בעבר זה היה פשוט: כלבים היו מקבלים את עצמות העוף מארוחת הערב, וחתולים טונה או גבינה. אך ככל שמגמת הבריאות צוברת תאוצה, היא מגיעה לא רק לצלחת שלנו, אלא גם לצלחת של בעלי החיים שלנו. כיום, בעלי חיות המחמד שמים דגש על איכות החיים של החיה האהובה שלהם ופיתחו מודעות להשמנה, בעיות ראייה, ובעיות מעיים שנגרמות ממזונות לא איכותיים. בתוך כך, התפתחו בתחום שלוש קטגוריות מזון: בסיסי, פרימיום וסופר פרימיום, כאשר ההבדל ביניהן נע בכמות ובאיכות החלבונים והבשר: חלבונים איכותיים מן החי, מול אבקת חלבון או שאריות מתעשיית הבשר. כמו כן, תחום המזון לבעלי חיים הפך למגוון ועשיר עם מגוון תת-קטגוריות ייעודיות לצרכים הייחודים של כל חיה.

מותג הסופר-פרימיום Nature Protection, הידוע בתחומי המזון הפונקציונאלי ותוספי התזונה, מתרחב לסדרות מזון לכלבים ולחתולים המתאפיינות בתת-קטגוריות שחורגות בהרבה מגיל החיה וגודלה. בין הקטגוריות הייחודיות: מזונות על בסיס דגים, כבש או עוף, מזון מותאם לגזעים ייחודיים (כמו חתולי סניו או חתולים פרסיים), מזון נטול גלוטן, מזון ייעודי לחיות מסורסות, ואף מזון לבעלי חיים לבני פרווה – למניעת היווצרות כתמים כהים. במזונות משולב מינרל ה–MicroZeoGen ולו יותר מ-15 השפעות חיוביות על בריאות חיות המחמד. בין היתר, המינרל מסייע בניקוי רעלנים, מתכות כבדות ואמוניה מגוף החיה, שיפור הספיגה של חומרים מזינים וחיזוק המערכת החיסונית.

"אחת הטעויות הנפוצות ביותר של בעלי חיות מחמד הוא קניית מזון שאיננו מותאם לצורכי החיה", מספר גדי עידן מבעלי קבוצת 'גג לחיות', העוסקת ביבוא ושיווק של מגוון מותגים בינלאומיים בתחום, והיבואנית הרשמית של Nature Protection בישראל. "מעבר לשאלת גיל, גזע וגודל החיה, יש עוד מגוון שאלות שחשוב להשיב עליהן: כמה החיה פעילה במשך היום? האם היא עברה סירוס או עיקור? האם היא סובלת מבעיות שתן או בעיות במערכת העיכול? אפילו צבע הפרווה רלוונטי לבחירת המזון".

את מוצרי Nature Protection ניתן להשיג ב-Pet-Best, ובחנויות המובחרות למזון וציוד לחיות המחמד. משלוחים חינם לכל הארץ, בהתאם לאזורי חלוקה.

מידע נוסף באתר החברה: www.petbest.co.il.