צילום: Shutter Stock 

בזמנים בהם אנו חיים, אשר אקססוריז הפכו להיות בגדר 'חובה' אופנתית, הרי שמחובתך הנשית לדעת אילו שרשראות ותליונים הכי הולמים אותך! שרשראות ותליונים הם לא 'סתם' תכשיטים יוקרתיים שגורמים לך להרגיש יותר נוצצת- אלא שכאשר הם נבחרים בקפידה באופן המותאם לך באופן ייחודי אשר מדגיש את יופיין של פנייך, הם מהווים לא פחות מהקישוט האולטימטיבי שיכול לחולל פלאים ולמשוך את תשומת הלב של הסובבים אותך, בדיוק למקום שאותו תרצי להדגיש! אז לשאלת השאלות- כשאת בוחרת שרשראות ותליונים- מהי אבן החן שהכי מתאימה לך, לפי התאריך שבו נולדת? פירוט אבני החן במאמר זה. לגזור ולשמור!

לפי חקר מדעי האסטרולוגיה, לאבני חן יש חשיבות רבה. אבני חן נחשבות כמשפיעות מאוד על האנרגיות הסובבות את האדם שלובש אותן.  לפי מדעי האסטרולוגיה לאבני חן המשובצות בשרשראות ותליונים יש כוחות כריזמטיים. אם עונדים את התליונים והשרשראות שבהן מצויות אבני החן,  בזמן הנכון- בשעה שכוכבי הלכת אשר קשורים אליהן, נמצאים במיקומים הרלבנטיים אז הם מקבלים השפעה חיובית מהאנרגיה הקוסמית שבעולמנו.

בחירת אבני חן משובצות בשרשראות ותליונים לפי גלגל המזלות

לכל מזל שבגלגל המזלות יש כמה אבנים אשר מתאימות לו הנקראות אבנים אסטרליות. אבנים אסטרליות הן הגבישים ואבני החן אשר משובצים בשרשראות והתליונים שאנו עונדות על צווארנו, המתאימים לקבוצת הכוכבים הייחודית שבה נולדנו. הן מייצגות את אחדות היקום ומשמשות כקשר בין כדור הארץ לכוכבים. לכל אחד מהמזלות שבגלגל המזלות משויכות מספר אבנים אסטרליות וכל אחת מהאבנים מכסה גם מגוון רחב של תכונות. מתוך כל אבני המזל שלך את צריכה לבחור באבן שאליה את מרגישה את הקשר העמוק והחזק ביותר.

להלן שייך מזל אסטרולוגי לאבן החן ותכונתה

מזל טלה  - אבן יהלום - אהבה נצחית, טוהר, הגנה מאנרגיה שלילית.

מזל שור -אבן ספיר - שימשה בדתות רבות, מסייעת להתמקדות בדברים החשובים.

מזל תאומים -פנינה- טוהר ושקט, חיבור לאנרגיה נשית ויכולת ריפוי.

מזל סרטן -ברקת - יכולת ריפוי, סיוע רגשי וזיכרון.

מזל אריה -אבן פרידוט - פתיחות רגשית וחיזוק מערכות יחסים. הייתה אהובה על הפרעונים במצריים.

מזל בתולה -אבן קרנליאן - מעודדת שמחת חיים ואומץ. אבן זו הייתה קדושה לפרעונים.

מזל מאזניים -אבן טורמאלין -  מחזקת מפני טראומות ועוזרת להתמודדויות.

מזל עקרב -אבן סיטרין - אבן שפע, מייצגת מחשבות בהירות, יכולת בחירה וסדרי עדיפויות.

מזל קשת -אבן טורקיז - קדושה בדתות רבות ומייצגת נאמנות, חברות והרמוניה.

מזל גדי -אבן אודם (רובי) -אבן האש והפריון, הביטחון, האהבה והאינטואיציה.

מזל דלי -אבן נופך (גארנט) - אבן המחזקת את הקשר בין מעניק התכשיט לבין מקבל התכשיט.

מזל דגים -אבן אחלמה (אמטיסט) - מייצגת כנות, איזון והרמוניה, אומץ, רצון וגם שינה טובה.

אגב, כדאי לדעת שגם לצבעים יש משמעות מיוחדת באסטרולוגיה, ואפשר לבחור בשרשראות ותליונים  עם אבנים בצבעים המייצגים את חודש הלידה בהתאם לגלגל המזלות. בנוסף, לעלותן של אבני החן יש משמעות אסטרולוגית. אבני חן יקרות מתאימות לבני מזל המאופיין בחיבה למתנות יקרות, ולעומתן אבנים עם ערך מיסטי מתאימות לבני מזל המאופיין ברוחניות יתרה. בהצלחה בבחירת התכשיט האהוב עלייך!


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה