צילום: PIXABAY

ריהוט משרדי - מאיפה מתחילים?

כאשר בוחרים ריהוט למשרד, חשוב לקחת בחשבון מספר שיקולים קריטיים שיהפכו את הבחירה שלכם לטובה ביותר. כן, אין ספק שהמראה הוא אלמנט משמעותי עבור ריהוט משרדי, שכן האופי של הריהוט ישפיע על האווירה במשרד ועל המסר שיעבור למבקרים במשרד. עם זאת, מלבד העיצוב, חשוב גם לבחור ריהוט שיהיה באיכות גבוהה. השימוש בריהוט המשרדי הוא גבוה ועל כן ישנה נטייה של רהיטים שונים כמו שולחנות משרדיים או כיסאות משרדיים לצבור בלאי במהירות גדולה יותר מאשר ריהוט ביתי. לכן, השיקול הראשון שצריך לקחת בחשבון הוא זהות היצרן והמוניטין של איכות המוצרים שהוא מספק. ככל שנבחר במוצרים באיכות גבוהה יותר, כך הם ישמשו את עובדי המשרד ליותר זמן , ובטווח הארוך גם מדובר בחיסכון משמעותי בהוצאות תחזוקה ותחלופה.

תכנון נכון יוביל לרכש חכם

במקרים רבים, עיצוב משרד בצורה חכמה ומאוזנת יהיה המהלך הראשון, שיגדיר אחריו את אופי וסוג הריהוט שנבחר למשרד. תכנון נכון של המרחב וניצול חכם של אזורים כמו מסדרונות או חללים קטנים, יהפכו את המשרד לנעים יותר עבור העובדים ולמשתלם יותר עבור המעסיק. לדוגמה, חללים לא מנוצלים במסדרונות יכולים להפוך למזמינים יותר באמצעות שולחנות המתנה או ספסלים קטנים לישיבות לא רשמיות. בנוסף, במשרדים קטנים, חדר המנהל יכול גם לתפקד כחדר ישיבות באמצעות שולחן ישיבות ומספר כסאות מנהלים. כמו כן, עבור משרדים אשר מארחים לקוחות רבים לפגישות עסקיות, חשוב לשים דגש מיוחד על עיצוב חלל הכניסה. בחירה של דלפקי קבלה מהודרים, שימוש באלמנטים מרשימים כמו חיפויים מיוחדים או עבודות אמנות על הקירות ובחירה נכונה של תאורה, יעשו את ההבדל עבור הלקוח וידאגו ליצור רושם רב. הקפדה על אלמנטים שונים בתוך המשרד כמו חלוקת החללים, בחירת החומר עבור הקירות ושימוש בחומרים בעלי יכולת גבוהה לספיגת רעשים, ברוב המקרים תסייע להחליט לגבי אופי הריהוט המשרדי בשאר המשרד, ותגדיר את הקו העיצובי למשרד כולו.

קטלוג ריהוט - המקום לצבור בו השראה

עולם עיצוב המשרדים משתנה במהירות בהתאם לחידושים טכנולוגיים וטרנדים שונים הצוברים תאוצה ברחבי העולם. על מנת להישאר מעודכנים ולמצוא רעיונות מעניינים וחדשניים, כדאי לעיין בקטלוגים עדכניים העוסקים בריהוט משרדי ועיצוב משרד. במקרים רבים ניתן יהיה למצוא בקטלוגים האלו רעיונות ופתרונות מעניינים וחכמים לניצול יעיל של המרחב המשרדי ועיצוב שמשדר מקצועיות, מודרניות או נינוחות. קטלוג מומלץ בתחום העיצוב המשרדי הוא הקטלוג של  אופיס סטייל, חברה ישראלית ותיקה ואמינה אשר עוסקת בעיצוב משרדי כבר מעל ל-70 שנה.


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה