ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל, הודיע היום רשמית על מינויה של רחלי משה למנכ״לית המועצה. רחלי מחליפה את יעל אברמן טאובין, שביקשה לסיים את תפקידה לאחרונה וממשיכה את דרכה המקצועית בפיתוח מנהיגות וניהול בכיר ברמה הארצית. רחלי משה הצטרפה למטה יהודה בנובמבר 2019 לתפקיד מנהלת אגף ההון האנושי, לאחר 11 שנים בתפקידי ניהול - בשירות קבע בצה״ל ובמועצה אזורית שכנה. רחלי בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובימים אלה מסיימת לימודי תואר שני במשפטים. היא נשואה ואם לשלושה ילדים והיא תיכנס לתפקידה בשבועות הקרובים.

בהודעה לעובדי המועצה כתב ניב ויזל: "אני מבקש להודות ליעל אברמן טאובין על שנתיים בהן הובילה מהלכים לפיתוח שירותי המועצה, גיבוש תכנית עבודה אסטרטגית, קידום תהליכים ארגוניים, פיתוח מנהיגות וחוסן קהילתי. אני בטוח שבתפקידה החדש ייהנו מהיתרונות שלה והיכולות המקצועיות והאישיות שלה. אני מברך את רחלי על הצטרפותה להנהלת המועצה. המועצה עומדת בפני אתגרים רבים ואני בטוח שתהיה לה תרומה רבה להמשך קידומה של המועצה למצוינות ושגשוג".

רחלי, ברכות על תפקידך החדש. איך את רואה את תפקידך כמנכ"לית המועצה האזורית הגדולה בארץ?
"אני נכנסת לתפקידי כמנכ"לית המועצה מתוך תחושת שליחות ותוך הבנה עמוקה של חשיבות המועצה לתושבים וליישובים, להיותה מכריעה בשימור, פיתוח וקידום איכות החיים והחוסן הקהילתי. הצטרפתי למשפחת מטה יהודה בנובמבר 2019, עת נכנסתי לתפקיד מנהלת אגף ההון האנושי. למדתי רבות במטה יהודה, התרשמתי מייחודיותה, גיליתי עובדים מסורים ואכפתיים. העושר האנושי הוא הכח הרב ביותר שלנו– עובדי המועצה, חברי המליאה והוועדים המקומיים הינם שותפים מלאים לעשייה ולהישגי המועצה בהובלת המועצה קדימה להגשמת ייעודה, שירות מיטבי לתושב. העשייה הבלתי-פוסקת של המועצה ועובדיה הינה נכס שלא יסולא בפז ותפקידי לסייע ולקדם את כלל המערכות במועצה. אני מאמינה כי מועצה מתנהלת בצורה מיטבית ואיכותית כאשר כל הגורמים פועלים יחד מתוך הסתכלות רחבת אופקים על התושב וצרכיו".

מהם הערכים המובילים אותך בעמדת ניהול ?
"הערכים שמובילים אותי בתפקידי הם שירותיות לציבור, מקצוענות, מצוינות, חדשנות, שקיפות ושיתוף ציבור. התקופה האחרונה הציבה ועודנה מציבה בפנינו אתגרים רבים ומורכבים, אנו נדרשים כולנו יחד להתמודד עם אתגרים אלו ולא תמיד ההתמודדות תהיה פשוטה. שיתוף פעולה מלא, בוודאי בשלטון דו-רובדי, הנו מכפיל כח והכרחי. כולי תקווה שנירתם כולנו ונצעיד את המועצה לעידן חדש של מצוינות ושגשוג".

רחלי הודתה ליעל, המנכ"לית הפורשת ואמרה: "למדתי ממנה על המורכבות והאחריות שנשאה על כתפיה בשנתיים בהן כיהנה בתפקיד. תודה מקרב לב ובהצלחה בהמשך דרכך. תודה אישית לראש המועצה, ניב ויזל, על האמון והדרך המשותפת. המלאכה מרובה, אני מאחלת לכולנו הצלחה רבה ושיתוף פעולה פורה ומפרה".

 

מנכ"ל חדש לחכ"ל

מליאת המועצה האזורית מטה יהודה אישרה  את בחירתו של רונן קליין לתפקיד מנכ"ל החברה לפיתוח מרכזיים כפריים ותעשייתיים במטה יהודה, זאת לאחר שנבחר על ידי ועדת מכרזים. רונן בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במדעי המדינה, שירת בחיל המודיעין וכמפקד גדוד מילואים. הוא השתחרר מצה"ל בדרגת סגן-אלוף. רונן  שימש בעבר כסמנכ״ל חברות במגזר הפרטי ועסק בניהול פרויקטים בינלאומיים. הוא נשוי, אב לשני ילדים ומתגורר בהוד השרון. תפקידי החברה הכלכלית לפיתוח מטה יהודה חשובים ומגוונים, ובין היתר עליה ליזום ולפתח מרכזים כפריים ותעשייתיים בשטח המועצה, לעסוק בתכנון בנייה ופיתוח של אזורי תעשייה ציבוריים ואחרים וליזום פרויקטים  שיניבו לטובת תושבי המועצה.

על מינויו לתפקיד החדש מסר קליין: "אני מודה למועצה על כך שבחרה בי לתפקיד החשוב. בכוונתי להביא ערך מוסף לרווחת התושבים, להמשיך ולפתח את המועצה ולבנות מבני ציבור שישרתו את הקהילה. יחד עם צוות החברה הכלכלית נדאג להביא יזמים, משקיעים ונפתח את האזור הודות ליוזמות חדשות. המוטו שלי הוא לשאוף למצוינות, לא להתפשר על טיב העבודה וכמובן לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש לרווחתם של התושבים".