כשהמעלות מסרבות לצנוח, והסימן היחיד לכך שהסתיו כבר כאן זה התאריך, נראה שהאירוח בסוכה אכן עומד להיות חם - במלוא מובן המילה. יכול להיות שבחג הקרוב בין השרשראות הצבעוניות והעיטורים המנצנצים נשלב קישוט חדש ופרקטי: מאוורר חכם

המאוורר החדש של המותג הבינלאומי Fakir משלב בין פעילות שקטה ולא מורגשת (42 db) - לבין עוצמה גבוהה (60 וואט) שהופכת אותו לאידאלי גם לחללים גדולים במיוחד (עד 90 מ"ר), כמו גם לחדרי שינה ועבודה.

המאוורר, בעל גימור פלסטיק ABS למראה נוצץ וחדשני, מכיל לוח בקרה טאץ', כמו גם שלט להפעלה מרחוק, ובחירה בין שלושה מצבי רוח שונים, שלוש מהירויות, תנודה וטיימר של עד 7.5 שעות. 

גם את גובה המאוורר, אשר מתהדר במעמד טלסקופי איכותי, ניתן להתאים למימדים הרצויים, ואם זה לא מספיק, מדובר במוצר ידידותי לסביבה וחוסך בחשמל - שכן המנוע העוצמתי שלו מוגדר כ'ירוק'.

 

מחיר :389 שח', שנתיים אחריות

בייבוא קבוצת קלינטון סחר,

להשיג בחנויות וברשתות החשמל המובחרות

ובאתר    gladiator.org.il

FAKIR   היא קבוצת ענק גרמנית עם מגוון רחב של מכשירים ופתרונות שנמכרים במעל ל-60 מדינות ברחבי העולם. FAKIR   מתהדרת באחת ממחלקות המחקר והפיתוח המתקדמות והגדולות בעולם, ומוכרת גם בזכות החשיבות הרבה שהיא מייחסת לשמירה על כדור הארץ - מחיסכון מקסימלי במשאבים בעת הייצור ובזמן השימוש ועד התאמה למחזור.