מעבר למקום חדש הוא אירוע מרגש ומשמעותי ביותר. סוף כל סוף אתם מגשימים חלום ועוברים לדירה חדשה ומעוצבת או למשרד נוצץ ונגיש יותר לעובדים. אבל עד שכל זה קורה, יש לכם חפצים להוביל, וזה יכול לעלות לכם לא פעם על העצבים. כי בין כל האריזות ומיון החפצים, אין לכם זמן לעצמכם, ואתם רק רוצים להיות אחרי. מזל שיש חברת הובלות מקצועית שמסייעת לכם לעבור את התקופה המלחיצה הזו בשלום.

6 סוגי ההובלות העיקריים שכדאי להכיר

שירותי הובלות אינם מסתפקים רק בהנחת החפצים והרהיטים על גבי משאית גדולה וההסעה שלהם ממקום למקום. היום ישנו מגוון רחב של שירותים שכדאי להכיר:

  1. הובלות גדולות

אלה הובלות המתאימות בעיקר למשפחות גדולות אשר מעוניינות לשדרג את איכות החיים שלהם ולעבור לבית גדול יותר. משפחות בנות ארבעה ילדים או יותר אוגרות לאורך השנים חפצים ורהיטים רבים וביניהם ספרים, שידות, כונניות, מיטות, בגדים, רהיטים, כלי מטבח ועוד. על מנת להעביר את כל החפצים האלה, יש צורך לא פעם בידיים מיומנות שיודעות להעביר בזהירות מהבית אל המשאית. לעתים אף יש צורך בשתי משאיות או יותר כדי להעביר את כל החפצים.

  1. הובלות קטנות

הובלות קטנות הן בדיוק ההפך מהובלות גדולות. אם עד עכשיו דיברנו על משאית גדולה שבאה להעביר את המטלטלים הרבים? אז בהובלות קטנות מדובר ברכבים קטנים יחסית שנועדו להעביר פריטים בודדים. אם אתם צריכים להעביר רק את המקרר או את השולחן, אין סיבה שתשלמו מחיר מלא על ההובלות. הובלות קטנות מתאימות במיוחד לסטודנטים, זוגות צעירים או אנשים שחיים בגפם.

  1. הובלות משרדים

תאמינו או לא, אבל כדי להוביל משרד צריך להיות זהיר ומיומן. זאת משום שבמשרדים רבים ישנם פריטים רגישים ויקרים שדורשים התייחסות מיוחדת דוגמת מחשבים, כיסאות מנהל ומזכירה או מזגנים. רק חברת הובלות שיש לה ניסיון בתחום יכולה לגעת בכלל בציוד שבמשרד שלכם.

  1. שירותי מנוף

ישנם מקרים שבהם יש צורך להעביר פריטים מורכבים כמו פסנתר כנף או ספה גדולה שאפילו אינה נכנסת בדלת. בדיוק בשביל זה קיימים שירותי מנוף. המובילים המספקים שירותים אלה צריכים לעבור הכשרה מיוחדת של עבודה בגובה, והם יודעים לעבוד בצורה איכותית, יעילה והעיקר – בטיחותית.

  1. שירותי אריזה

לא תמיד יש לכם זמן או מצב רוח להתעסק עם אריזת החפצים שלכם. אתם לא מוצאים ארגזי קרטון ומסתבכים בכל פעם עם הסלוטייפ. הרשו לחברת הובלות מנוסה ומקצועית לעזור לכם לארוז. צוות של אורזים איכותיים מגיע אליכם עם כל החומרים הכוללים ארגזים טובים, מסקנטיים, טושים לסימון הארגזים וכדומה. שירותי אריזה אלה מתאים במיוחד לאנשים עסוקים או אנשים מבוגרים שאינם יכולים לארוז בכוחות עצמם.

  1. שירותי פירוק והרכבה

אתם אולי לא יודעים זאת אבל יש לכם בבית רהיטים שלא כל כך קל לפרק ולהרכיב מחדש. מכיוון שמעולם לא ניסיתם לעשות זאת, אינכם יודעים שמדובר בפעולה מורכבת הדורשת מיומנות, וכי כל תנועה בלתי נכונה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לרהיט היקר שלכם. ולכן, כשיש ספק – אין ספק. אם אינכם יודעים כיצד להתמודד עם הרהיטים ואם אין לכם פנאי לעסוק בפעולות של פירוק והרכבה, תנו למקצוענים לעשות זאת.

אם נסכם, ראינו מגוון רחב של שירותים שיכולה להציע לכם חברת הובלות. מדובר בשירותים ייחודיים אשר הופכים את המעבר שלכם לקליל ונוח יותר. אם אתם מחפשים חברה מקצועית שאינה מתפשרת על איכות, חברת גורילה היא הבחירה הנכונה. הצוות של החברה תמיד נכון לסייע לכם לעשות את הצעד הגדול לקראת המעבר.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה