צילום: יח"צ

עומדים לפני שיפוץ נרחב? בדרך לרכישת בית חדש? הגיע הזמן להכיר ולתכנן את הפתרון המומלץ ביותר לבית חם. מערכת לחימום תת רצפתי נחשבת לשיטת החימום היעילה והמבוקשת ביותר לטובת חימום חלל הבית.

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת תוכלו ליהנות מחימום אחיד, בריא, איכותי וחסכוני בעלויות השימוש והוצאות החשמל.

מערכות החימום המוצעות כיום יכולות להתבסס ולפעול באמצעות מים, גז או חשמל. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בביקוש למערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים הפועלת באמצעות משאבת חום.

משאבת החום הנה לב המערכת ותפקידה העיקרי הנו חימום, סחרור והזרמתם של המים החמים דרך מערכת צינורות סגורה אשר מותקנת מתחת לרצפת הבית.

כיצד נפרסת מערכת הצינורות?

מערכת צינורות החימום נפרסת מתחת לריצוף הבית, בצורה מעגלית וכיחידה אחת שלמה. את הצנרת ניתן להתקין מתחת לרוב סוגי הריצוף הקיימים כמו: קרמיקה, פרקט, שיש ועוד.

חשוב להדגיש, את התקנת צנרת החימום יש לקחת בחשבון מראש ולבצע כחלק משלבי בנייתו של הבית החדש או כחלק משיפוץ מאסיבי אשר יכלול את הרמת הריצוף.

מהם יתרונות מערכת החימום התת רצפתי?

  • בטיחותית – מערכת צינורות החימום מותקנת מתחת לרצפת ואין כל אפשרות לבוא במגע איתה. ניתן לשבת על רצפת הבית ואף להתהלך עליה יחפים ללא כל חשש.  
  • חסכון בהוצאות החשמל – מערכת חימום על בסיס מים הפועלת באמצעות משאבת חום, מאופיינת בצריכה נמוכה של אנרגיה המהווה גורם ישיר לחסכון בהוצאות החשמל.
  • שליטה מלאה בטמפרטורה – מומלץ על התקנתם של רכיבי תרמוסטט בכל חדר בנפרד על מנת שתוכלו לווסת ולכוון אותה בהתאם להרגשתכם.
  • ללא דליפות או נזילות – מערכת צינורות החימום הנה מערכת סגורה. לכל אורך שלבי התקנתה מתבצעות בדיקות קפדניות אשר יבטיחו את תקינותה.
  • עיצוב חופשי של חלל הבית – אין צורך בהתקנת גופי חימום נוספים בחלקו הפנימי של חלל הבית או בשמירת מקום עתידי.

לסיכום

מערכות חימום תת רצפתי נחשבות לפתרון החימום המומלץ ביותר לחימום הבית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ושילוב פעילותה של המערכת עם משאבת חום, תוכלו להנות מחימום אחיד טבעי וחסכוני כאחד.

החום המופק והעולה מן הרצפה נחשב לחום בריא ואיכותי יותר השומר על רמת הלחות הטבעית בחלל הבית.

חברת ניו אנרג'י ישראל, הנה אחת החברות הוותיקות והמובילות בהתקנת מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים. לחברה מעל 30 שנות ניסיון ומגוון רחב של פרויקטים, מהמגזר הפרטי ועד המוסדי, בכל רחבי הארץ.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה