מקור ייחודי לאומגה 3 שיתרונותיו הוכחו מדעית. על פי נתונים אחרונים אומגה 3 מסרטן קריל נספגת בגוף הכלב בצורה אפקטיבית יותר פי 2.5 משמנים דגים רגילים.

סדרת Superior Care Nature Protection

מחירים: החל מ- 89 שח' לשק 1.5 ק"ג, ועד- 349 שח' לשק 10 ק"ג

להשיג בגג לחיות וברשתות המובילות לציוד ולמזון לחיות מחמד